reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dotarłam w końcu do mojego biurka z komputerkiem... Jak mi dobrze... jestem mega szczęśliwa!!!
Z dzidziusiem wszystko książkowo czyli tak jak być powinno ;)
Jestem w szoku bo byłam przecież dwa tygdnie temu na USG gdzie moje baby miało 2.60 a teraz .. 6.02 cm. - niezle nie?? dwa tygodnie i tak urosło!!!! Boże jak ja się stresowałam, ale wszystko w porządeczku miał robione wszystkie pomiary pod każdym kontem i jest dobrze. Ulżyło mi jak holera!!
Mój g. ruszał mi brzuchem bo chciał pozaglądac mu miedzy nogi ale nic nie było widać ;) No trudno jakoś wytrzmam do następnej wizyty..
Pózniej wrzucę fotki ;)

Co do farbowania włosów to ja przy Hubciu farbowałam od początku do końca i tak samo teraz.. farbuję normalnie nie szamponami tylko farbą z Loreala (Feria) było wszystko o.k wtedy i teraz tez nie zaszkodzi - nie będę chodziła z mega odrostami bo zle się bedę czuła, pozatym moje wszystkie koleżanki farbowały włosy i żadne maleństwo na tym nie ucierpiało!
 
Będzie duża tak jak moja ;)
Moje zdziwienie było niesamowite ;) Według tego USG dziecko ma 12 tyg. i 3 dni no ale przecież w rzeczywistości ma 11 tyg. 6 dni !! Czyli jest duże jak na swój wiek ;)))) Dziewczynki są przeważnie mniejsze, także coś mi się wydaje że to będzie jednak chłopiec ;)
 
pysia to mój też trzeci aniołek ale ja nie mam takiego szczescia,a codziennie wyczekuje aż wkońcu bedzie ten pierwszy raz:tak: w każdym razie szczesciarą jesteś:-D
ja z kolei wczoraj wieczorem czułam coś takiego jakby dzidzia sie wypychała,ale zapewne to tylko takie uczucie:tak:
wiesz co ja tez myslalam ze juz czuje,ale raczej mi sie tak wydawalo
teraz mam tak ze wypycha sie,nie kopie,raczej zwiazane jest to ze zmianą polozenia plodu w macicy-bynajmniej u mnie

no ja bym chciała ważyć tyle co kurczaczek a nie tyle co indor hahahaha
zgadzam sie,kurczaczek milszy niz indor

Będzie duża tak jak moja ;)
Moje zdziwienie było niesamowite ;) Według tego USG dziecko ma 12 tyg. i 3 dni no ale przecież w rzeczywistości ma 11 tyg. 6 dni !! Czyli jest duże jak na swój wiek ;)))) Dziewczynki są przeważnie mniejsze, także coś mi się wydaje że to będzie jednak chłopiec ;)

Mycha gratulacje udanej wizyty
a co do pomiarow z usg to nie dokladnie tak jest i wcale nie mowie Ci zebys sie nie nastawiala na chlopca bo starszy wymiar wyszedl na usg---na usg granica bledu jest + - 2 tyg wiec dobrze ze miesci sie w granicach tego co wedlug miesiaczki bo jakby duzo mlodsze bylo lub duzo starsze niz te 2 tyg bledu to wtedy niedobrze by bylo

ale jeszcze raz gratki z udanej wizyty


dzien dobry
ja jutro jade do warszawki na wizyte i juz zaczynam miec malego pietra
 
DZien dobry
my wizyte dopiero za 3 tygodnie(((, mam tylko nadzieje ze szybko zleci
Co do arbzow to ja widzialam w Auchan w cenie 5,99 za kg, zapamietalam bo pomyslalam o was, a o truskawkach jz tez marze
 
DZien dobry
my wizyte dopiero za 3 tygodnie(((, mam tylko nadzieje ze szybko zleci
Co do arbzow to ja widzialam w Auchan w cenie 5,99 za kg, zapamietalam bo pomyslalam o was, a o truskawkach jz tez marze
co do truskawek to u nas są po 3,99 takie male pudelko chyba ze 250 gr--ale kraj pochodzenia cypr --nie kupilam bo to jest wg mnie towar truskawkopodobny--wole juz nasze mrozone
 
Dzień dobry dziewczyny :)
Mycha gratuluję udanej wizyty, super wieści :-)
Wczoraj byłam na urodzinach u przyszłej teściowej, pyszności były , spróbowałam wszystkiego oprócz tatara, chociaż korciło bardzo ;-)
Późnym wieczorem zadzwoniłam do mamy....i powiedziałam jej o ciąży. Reakcja jakiej w sumie sie spodziewałam, niemal płacz i tysiące problemów. Jednak po chwili umiałyśmy juz rzeczowo porozmawiać. Ulżyło mi. Ufff.
Dziękuję dziewczyny, bo wasze słowa dodały mi odwagi i zrobiłam to nareszcie :D
Pięknej niedzieli dal Was !
 
reklama
co do truskawek to u nas są po 3,99 takie male pudelko chyba ze 250 gr--ale kraj pochodzenia cypr --nie kupilam bo to jest wg mnie towar truskawkopodobny--wole juz nasze mrozone
No wlasnie ,ja czekam na nasze polskie a najbardziej na nasze kaszubki,poza tym przeszlo mi na mandarynki i pomarancze, teraz jestem na etapie gruszek:-)

Beniaminka fajnie ,ze juz mama wie, mysle jak glebiej to przemysli bedzie zachwycona, ale mysle ze twoje czyste sumienie jest najwazniejsze i jestes juz spokojniejsza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry