reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

U mnie dzisiaj ogorkowa i mielone + smazone kartofelki i salata :) a wieczorkiem wezme sie za salatke z tunczyka i boje sie ze jak mi posmakuje to moze do jutra nie dostac :)
 
reklama
U mnie to wszyscy mówią,ze ja to mam bliżniaki albo trojaczki:-D...a ja mam potwierdzone-1 maluszek!!!!!!:tak:-zresztą mój brzusio mówi za siebie.....

Ja tez mam potwierdzone,ale ostatnio polozna mowila a ze wszystko sie moze zdazyc(ja jestem w grupie ryzyka haha)ale mysle ze takie niespodzianki nie zdarzaja sie czesto...chyba
 
olcia23 mysle ze nie..gdyby to byly blizniaki na pewno juz bys wiedziala :) ja sie dowiedzialam na pierwszej wizycie w 5 czy tam 6 tygodniu ze sa dwie fasoliny :) takze bez obaw hehe
 
olcia23 mysle ze nie..gdyby to byly blizniaki na pewno juz bys wiedziala :) ja sie dowiedzialam na pierwszej wizycie w 5 czy tam 6 tygodniu ze sa dwie fasoliny :) takze bez obaw hehe
No no Kasia my to za 3 musimy jeść:-D:-D:-D... ja to się zastanawiam jak wielki brzuszek mi urośnie... bo czytając forum mam bliźniaków oj słabo to widzę ..........
 
No no Kasia my to za 3 musimy jeść:-D:-D:-D... ja to się zastanawiam jak wielki brzuszek mi urośnie... bo czytając forum mam bliźniaków oj słabo to widzę ..........

Ja tak samo..mowiac szczerze troche mnie to przeraza :) a mysl o porodzie to juz wogole! Nie wiem co gorsze porod naturalny z blizniakami czy cesarskie ciecie, jestem glupia ale dosyc czesto sama sie nakrecam :)
 
reklama
Ja tak samo..mowiac szczerze troche mnie to przeraza :) a mysl o porodzie to juz wogole! Nie wiem co gorsze porod naturalny z blizniakami czy cesarskie ciecie, jestem glupia ale dosyc czesto sama sie nakrecam :)
No cośty Kasia... ja o porodzie nawet nie myśle..... jakoś jeszcze ale my na 100% cc... w sumie to koleżanki mi mówiły ze cc nic strasznego zresztą moja Mam miała i było ok:-) no ale to jeszcze duuużo czasu....zaraz uciekam bo na angielski mykam ... pierwszy raz autobusem od daaawna pojade no ciekawe....:no::no:
 
Do góry