reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam wszystkie Piękne :-)
Od dziś wtorek stanie się chyba moim ulubionym dniem :-) Jem kolację, oglądam wieczorynkę (żeby jako mama wiedzieć co nie co) i myślę jakie mnie dziś szczęście spotkało :-) a konkretnie mówiąc od poniedziałku rozpoczynam staż :-). Tak się cieszę, że w końcu będę pracować w zawodzie i że nie przeleżę całej ciąży :-) Mama mi mówiła że jeżeli kobieta pracuje w ciąży to łatwiej jej później urodzić... Staż mam do końca sierpnia więc przed porodem będę miała jeszcze tydzień albo dwa na przygotowania do porodu :-)
 
reklama
Witam wszystkie Piękne :-)
Od dziś wtorek stanie się chyba moim ulubionym dniem :-) Jem kolację, oglądam wieczorynkę (żeby jako mama wiedzieć co nie co) i myślę jakie mnie dziś szczęście spotkało :-) a konkretnie mówiąc od poniedziałku rozpoczynam staż :-). Tak się cieszę, że w końcu będę pracować w zawodzie i że nie przeleżę całej ciąży :-) Mama mi mówiła że jeżeli kobieta pracuje w ciąży to łatwiej jej później urodzić... Staż mam do końca sierpnia więc przed porodem będę miała jeszcze tydzień albo dwa na przygotowania do porodu :-)
Dobry wieczór.No proszę jak to ludzie bywają różni.Ty się cieszysz,że do pracy idziesz a tutaj dziewczyny przeważnie na L4 się wybierają.I racja jeżeli źle się czuja a mają możliwość posiedzieć w domciu to dobrze:tak::tak::tak:;-);-);-)
 
olgadom co lekarz to inna opinia i co mama to inna opinia, Duphaston jest hormonem, który Twój organizm produkuje podczas ciąży, może masz go za mało i dlatego te krwawienia? Nie jest to jakiś silny lek, takie jest moje zdanie. Ja bym brała przez te dwa tygodnie, to i tak niedługo, niektóre kobitki biorą od początku do 20 tygodnia i rodzą zdrowe dzidźki. Zrobisz jak uważasz...

Przepisali mi go w szpitalu zanim zrobiono jakiekolwiek badania, nie sądzę więc że mam brak tego hormonu :no: Pewnie standardowo to dają w razie plamień...No , a dorotka kiedyś się dziwiłam moją wrogością do lekarzy.... Znieczulica wśród lekarzy i już, stwierdzam to kolejny raz !!
Kerna, kilka osób mówiło mi o tym plamieniu w dniach spodziewanej miesiączki i wydaje mi się, że to jest klucz również do mojego problemu, dziś 5 dzień od krwawienia i jest czyściutko. Jeszcze sie zastanowię czy to dalej brać czy odstawić.

mnie tez ale sensodyne nie tylko meridol:tak:(przynajmniej mnie pomaga):tak:


ja nie:tak::-)
ja też używałam meridol i pomagał
 
Ostatnia edycja:
Garatuluje ;-):-)


ja tez gratuluje:-):-):-):-)
zwlaszcza ze w pierwszej ciazy na 2 tyg przed porodem poszlam na l4:tak:
i teraz tez wczesniej (jesli tylko zdrowie dopisze) nie mam zamiaru isc

Olgadom nie odstawiaj sama,naprawde,bo mozesz sobie tylko wiecej zamieszania narobic niz to warte ,a duphaston nie zaszkodzi maluszkowi
 
Dopiero przeczytałam to co pisałyscie do mnie wcześniej na temat odstawienia tabletek. i posłucham się Was w większości opinii i nie będę nic robila na wlasna rękę. Na 8 marca umówiłam się na wizytę i zobaczymy co lekarka powie. Dziękuję Wam za pomoc.
 
Olgadom - Ja duphaston biorę od początku ciąży (wcześniej poroniłam); przy ciąży z synem brałam go do 16 tc.. Ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu i skonsultowałabym się z gin.,a duphaston napewno nie zaszkodzi.
 
Hello
Dziewuszki wczoraj miałam wizyte u gina. Dzidzia dobrze sie rozwija, ma całe 53,9 mm
smile.gif

Gin nagrał nam na pedriva 4 filmiki jak dzidzia szaleje w brzuszku
smile.gif
super sprawa
smile.gif
wysłałam je wczoraj rodzicom męża- ale sie cieszyli. Za ich czasów nie było takiej technologii
smile.gif

A tu Wam wklejam zdjątko- mało na nim widać, ale chce się pochwalić MOJĄ dzidzią

dziś 11tc6d

no to super cieszymy sie razem z Toba kochana :-)

kopciuszek reguły nie ma;-) ja jużod tygodnia czuję się ok więc śmiem twierdzić że ciężkie czasy minęły...no ale teraz i tak spać nie mogę bo bojęsię cukrzycy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: już się przygotowałam psychicznie na kolejną ciążę cukrzycową, ale ciężko mi się przywyczaić do tego że za kilka lat będę jużcukrzyczką do końca życia.....wiem, że nie musi tak być, ale mam naprawdę spore szanse na to wiec sięnei łudze....no i ciężko mi z tym, ze spaniem problemy do tego....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
calineczka jeszcze troche i luzik;-)

Słyszałam że trzeba miec wtedy jakąś dietę tak?Ja się też obawiam bo jem bardzo dużo słodyczy i wogóle jakoś tak sie boję :-( moja siostra miała cukrzycę w 2 ciąży :-:)-:)-(


Cześc dziewczyny.... piszę dopiero teraz bo wczoraj z M bardzo późno wróciliśmy po wizycie poszliśmy do moich rodziców na obiadokolacje i się zasiedzieliśmy.... mamusia zrobiła pyszny obiadek na zamówienie piersi z kurczaka z serem i ananasem do tego sałatka z ogórków i mniam mniam objadłam się jak świnka :-D
no ale do rzeczy.. co do badanka to oczywiście sie zestresowałam niepotrzebnie bo u kruszynek wszystko dobrze :-), rosną sobie spokojnie nie przeszkadzając nawzajem... machały nóżkami i tak jakoś podskakiwały słodko:tak: ( zdjęcie wkleje za momencik)kolejne usg mamy na 15.03 i to już będzie prenatalne tzn genetyczne z pomiarami. najbardziej mnie pan doktor zmartwił mówiąc że cały czas mam leżeć nie mogę siedzieć a leżeć. jeju no i mówił ze na 80% pod koniec będe miała podwiązanie czy coś takiego żeby donosić.... no ciekawe perspektywy ale czego się nie robi dla maluszków.....
aha jedna z was pytała czy jest ktoś z 3miasta otóż ja z Gdyni :-) ale leżąca na chwile obecną pozdrawiam i dziękuje za trzymanie kciuków;-)

a u jakiego lekarze się leczysz?Ja chodzę do gamety w gdyni do doktora śliwińskiego...mój najlepszy lekarz jakiegokolwiek miałam :tak::tak::tak::tak: no i przystojny :-p:-p:-p



Witam Dziewczyny
A ja dzisiaj jakas taka do D... Mialam straszny sen, nie pamietam co mi sie snilo, ale obudzilam sie o 3 w nocy z placzem. I pozniej nie moglam juz zasnac... I teraz jakos mi tak niefajnie...
Dzisiaj imieniny mojego Kochania i nasza rocznica wiec musze sie zebrac i chociaz jakis pyszny obiadek zrobic. Brak pomyslow jak na razie.
Milego dnia:-)

najlepszego :-):-):-) a ja mam ostatnio sny że moj men mnie zdradza :-:)-:)-( i budzę się spocona i tak patrzę na niego jak grzecznie śpi :-):-):-) a ja go osądzam heheheh:-D:-D:-D:-D:-D



Dzien dobry dziewczynki, ja wlasnie wstalam niedawno i bede jesc sniadanko buleczki z pasta tunczykowa mniam mniam mniam :tak: zycze milego dnia wszytstkim mamusiom :-)


widzę że wstajemy o podobnej godzinie :-):-):-) ja chodzę spać o 4 w nocy a wstaję między 12 a 14 :-):-):-) i na śniadanie jem obiad :-p:-p:-p:-p


przed ciaza stosowałam listerine, teraz uzywam colgate plax;-)

no mnie krwawią dziąsła :-:)-( ale nie używam jak narazie żadnych past



Witam wszystkie Piękne :-)
Od dziś wtorek stanie się chyba moim ulubionym dniem :-) Jem kolację, oglądam wieczorynkę (żeby jako mama wiedzieć co nie co) i myślę jakie mnie dziś szczęście spotkało :-) a konkretnie mówiąc od poniedziałku rozpoczynam staż :-). Tak się cieszę, że w końcu będę pracować w zawodzie i że nie przeleżę całej ciąży :-) Mama mi mówiła że jeżeli kobieta pracuje w ciąży to łatwiej jej później urodzić... Staż mam do końca sierpnia więc przed porodem będę miała jeszcze tydzień albo dwa na przygotowania do porodu :-)

wielkie gratki :-):-):-):-)



a ja dziś tak póżno zajrzałąm bo wstałam o 12 potem moja mama przyjechałą i pół godz temu dopiero pojechała dobrze że posiedziała trochę to czas miło zleciał :)
no a teraz wpadłam was poczytać patrzę a tu tyle naskrobane że heja heheheh :)
i zaraz trzeba iść zrobić kolacje bo prawie pół godz zajęlo mi czytanie i odp...
jutro jeszcze mam dzień wolny no ale od czwartku do niedzieli to już od rana będę na nogach no i obowiązki bo bierzemy na ferie córeczke mojego mena a ona nie daje mi spać heheh muszę z nią od rana oglądać mini mini :) no ale lubię jak ją mamy bo wtedy szybko leci czas :) ona taka pocieszna...taka moja kochana córeczka przyszywana :)
 
Ostatnia edycja:
hejka

Olgadom super ze nas posluchasz:tak:,a do 8 marca juz niedaleko:tak:

spadam na m jak milosc,a potem to juz ł jak łozko:-D

zyczcie mi powodzenia--mam jutro usg

spokojnej nocki:tak:
 
reklama
Witam po chwilowej nieobecności... !
pisałyście jak szalone 24 strony musiałam nadrobić ajjj... wiele tematów było ciekawych i mnie omineły.. mi mój gin na wizyte kazał być dopiero 22 . 03.. nie wiem jak ja wytrzymam :( tragedia przeszło miesiąc... co to tabletek to też zażywam duphaston i jeszcze do tego raz dziennie musze robić sobie zastrzyki w brzusio :(
85justyna witam Cie serdecznie w końcu ktoś z moich okolic:)
 
Do góry