reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam się i ja ;) gaja widzę że my jako nieliczne takie ranne ptaszki :-) ja jeszcze przed śniadankiem ale mam kanapki w pracy więc bez szaleństw, a też bym sobie taką owsiankę zjadła, może jutro sobię przyniosę...
ja mam USG dziś w sumie to dwa (jedno w przychodni i jedno prywatnie dla pewności :tak:) trzymajcie kciukasy...
 
reklama
witam sie dziewczyny:-)
ja właśnie odprowadziłam córcie do szkoły i teraz jem śniadanko chlebek z dzemem i jak zwykle kakao;-)
i tak właśnie myśle czy sie jeszcze nie położyć na godzinke:-D
 
I ja sie witam porannie:-)
Dzisiaj o 7 mialam pobudke bo taaaaaaka glodna bylam ze musialam wstac, no a jak juz wstalam i sie najadlam klasc sie nie bede. Takze dluuugi dzien przed nami, a za oknem znow niezbyt optymistycznie;-)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze badania. Powodzenia dziewczynki:-) Na pewno wszystko bedzie dobrze:-D
Milego dnia
 
Witam i ja :-) oczywiście po śniadanku, dziś w menu był chleb z dżemikiem śliwkowym (nie jadłam takich kanapek już kilka lat). Naprawdę bardzo się cieszę że w ciąży nie mam mdłości i nie muszę ściskać się z kibelkiem ;-) a co za tym idzie mogę jeść co tylko chcę :-). Moja mamcia mówiła że na mdłości pomaga żucie skórki od chleba...
 
Dzien dobry dziewczynki, ja dzis mimo nocnych koszmarow jak co na zreszta, jestem bardzo zadowolona.Wreszcie uregulowalam sytuacje z moim wloskim ubepiczeniem i jestem bezpieczna ;-) a druga sprawa to to ze przez cal ciaze i po moge sobie pracowac w domu, a gdy bedzie mi sie chcialo moge przyjsc do biura ktore w sumie mam 5 minut od domu :-) jupiiiiiiii w domu lepiej bo w pizamie mozna siedziec przed kompem albo w dresach hehe :-)
 
Dzień dobry:tak:.Wstałam,z apetytem na naleśnika hahaha.No i zrobiłam sobie z serem i szpinaczkiem,do tego czosnkowy sosik:-D:-D:-D.Zjadłam mniammm a teraz kaweczka z mleczkiem.Dzisiaj na basen jadę czas się poruszać trochę;-).Wcześniej zakupy i obiad dzisiaj na mieście.Także napięty dzionek dzisiaj.Powodzenia życzę i dobrych wiadomości dzisiaj:-).Jak wrócę zajrzę na pewno.
 
Witajcie, wlasnie rozkoszuje sie poranna kawa :) a na sniadanie jakos nie mam ochoty.Wczoraj do obiadu zrobilam mizerie ze swiezym koperkiem i ....... zanim maz przyszedl zjadlam cala :) Milego dnia i dobrych wiesci tym ktore maja dzisiaj wizyty u gina :)
 
cześć dziewczyny tyle piszecie że ciężko to nadrobić .
Ja do tej pory czułam się dobrze a tu dzisiaj rano znienacka dzidziusiowi śniadanko chyba nie smakowało i wylądowałam w kibelku :-(
Wczoraj trochę stracha się najadłam -jak byłam w pracy to zauważyłam na bieliźnie małą brązową plamkę , od razu zadzwoniłam do swojego lekarza kazał więcej odpoczywać brać no-spę i jeśli się nie powtórzy to się tym nie denerwować a i jeszcze powiedział żeby nie współżyć - więc staram się nie denerwować :-) . Nawet do pracy dzisiaj jadę 2 godz. później;-)
Pozdrawiam
 
reklama
Ja dzis po pobudce o 6, syncio wstał o świcie, a teraz sobie smacznie śpi. U nas dziś na śniadanie paróweczki na gorąco, mniam... A przygotowane przez mężusia to juz wogóle wspaniale smakowały :tak:miłego dnia wrzesnióweczki
 
Do góry