reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
A ja strasznie zwlekam z tymi zakupami ciuchowymi dla mnie może po następnej wypłacie bo teraz prezenty dla dzieci i małża kupiłam na wielkanoc i tak kaski się pozbyłam troszkę:-p
Na szczęście w tunikach lubiałam latem chodzic to mam kilka i na długi rękaw zakładam:-)

Co do zakupów dla bejbisia to na razie mnie nie korci więcej oglądam niż kupuję a w pierwszej ciąży to szalałam:tak: Teraz wiem że co za dużo to niezdrowo a najwygodniejsze zwykłe bawełniane pajace:-) Zacznę kupować na L4, bo wtedy będę miała troszkę czasu na to:-)

Zgadzam sie calkowicie-tez nic jeszcze nie kupuje tylko ogladam po sklepach i na necie,i wiem ze najlepsze ,najwygodniejsze,i najslodsze sa pajacyki:)
 
no widzisz jaki czlowiek ciemny. Zanim poszlam na L4(co nie planowalam tak wczesnie), to specjalnie wybralam wizyte prywatna(bo popołudniowe wizyty) ze wzgledu na prace , bo bylam przekonana ze tylko strace ciagle biorąc bezpłatne przepustki na wizyty poranne w przychodni ginekollogicznej. ohhhh
 
A tak z innej beczki : myslicie juz nad wyborem rodziców chrzestnych dla maluszków? bo my juz powoli sie rozgladamy po rodzince, pewne typy mamy na "oku".


no u nas to już dawno było że chrzestną będzie moja siostra ja u niej też jestem chrzestną no a chrzestnym kuzyn ze strony mojego A



ja se pospałam po obiadku...znowu 3 godz i znowu nocka moja hehehhe :)
 
nie wiem jak dziewczyny Kerna i Olgadom ale ja nie stety nie mam dobrych wiadomosci

nie uspokoilam sie a nawet jest jeszcze gorzej i juz nie mam zadnych zludzen
co prawda nadzieja umiera ostatnia,ale nie ciekawie to wyglada
to jest jak to stwierdzil dr czynna infekcja tzn z ciazy
pytam sie czy od 1 listopada mialam kontakt z kotami,surowym miesem,polędwicą sopocką,poledwicą lososiową,,poledwicą wolową i generalnie mialam ze wszystkim z wyjatkiem kota
dostalam na 20 dni antybiotyk,nastepna wizyta 29 marca,mam zrobic wtedy tam badania i czeka mnie amniopunkcja w instytucie matki i dziecka
z nim juz tak dokladnie nie gadalam o tej amniopunkcji bo to dla mnie jak obuchem w glowe-ale gadalam z tatą i jesli wyjdzie cos nie tak po tej amniopunkcji to raczej dlugo w tej ciazy juz moge nie byc
wiecie co ja oszaleje,normalnie nie wiem jak przez to przejde,dlaczego te alkoholiczki rodzą zdrowe dzieci,albo te patolozki co potem 3 miesieczne maltretują-a czlowiek chce miec dziecko i musi przez cos takiego przechodzic
bede zagladac ale musze to przetrawic bo dzis jest zle
dobrze ze mam malą

sorki ze tylko o sobie,ale nie dam rady nic wiecej napisac
mam tylko nadzieje ze dziewczynom poszlo lepiej
 
witam po kolacji!!
mialam chec jak zwykle na pomidory wiec zjadlam kanapecvzki z pomidorkiem i teraz arbuza bym wcisnela he:)
ale dopiero w srode ide do sklepu gdzi esa soczyste i pyszne arbuzy!!
Treaz zadowole sie kiwi .
Milego wiezorku i do jutra!!

 
dorotko trzymaj się kochana bierz antybiotyk i będzie dobrze...masz racje z tym że takie szmaty pijaczki rodzą zdrowe dzieci bezproblemowo a potem je katują i takie to mają a u nas tak jak mówisz....brak słów....przepraszam za tą szmatę ale mi podskakuje ciśnienie jak mówią w wiadomościach że nastepny konkubent katował dziecko gasił na nim papierosy a matka siedzi i pozwala....brrrrr zabić odrazu...
trzymaj się kochna zobaczysz będzie dobrze....ściskam mocno i tzrymam kciuki za ciebie i maleństwo
 
reklama
nie wiem jak dziewczyny Kerna i Olgadom ale ja nie stety nie mam dobrych wiadomosci

nie uspokoilam sie a nawet jest jeszcze gorzej i juz nie mam zadnych zludzen
co prawda nadzieja umiera ostatnia,ale nie ciekawie to wyglada
to jest jak to stwierdzil dr czynna infekcja tzn z ciazy
pytam sie czy od 1 listopada mialam kontakt z kotami,surowym miesem,polędwicą sopocką,poledwicą lososiową,,poledwicą wolową i generalnie mialam ze wszystkim z wyjatkiem kota
dostalam na 20 dni antybiotyk,nastepna wizyta 29 marca,mam zrobic wtedy tam badania i czeka mnie amniopunkcja w instytucie matki i dziecka
z nim juz tak dokladnie nie gadalam o tej amniopunkcji bo to dla mnie jak obuchem w glowe-ale gadalam z tatą i jesli wyjdzie cos nie tak po tej amniopunkcji to raczej dlugo w tej ciazy juz moge nie byc
wiecie co ja oszaleje,normalnie nie wiem jak przez to przejde,dlaczego te alkoholiczki rodzą zdrowe dzieci,albo te patolozki co potem 3 miesieczne maltretują-a czlowiek chce miec dziecko i musi przez cos takiego przechodzic
bede zagladac ale musze to przetrawic bo dzis jest zle
dobrze ze mam malą

sorki ze tylko o sobie,ale nie dam rady nic wiecej napisac
mam tylko nadzieje ze dziewczynom poszlo lepiej

Dorotka trzymaj sie i nie trac nadzieji. Modl sie i rob wszytsko zeby bylo dobrze. Bardzo mi przykro z twojego powodu, ale bede wspierac cie chociaz modlitwa.Powodzenia!
 
Do góry