reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ktos wspomnial, ze strasznie tu jedzeniowo .. i racja :-) te truskawki doprowadza mnie chyba do rozpaczy..nigdzie nie udalo mi sie kupic mrozonych .. juz sie ludzilam, ze smak na nie minie, ale niestety.. :-) Jesli chodzi o konkrety to czekaja na mnie golabki made by mama :-D Te wspomniane przez Magi placuszki ziemniaczane powoduja u mnie przyspieszona prace slinianek :-D


kochana nie ma problemu :-) zapraszam do mnie ja mam cały zamrażalnik pełen truskawek i malin mrożonych :tak::tak::tak:
co do gołąbków to ostatnio dostaliśmy od mojej mamy bo zrobiła na życzenie dla córeczki ;-) no i powiem że nie ma jak obiadki u mamy i myślę,że każdy potwierdzi :tak::tak::tak: momentami jak jestem głodna a nie ma kto mi zrobić jedzonka to żałuję że nie mieszkam z mamą :-:)-( no ale jak mam na coś ochotę co nie chce mi siię robić to dzwonię do mamy i składam zamówienie hehehe ;-);-) tylko szkoda,że nie zawsze jest z dostawą do domu heheh



A ja właśnie zrobiłam obiadek i zabieram się za jedzenie bo jestem głodna jak wilk heheh :-):-):-)
 
reklama
Witam dziewczyny!
Hehe jeśli chodzi o placki ziemniaczane to dzisiaj rano wstałam z wielką chęcią na nie i jeszcze w piżamie tarkowałam ziemniaki :-D
No i w końcu ruszyłam swoją pupkę na miasto dzisiaj, co prawda żadne szaleństwo zakupowe ale nakupywałam mnóóóóstwo owocków i teraz się objadam :-D
 
Dorotka chyba narazie woja dzidzia prowdzi we wrześniowych szkrabach:-)
wszystkim mamom gratuluje udanych badan:)
dziewczyny wytłumaczcie mi o cochodzi z tym terminem, czy własciwy jest ten z OM czy ten wg usg? który jest brany pod uwage w razie wywoływania porodu
 
U mnie wprawdzie nie było wywoływania, ale za kazdym razem pytali o date ostatniej @, ajak mialam fotke lub info z usg to jeszcze lepiej i to sie jaokos wspólnie uzupełniały te informacje
 
BB jest moim uzaleznieniem, przed prysznicem BB i po prysznicu tez BB, przd sniadaniem i po sniadaniu, przed obiadem i po obiedzie hehe :-) wszytskim mamom smacznej kolacji a ja ide w nieznane bo nas zaprosili dzis znajomi na kolacje ;-) milego wieczoru dziewcynki i do jutra !
 
reklama
ciekawe ile jutro moja fasolinka będzie miała, bo jest chyba najstarsza na wątku :-p
A jeśli chodzi o jedzonko ja właśnie wsuwam pomidorki z mozzarella i octem balsamicznym, mniam
 
Do góry