reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja przez te wszystkie truskawkowe posty kupilam dzisiaj dzem truskawkowy i mrozone truskawy ale takie zwykle. Zjadlam chyba z 3 buly z tym dzemem i miche truskawek z cukrem i smietana i zaraz mnie chyba zemdli, a Wy tu o salatce z tunczyka piszecie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;)))) Nie wydole;) Chyba mam jakiegos lososia w pomidorach w puszcze, tunczyka brak na stanie i coz tu teraz poczac? ;)
Gratuluje wszystkim udanych wizyt i kciuki tzrymam za kolejne. Ja w poniedzialek ;)
Misiaaka a gdzie dopadłaś truskawki mrożone....????:cool2:
 
reklama
Gizela no wlasnie;)tylko takie zwykle z hortexu nie te w kubeczku co dziewczyny zdjecia wrzucily, chociaz wydaje mi sie ze widzialam je kiedys w intermarche. A te hortexowe kupilam w kauflandzie;) A teraz bol brzucha i chce mi sie tunczyka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;))))))))))
Buziaki uciekam napasc na lodowke i jakis serial wciagnac;) Dobrej nocki Mamusie
 
a ja kochaniutkie wicsnelam pol arbuza taki soczysty i smaczny mniammmm.i wyprysznicowalam sie i wysmarowlam oliwka i teraz swiece he ,
jutro na obiadek barszcz czerwony corcia sobie zazyczyla i zrobie salatke jarzynowa wreszcie!!
MILEGO WIECZORKU!!

 
Kerna - trzymaj się dziewczyno!!! Myśl optymistycznie i odpoczywaj, wyleguj się ile możesz!!! :tak:

A ja mam wciąż apetyt na słodycze i owoce. Nie mogę natomiast patrzeć na mleko i jego przetwory!!!
 
Wedlug tego kalendarza moj syn powinien byc dziewczynka - a wiec lipa.
A mi sie snilo , dzis , ze urodzilam dziewczynke ( pewnie tez lipa - a szkoda)


wiesz wedlug tego kalendarza moja julka jest chlopcem,a teraz powinnam miec dziewczynke-wiec moze chlopiec
cześć laski to znowu ja!!!!!!!leżę pod kroplówami bo mam dalej te cholerne skurcze!!!!1:wściekła/y: kurde.....ledwo dojdę do łazienki, wszsytko mnie boli no..ale da sie wytrzymac. najbardziej boje sie czy ten szew w ogóle pomoże.
kto tu cole popija????????ej wariatki sam cukier i chemia....fuuuuuuuuu

trzymaj sie dzielnie,widze ze obie pajamy optymizmem,ty co do szwu ja co do wyniku amnio ze bedzie ujemny--to jakas masakra

dzięki ja tez mam nadzieje że to coś da....ale jakośmało optymizmu we mnie....

to witaj w klubie podaje rączke i poglaskaj brzunio
 
witam wieczornie :) ja dzis po USG, dzidziuś ma 6.6 cm, wszystko ok, następna wizyta aż 15 kwietnia ( akurat początek 20 tyg), gin kazał brać magnez, kwas omega i wykupić nospe fprte żeby mieć na wszelki wypadek. mój M był dziś ze mną i na USG to w ogóle 1 raz w życiu, gin mu pokazał bijące serduszko i w ogóle maluszek troszke się poruszał, było widać jak rączkami za główke się złapał ( normalnie cudownie). sie smieje że może po tatusiu ma zamiłowanie do kręcenia włosów na głowie :)
a teraz zabieram sie do nadrobienia zalegóosci bo przez 2 dni sporo naskrobałyście :)
 
witam wieczornie :) ja dzis po USG, dzidziuś ma 6.6 cm, wszystko ok, następna wizyta aż 15 kwietnia ( akurat początek 20 tyg), gin kazał brać magnez, kwas omega i wykupić nospe fprte żeby mieć na wszelki wypadek. mój M był dziś ze mną i na USG to w ogóle 1 raz w życiu, gin mu pokazał bijące serduszko i w ogóle maluszek troszke się poruszał, było widać jak rączkami za główke się złapał ( normalnie cudownie). sie smieje że może po tatusiu ma zamiłowanie do kręcenia włosów na głowie :)
a teraz zabieram sie do nadrobienia zalegóosci bo przez 2 dni sporo naskrobałyście :)


gratuluję udanej wizytki :) ja mam w sobote :-)

no i jem se kolację właśnie przez męża zrobioną :tak::-)
 
Paulka super!
Ja to juz nie wiem, moze w sobote zobacze dzidzie, bo gin chory i nie zobaczylam w srode ..znaczy zobaczylam-zamkniete drzwi do gabinetu..he he
 
reklama
Do góry