reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wiecie co, po prysznicu usiadłam przed tv i normalnie poczułam jak mi cos sie wywróciło w brzuszku az zalaskotalo, jeszcze nigdy takiego uczucia nie miałam...na kopmniaki za wczesnie he he ale chyba jakis fikołki poczułam...nie wiem , moze se wmawiam..ale miło było:))
 
reklama
witam wieczornie:)
ja dzisiaj dziewczyny cały dzień przespałam,tak mnie głowa bolała ze nie mogłam wytrzymać a jestem wrogiem brania tabletek(nie lubie) takze wolałam ten ból przespać,a że mam tak kochaną teściową która mieszka trzy domy dalej i zabrała moje córeczki do siebie wiec miałam cały dzień spokój i cisze.teraz główka nie boli i tak sie zastanawiam o której teraz zasne:dry: mam nadzieje ze jak obejrze MOMENT PRAWDY to oczęta zaczna mi sie zamykać:tak:
pozdrawiam was serdecznie
i jeszcze mam pytanko w pierwszym miesiącu ciazy robiłam badania na toxo wynik ujemny ,kiedy powinnam zrobić kolejne badanie? co ile sie zaleca?
 
kerna powodzenia :) 3may siem kobito;)

ale jestescie niedobre... zrobiłam wateczek kabaretowy " usmiechnij sie mamo" i wlasnie tam umiesciłam anegdotke o roznicach miedzy 1 a 3 dzieckiem, chyba nie byla smieszna -nikt prawie nie czytał , nie dopisuje nowych żartów, a wy piszecie, ze z sierpniówek ten skecz i ze ale sie usmialyscie ha ha :(
nie chodzi mi o to ze to akurat ja zalozylam, to nie jest przeciez istotne, tylko o to ze nic nie piszecie tam, jestescie smutne czy co? łee tam do kitu buuu, czemu wy ciagle tylko o jedzeniu piszecie dżizasss
 
Ostatnia edycja:
haha a ja mam apetyt na slodycze,owoce ,mleko i jego przetwory a nie moge patrzec na mieso:)

Olcia23 ja też przez jakiś czas nie mogłam patrzeć na mięsko i wędliny, ale już mi trochę przeszło i jak jem w małych ilościach to jest całkiem nieźle :) Miejmy nadzieję, że tobie też szybko przejdzie...
 
witam wieczornie:)
ja dzisiaj dziewczyny cały dzień przespałam,tak mnie głowa bolała ze nie mogłam wytrzymać a jestem wrogiem brania tabletek(nie lubie) takze wolałam ten ból przespać,a że mam tak kochaną teściową która mieszka trzy domy dalej i zabrała moje córeczki do siebie wiec miałam cały dzień spokój i cisze.teraz główka nie boli i tak sie zastanawiam o której teraz zasne:dry: mam nadzieje ze jak obejrze MOMENT PRAWDY to oczęta zaczna mi sie zamykać:tak:
pozdrawiam was serdecznie
i jeszcze mam pytanko w pierwszym miesiącu ciazy robiłam badania na toxo wynik ujemny ,kiedy powinnam zrobić kolejne badanie? co ile sie zaleca?


Jeżeli toxo masz ujemny to z tego co mi wiadomo drugi raz w III trymestrze się robi, po to, żeby sprawdzić czy się nie zaraziłaś w czasie ciąży. Ale to napewno Twój gin Ci dokładnie powie kiedy.
 
Witam się porannie:-)
U nas już szaroburo:-( Aż tylko spać:zawstydzona/y:
Co do wagi to u mnie coś ok 0,5 kg na plusie na razie, no w końcu kiedys trzeba zacząć tyć:tak: Niestety nieuniknione to jest:sorry2: Choć kolacji nadal nie jadam, gdybym jadła zapewne już bym miała z 3 kg do przodka
 
reklama
witam sie i ja ;-)
u mnie też szaro buro
nic sie nie chce
w zadnej ciąży sie tak żle nie czułam
-starzeje się,nie ma co;-)

u mnie waga stoi w miejscu
to pewnie zasługa ciągłego obejmowania kibelka ;(
ale teraz to już z górki bo mdłości ustępują
więc zaraz nadrobie ;-)
gaja...mama już wie o dzidzi?
 
Do góry