reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Oj mnie też przydałoby się farbowanko - odrosty już spore:tak: Poczekam jednak do końca I trym (gin twierdzi że lepiej wziąć na wstrzymanie i w malarza zabawiać się od II trym.);-)
Dziś cały dzień chodzęjak w transie; ciąge chce mi się spać - cś mi się zdaje że zaraz wezmę prysznic i do wyrka :-)

Gratuluję udanych wizyt!!!​
 
reklama
Pysia już maleństo kopie? WOW tak szybciutko?
Jak odczuwasz te kopniaki przeciez fasolka taka malusia jest,przeciez ma dopiero 7-8 g to jak takie uderzenia można wyczuć:szok: jestem w wielkim szoku:tak:
 
No mam to szczęści, że już maluszek puka, ale może to dlatego, że to 3 mój skarb :)
Sa to takie delikatne puknięcia, ale da je się wyraźnie wyczuć i nie da sie je pomylić z niczym innym naprawdę :)
Nie wiem od czego to zależy, że niektóre wcześniej czują maluszka, może macica jest bardziej czuła na uderzenia,cieńsza czy licho wie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pysia to mój też trzeci aniołek ale ja nie mam takiego szczescia,a codziennie wyczekuje aż wkońcu bedzie ten pierwszy raz:tak: w każdym razie szczesciarą jesteś:-D
ja z kolei wczoraj wieczorem czułam coś takiego jakby dzidzia sie wypychała,ale zapewne to tylko takie uczucie:tak:
 
OJ ja też bym sobie arbuzika zjadła:tak:
ale póki co musze sie nacieszyc winogronkiem i pomarańczem:-D
dziewczyny ile wam przybyło kg?
bo mi już 2,5:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:


ja jak narazie w ciągu miesiąca 2 kg no ale póżniej pewnie jeszzce więcej :szok: juz się boję



cześć dziewczyny muszę się i ja pochwalić byłam wczoraj na USG z moim mężusiem - bardzo przyjemnie patrzeć jak on wpatruje się w monitor jak zaczarowany i jeszcze dopytuje pana doktora czy to rączka to serduszko hi hi. Moje maleństwo ma już 7,5 cm i głaskał się po główce:-) . :-)


super gratuluję :tak::tak:



a ja pospałam od 17 do teraz :szok::szok::szok::szok: i jestem yaka rozbita,że nie moge dojść do siebie :wściekła/y::wściekła/y:.....jeju super że już czujesz kopniaczki no ale mówią,że w 2 czy wiecej ciąży czuć szybciej...ja też nie raz czuje jakieś bulgotanie ale to barzdo bardzo żadko i nie wiem czy nie mylę tego z czymś innym :-p
 
reklama
Do góry