reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Kerna bedzie dobrze ,zobaczysz

Karionkare super wiesci i tyle niepotrzenego stresu,czekamy na wiesci z wizyty u nowej dr
a maluszki cudowne

spadam zaraz do pracy
 
Witam ponownie mamuśki!!!
jakos nie moge sobie miejsca znaleźć kurcze z nerwów caly dom wysprzątalam nawet obiad juz ugotowany, a do 18.30 jeszcze tyle czasu masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kurcze nastepnym razem zapisze się na rano bedzie szybciej z głowy :sorry2: no chyba ze wtedy w nocy nie bede spala he:-D tak zle i tak nie dobrze ...
 
Karolinkare

Wzruszylam sie jak zobaczylam zdjecia twoich maluszkow! Rozkoszne!!:-) Dobrze ze zmienilas lekarza i ze jestes spokojniejsza, wszytsko bedzie dobrze zobaczysz :tak::tak::tak:

Sliczne bobaski :-)
 
boję sie i zneiczulenia i tego jak maluch to przetrwa, boję się czy to w ogóle zda egzamin i dam rade...a dodatkowo NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZOSTAWIĆ SYNKA NA TRZY DNI!!!!!!!!!!!! NIE WIEM JAK BEZ NIEGO TYLE WYTRZYMAM:no::no::no::no::no::no::no::no:

Kerna, ja też niedawno stanęłam z tym problemem twarzą w twarz... Przeryczałam cały pierwszy dzień w szpitalu z obawy jak mały wytrzyma, ale powiem Ci że zniósł rozłąke lepiej niż ja :-) i życzę Ci żeby twój synek tak samo to przeżył.
 
Witam my już po USG
wszystko w jak najlepszym pożądalu.
Przezierność karkowa 1,2 :)
Kość nosowa ok.
Wymiar maluszka 47,1 mm co odpowiada 11 tyg i 4 dniom.
Maluszek wesoło podskakiwał machał rączką.
Ahhh dzionek poprostu cudowny.
Wieczorem przejrzę wasze wpisy teraz nie mam zbytnio czasu a focie z naszego USG już wklejone w odpowiedni wątek więc mozna śmiało obejrzeć
 
Saraa nawest nie wiesz jak sie ciesze ze u Ciebie tez wszystko OK :) U nas chyba bylo teoretycznie najwieksze ryzyko.Gratuluje takich dobrych wynikow !!!

Karionkare piekne te Twoje malenstwa !!!
 
Dziewczyny, ja musialam wyskoczyc z pracy do sklepu z bielizna bo w moim za ciasnym biustonoszu nie moglam wysiedziec - jakby mnie ktos sznurem obwiazal :-) Kupilam nowy, od razu przebralam - i czuje sie, jak nowo narodzona :-)
Za kazdym razem wchodzac na forum - myslalami jestem z tymi z Was - ktore borykaja sie aktualnie z problemami. Glowy do gory. Pozdrowionka.
 
Witam dziewczyny ..przepraszam że nie pisze ale naprawde u mnie trochę się świat przekręcił ale mam nadzieję że niedługo wszytko wróci do normy.


KERNA BĘDZIE dobrze lepiej że wcześnie zauważyli że coś jest nie tak i że nie będziesz musiała leżeć w szpitalu moja bratowa jest teraz w ciązy i ma założony szew od 14 tyg bo szyjka jej się skróciła i mówiła że to nic strasznego ,i że moze normalnie funkcjonować .


PYSIA super że na usg wzystko oki .
 
reklama
Do góry