reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziekuje za linka..musze powiedziec o tym ginekologowi;/
Dziewczyny ja sie nie gniewam tylko zrobilo mi sie przykro..moze faktycznie przesadzilam z ta wypowiedzia..przepraszam za to.

Wg chinskiego kalendarza wychodzi mi coreczka..w nocy snilo mi sie ze mialam usg i widzialam dokladnie ze dzidzia ma fifolka..ale ze sny snia sie na odwrot to pewnie bedzie corka.

Witam nowa mamusie:*

I ja witam nową Mamusię , hejka Kasfree :-)

Małgosiu, mówisz synus Ci się śnił ? Mnie w pierwszej ciąży także śnił się synuś, więc ja byłam przekonana że będzie córcia...mieliśmy wybrane imię, ciuszki różowe- 19 lat temu nie podano mi płci dziecka w ciąży, więc była niespodzianka- piękny synuś :-)
Także teraz miałam pierwszy sen już w grudniu, że będzie syn, a ja i tak przekornie pragnę córeczki ;-)
Widac tak poważne sny się sprawdzają u mnie.
 
reklama
Dziewczyny, przyszłe mamusie bliźniąt, czeka Was nie lada wysiłek i wydatek...no tak wszystko razy dwa, co może na początku przyprawić o zawrót głowy, jednak fajnie tak urodzić i odchować dwójeczkę za jednym "zamachem" , bliźnięta dobrze się razem chowają, są lepiej socjalizowane niż wieczne jedynaczki :-)
I podwójna radość dla rodziców, dziadków. No...i nie każda mama ma ten przywilej by począć i urodzić bliźnięta :-)
 
Witam popołudniowo. Ja właśnie wcisnęłam górę placków ziemniaczanych z dipem czosnkowym :rofl:i leże. Najlepiej byłoby się na spacer wybrać ale jakieś lenistwo człowieka ogarnia....
 
Hausfrau, genialny ten tekst o różnicach między 1 a 3 dzieckiem :-). Ale się z mężem pośmialiśmy :-) u ha ha
 
cześć laski to znowu ja!!!!!!!leżę pod kroplówami bo mam dalej te cholerne skurcze!!!!1:wściekła/y: kurde.....ledwo dojdę do łazienki, wszsytko mnie boli no..ale da sie wytrzymac. najbardziej boje sie czy ten szew w ogóle pomoże.
kto tu cole popija????????ej wariatki sam cukier i chemia....fuuuuuuuuu
 
cześć laski to znowu ja!!!!!!!leżę pod kroplówami bo mam dalej te cholerne skurcze!!!!1:wściekła/y: kurde.....ledwo dojdę do łazienki, wszsytko mnie boli no..ale da sie wytrzymac. najbardziej boje sie czy ten szew w ogóle pomoże.
kto tu cole popija????????ej wariatki sam cukier i chemia....fuuuuuuuuu

Kerna kochana musi być dobrze...ufam ,ze ten szew ci pomoże....trzymam kciuki za was! I wracaj do nas.....
 
reklama
Do góry