reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Zrobiłam taki szybki placek ala murzynek. Ale sztywniak wyszedl..hahaha, ale zjadliwy póki swierzy,
jutro pewnie bedzie ala sucharek.Do maczania w herbatce, wsam raz.
 
reklama
Witam popoludniowo i niedzielnie :D Najadlam sie w koncu ARBUZA takiego slodziutkiego mmmmmm :D Jednak selgros to jest to heheh :) Z rana remont znow pokazal rogi bo farba wyszla o 2 tony ciemniejsza niz miala byc no to sru do samochodu i wymienic na jasniejsza i takim sposobem mam 2 sciany koloru "kawa z przyjacielem" a dwie "caffe latte " heheh jak kolwiek to nie brzmi obie to kawy heheh. No i znow mialam powodz przez kaloryfer bo trzeba bylo go zdjac do malowania sciany ,jednak ta szybko poskromilismy wiec nikt ze spodu nie zostal zalany :) Dzis jakos tak mi humorek dopisuje moze przez to ze remon juz blizej konca niz poczatku albo ze najadlam sie arbuza i wieczorem beda goloneczki hehe :) AAAAA sluchajcie i najwazniejsze moj brzuszek w koncu pokazuje ze ma lokatora co tez napawa mnie radoscia :D Tak wiec przesylam wam energie :) komu jej brak to przylepiac sie do monitorow i lapac troche mojej :D
 
Wiecie co?:-) wlasnie zaszlam do kauflandu - a tam na samym wejsciu - arbuzy !!!! oczywiscie kupilam - pyszny jest , az nie wierze ,ze tam byly:-))) Ponoc zareagowalam na niego jak w czasach PRL:-)))
W moim kauflandzie tez byly, ale takie wielkie ze nie dalam rady wrzucic go do koszyka :-( a babki zadnej jak na zlosc, zeby noza przyniesc i przekroic :-( jutro zabieram ze soba mojego osilka i przywioze nawet dwa arbuzy. Udalo mi sie za to kupic kilka kubkow truskawki homogenizowanej i super slodkie winogrona :-)
 
Kerna, Dorotka- Kciuki na jutro zacisniete i po wiekim "Kopie" macie ode mnie.

Co do kilogramow to u mnie 2,5 na plusie , chociaz wolalabym zeby ich nie bylo , bo w poprzedniej ciazy na tym etapie nie przybralam nic a w efekcie koncowym i tak bylo +16
 
A ja sie przeziebiłam, siapię nosem i tylko tyle na szczescie, ze nie mam goraczki, ale jestem bardzo rozbita i ciagle zimno mnie telepie :( ratuje sie cytryna i czosnkiem , troche tez łykam zwykły apap. Pracy mnostwo , bo przed 8 marca u nas. Musze sie wykurowac do srody , bo wtedy badanie usg, wiec czekam z niecierpliwoscia.
Przytyłam ledwie 1,5 kg od poczatku ciazy, wiec luzik, doktorek mowil ze w normie.
Gratulacje z okazji udanych wizyt, oczywicie trzymam kciuki za reszte mamuś ,ktore jeszcze przed wizytkami. Pozdrawiam :) musze sie polozyc, chce byc szybko zdrowa!
 
Ostatnia edycja:
Witam:D
My wlasnie wrocilismy z kosciółka i udalo mi sie zasiasc do kompa:) U nas dzis zimno strasznie brrr.... i ciesze sie ze nie musze juz z domku wychodzic:) Teraz zajadam winogronka i probuje nadrobic co naskrobalyscie przez ten czas co mnie nie bylo:) Co do kilogramów to ja dalej stoje w miejscu ale dla mnie to dobrze, bo mam tendencje do tycia, wiec jak najmniej chce przybrac na wadze:)
Kerna i Dorotka 3 mam kciuki za Was zeby bylo wszystko dobrze:)
aga26ka zycze szybkiego powrotu do zdrowia:)
 
cze dziewczyny!!
wlasnie niedawno zwlekalm sie z lozka lezalam troche bo sie tak najadlam obiadem...no ale lodow mi sie zachcialo i mezusia do tesco wyslalam po lody waniliowe z kawalkami czekolady mniam!! i zrobilam kopytka na kolacje bo ziemnkaow mi zostalo z obiadu a corcia lubi z maselkiem :)
Teraz czekam na taniec z gwiazdami lubie ten program:)
MILEGO WIECZORKU I DO JUTRA PAPAP

 
reklama
Witam
smile.gif
ale dziś miałam dobry obiadek....
rolleyes.gif
-kakóweczka w sosie własnym i młode ziemniaczki,były w biedronce i kupiłam kilo(na dwie osoby)....nie mogłam odejść od talerza.....
cool.gif

I cały dzień się leniłam....nawet po obiadku się zdrzemnęłam a mój miał ubaw ze mnie-bo chrapałam
eek.gif

A niedługo będziemy oglądać film:Hart Loker-na DVD
tongue.gif

A ja mam motylki w brzuszku zwłaszcza jak leże na którymś z boku-może to moje maleństwo
confused.gif

Co do kilogramów...to troszku mam 4kilo....
A ja wczoraj się obżarłam winogronkiem,a dziś pierniczkami!!!!
 
Do góry