reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ja tez juz po romansie z notatkami z hiszpanskiego :) i ide sie kompac i spac bo jutro od rana czeka mnie szalony dzien :) A wlasnie powiedzcie mi jak to u was z tymi zakupami dla maluszka zaczynacie juz cos kompletowac ?! w sensie kupowac , bo nie mam na mysli rzeczy zostawionych po poprzednich dzieciach czy od znajomych mam.
 
reklama
Siema dziewczynki! Ja dzis caly dzien mialam pod znakiem tesciowej, najpierw byla u nas na obiedzie z okazji jej urodzin a potem zaprosila nas wieczorem na pizze :-) pizza byla ogromna i jak ja zobaczylam to mowie ze jej nie zjem calej, nie ma szans..po czym zjadlam cala i dopchalam jeszcze Tiramisu haha :-):-):-) wszyscy sie ze mnie smiali :sorry2:

Ja tez mam ochote zaczac kupowac ubranka, ale wszyscy mi mowia ze jeszcze za wczesnie wiec postanowilam wstrzymac sie przynajmniej do czasu az bede wiedziec plec :-) do tego czasu kupilam jednak jeszcze na samym poczatku dwa body i otrzymalam komplet dwoch par bucikow takich dzierganych na szydelku przesliczne:tak:

Wczoraj bedac w Ikei ogladalam mebelki dla dzieci i uznalam ze zakopow doknam wlasnie tam :happy2:

Zycze Wam milego wieczoru i ide spac zaraz bo rano o 8 mam wizye u ginekologa.W moim szpiatlu jest tak ze usg robi sie osobno a wizyte u ginekologa osobno.Takze ide jutro pierwszy raz tu we wloszech do gina i zobaczymy jak to wyglada..

Dobranoc dziewczynki, slodkich snow..
 
No ja juz po kompieli nakremowana ,klade sie spac :) Moj kochany jeszcze siedzi nad projektami przy komputerze wiec dzis zasypiam sama :(
Nam łóżeczko bedzie robil prawdopodobnie znajomy spod Krakowa :) Wiec bedzie takie hmm unikalne hehe :) chociaz tez patrzelismy na mebelki w Ikei :) no i mnie juz tez korci co do ubranek ale tez poki co walcze z soba i czekam na plec :)
no to kolorowych :)
 
kerna, dorotka, olga- udanych wizyt trzymam kciuki

ja na nasze 1 wspołne USG ide w ten czwartek :)

w sobote mój w pracy a ja obiad, pranie i sprzątanie- miałam robić na raty ale jak się wziełam to jakos tak do końca dobrnełam i to nieststy był błą, tak mnie potem w krzyzu bolało że jak szłam to każdy krok odczuwałam, wiec do wieczoraw łóżeczku przelezałam. na pewno wiecej takiej głupoty nie zrobie :(

do do porodów rodzinny to mój mówi że będzie, wiem że sam do konca nie jest przekonany ale widzi że mi bardzo na tym zależy i mówi że bedzie, mam nadzieje że jak zobaczy maleństwo na USG i potem jak bedzie kopał to sam poczuje potrzębę żeby być z nami

a co do naszego święta dzisiejszego, to od mojego dostałam juz prezent w sobote, a od teścia pięniązki ( żeby sobie coś kupić)

alfowa witamy i zapraszamy do wspólnycg pogaduszek :)
 
Ostatnia edycja:
witam porannie :-) ja już prawie od godziny siedzę w pracy i jak narazie nie zrobiłam nic konstruktywnego a powodem tego jest moje słodkie ciążowe lenistwo (ja ogólnie nie jestem leniem więc zrzucam wszystko na ciążę ;-)). Wy już piszecie o mebelkach i ubrankach i innych a ja się zastanawiam czy to nie za wcześnie. Poczekam jeszcze miesiąc albo dwa i będę kompletować powoli wszystko ale też mam zamiar od rodziny najpierw a jeżeli miałabym kupić to dopiero około 8 msc.
Życzę miłego dnia wrześnióweczki :-)
 
Cześć dziewczyny, przebrnęłam przez weekendowe zaległości. Nie było mnie przez weekend bo miałam w gościach przyjaciółkę z 4 miesięcznym synkiem, jakiż on słodki!! Już się nie mogę doczekać swojego maleństwa. A moje starsze maleństwo dzielnie zniosło weekend bez smoczka więc myślę że najgorsze mamy za sobą.
Ściskam kciuki za pomyślność dzisiejszych wizyt i witam nowe wrześnióweczki.
A teraz zmykam do pracy, zapowiada się pracowity weekend, bo w przyszłym tygodniu mam urlop, lecimy do kuzynostwa do Anglii, więc sprawy firmowe muszę podokańczać w tym tygodniu.
 
witam sie o poranku

wczoraj poznym populdniem wciagnelam wielka kisc winogron - a wieczorem mialam tak wzdety brzuch, ze nie moglam sie z bolu wyprostowac :-( na szczescie pomogla goraca herbata z rumianku, nie mialam niestety koperkowej. chyba zakupie taka " w razie czego"..
 
Witam :)
Nie było mnie tu przez weekend bo w sobotę sprzątania kupa, do tego ciasto i bigosik robiłam to zeszło, a wczoraj cały dzionek w piernatach przeleżałam, głowa mnie bolała i zero chęci na nic miałam :baffled:
A dzis jak to przy pierwszym dniu tygodnia w pracy, niedobrze mi i słabo i znów głowa mnie zaczyna boleć:no: Nawet nie wiecie jakbym z chęcia poszła na to L4, a jakoś z zastępstwem się nie spieszą a to już 3 tygodnie od kiedy powiedziałam:confused:
 
reklama
Hej Dziewczyny
I ja sie witam porannie. No i niestety u mnie powtorka z rozrywki. Drugie podejscie testu na glukoze i skonczylo sie tak samo jak ostatnio czyli wszystko wylecialo:( Nie wiem czy robic trzecie podejscie. Babka w laboratorium powiedziala ze zs cytryna nie mozna tego pic bo to zakwasza i caly wynik niewazny, a inaczej ponoc nie da rady tej krzywej zmierzyc. Co ja mam zrobic? Przeciez tego ze mnie cofa nie da rady skontrolowac...buuuuuuuu

Milego dnia dziewczynki
 
Do góry