reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam dziewczyny!!
wlasnie po sniadanku jestem podsmazylam sobie kopytka na maselku pycha a teraz troche mnie muli.
U nas tez slonczeko ale zero st.pozniej pewnie bedzie z 10:).
JUTRO ZACZYNAM 11 TYDZIEN:d SUPER CIESZE SIE OGROMNIE i niemoge sie doczekac kiedy zacznie mnie kopac fasoleczka:))
MILEGO DNIA#!!!

 
reklama
Ja też życzę wam moje kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!!

Olgadom a co fajnego nakupowałaś i w jakich butikach? Ja tez przymierzam się do zakupów ubrań na ciążę, nie koniecznie typowo ciążowych, mogą być i takie które ze względu na fason pasują na odstający brzucholek.

alfowa witamy witamy w naszym wrześniowym składzie. Nie nic nie zaznaczaj, poprostu daj CYTUJ lub multicytat tego posta (obok cytuj) i wtedy w odpowiedzi możesz wykasowac sobie tą część tekstu która jest Ci nie potrzebna ;) :tak:

Powodzenia wszystkim w dzisiejszych wizytach!!:tak::-)

Kasiona super wieści!!:-)

Co do wyprawek i zakupów dla dzidziusia to ja narazie oglądam na allegro tylko wózki i kojce, a z zakupów to jeszcze nic nie robię poza kilkoma ubrankami zakupionymi w lumpeksie ;) Są tak słodkie że nie mogłam ich nie kupić. Nad resztą będę się zastanowiała jak już będę wiedziała czy bedzie córcia czy synuś :-)

Dorotka dzięki za informacje.. Mój mężuś na zdjęciu już dopatrzył się siusiaka który w rzeczywistości był zgiętą nóżką mojego szkraba. :-D No ale to mój mąż....;-) twierdzi że będzie syn i koniec!! Chciałabym żeby nie miał racji... ale tak w duchu to też czuję że będzie chłopiec :-)

Misiaka Dziewczyny mają rację wez sobie wodę, popij oddychaj głęboko i nie myśl że to pijesz. Ja to zatykam nos bo zapach mnie powala..
Trzymam kciukasy!!
 
Ostatnia edycja:
Witam przy kawusi :) ale zescie naprodukowaly postow :) :) :) Ja do tej pory schudlam 3 kilo i waga na razie stoi w miejscu ,tylko brzuch coraz wiekszy :) Kerna,Dorotka,Olga - trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !!! W sobote bylam z M na bazarku z rzeczami dzieciecymi .Kupilismy fotelik samochodowy maxi cosi i taka kołysko chustawke, ubranek bylo moc !! ale na razie nic nie kupowalam chociaz mnie mocno korcilo :) M kupil straz pozarna z klockow Duplo na wypadek gdyby jednak Kaska miala byc chlopcem :) Saraa ja mieszkam na samym poludniu w Bawarii ,szkoda ze mamy tak daleko do siebie ... Milego dnia!!
 
Ja też życzę wam moje kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!!


Olgadom a co fajnego nakupowałaś i w jakich butikach? Ja tez przymierzam się do zakupów ubrań na ciążę, nie koniecznie typowo ciążowych, mogą być i takie które ze względu na fason pasują na odstający brzucholek.

Nie w butikach, u rodziców na osiedlu otworzyli niedawno taką halę targową z samymi stoiskami z ciuchami. i tam właśnie się zaopatrzylam. Z typowo ciążowych to kupiłam 1 koszulę śliczną błękitną w fioletowo różowe drobne kwiatuszki.
a tak to bluzki na zwykłych stoiskach. teraz są takie długie ze wcale nie trzeba ciążowych szukać. A ja sobie z takich elastycznych kupiłam, dopóki mały brzuszek, to zamierzam go fajnie eksponować. A co jeszcze fajne, to takie getry ocieplane tureckie (niestety nie ma żadnej firmy na nich) które wyglądają jak spodnie, mają kieszkonki i błyskotki na kieszonkach z tyłu.
 
Mam ochotę na tą bluzeczkę, bardzo mi się podoba. Boję się tylko że bedzie mi wisieć na rękach bo mam chude :-pNo ale i tak sobie ją strzelę a co tam ;-)
http://allegro.pl/item929856947_cudna_bluzeczka_odcieta_pod_biustem.html
super bluzeczka, ale trzeba do niej mieć biust, a ja to płaska jestem :-(Mi się podobała kiedyś na aalegro taka biała gładka sciągana z boku, ale kosztowała 89 chyba, a kupiłam sobie prawie identyczną na tej hali właśnie za 30 zł
 
Nie w butikach, u rodziców na osiedlu otworzyli niedawno taką halę targową z samymi stoiskami z ciuchami. i tam właśnie się zaopatrzylam. Z typowo ciążowych to kupiłam 1 koszulę śliczną błękitną w fioletowo różowe drobne kwiatuszki.
a tak to bluzki na zwykłych stoiskach. teraz są takie długie ze wcale nie trzeba ciążowych szukać. A ja sobie z takich elastycznych kupiłam, dopóki mały brzuszek, to zamierzam go fajnie eksponować. A co jeszcze fajne, to takie getry ocieplane tureckie (niestety nie ma żadnej firmy na nich) które wyglądają jak spodnie, mają kieszkonki i błyskotki na kieszonkach z tyłu.

Ja te getry kupiłam sobie też ;) u nas na targu, drogie były jak na getry bo kosztowały 59 zł. ale ma je moja siostra już 4 mies. i jest znich ogromnie zadowolona. Nie wypychają się kolana, nie tracą koloru i wogóle nic się z nimi nie dzieje. Także getry mam takowe też - mam nadzieje że się będą dobrze sprawować ;)
 
Ja mam ochotę na ta w atramentowym kolorze. Ja tez biustu mam tzn. miałam mało - teraz to się zmieniło co bardzo mnie cieszy. Będę wystawiać te cyce i chwalić się dopóki jeszcze mam, bo potem to znów zanikną :-(
 
reklama
Cześć, dziewczyny. Przyjmiecie mnie do siebie? Jestem w 2. ciąży, termin -podobno 20 września.


witamy nową mamusię :-)



no to super że jest ok cieszę się razem z tobą :-)




Mam ochotę na tą bluzeczkę, bardzo mi się podoba. Boję się tylko że bedzie mi wisieć na rękach bo mam chude :-pNo ale i tak sobie ją strzelę a co tam ;-)
http://allegro.pl/item929856947_cudna_bluzeczka_odcieta_pod_biustem.html


mnie też się podoba muszę się porozglądać właśnie za spodniami i bluzkami na allegro tylko boję się że rozmiary będą nie równe i zamówię za małą :-( najlepiej to do sklepu iść ii przymieżyć wtedy pewność jest no ale leń za duży na chodzenie po sklepach :szok:



witam mamunie :-) i na początek dnia Wszystkiego naj naj w Dniu Naszego Święta :-)
ja niedawno wstałam już byłam w sklepie po bułeczki na śniadanko ale narazie muszę poczekać bo na pół godz przed jedzeniem biorę tabletki...no i siedzę taka głodna hehehe....

jeśli chodzi o wyprawke to ja się rozglądam w internecie za wózkiem już mam upatrzony no i łóżeczko i pościel też no ale jak narazie to nie kupuję bo to za wcześnie...jeśli chodzi o ciuszki to będę miała od siostry i od 2 koleżanek no ale to tylko pod warunkiem że będzie to dziewczynka :tak::tak: bo każd z nich ma córę :-) no a jak będzie chłopak co to czuję to wybiorę takie uniwersalne a resztę dokupię :tak::tak:

u nas pogoda ładna słońce świeci z tym że zimno brrrr...juz chcę wiosnę :tak:

le jestem zła na siebie wczoraj już se zaplanowałąm co zrobie na obiad patrzę dziś do zamrażarki a tam nie mam tego:szok: i co teraz muszę dymać do biedronki taki kawał bo w sklepiku koło domu nie ma takich rzeczy mięsnych :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: osz ale mam nerwa :wściekła/y:
 
Do góry