reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dorotka1 powodzenia na usg, na pewno zobaczysz pieknego bobaska:-)

Dziewczyny tak mnie naszlo teraz, chyba juz padlo to pytanie na forum, ale nie mam pewnosci. Czy zastanawialyscie sie nad usg 3 lub 4d? U mojej doktorki nie ma takiego sprzetu wiec musialabym sie wybrac do innego, ale nie wiem czy badanie dzidzi w 3d moze byc bardziej wiarygodne od normalnego? I jaki jest koszt takiego badania? Kiedy sie je robi?

Sciskam wszystkie brzuszki i dobrej nocki zycze:-)

22marietta ale mi smaka narobilas MNIAM! Chyba tez sie skusze co prawda dysponuje tylko malym balkonem na ktorym sraja golebie i za zadna cholere nie mozemy sie ich pozbyc:-D Ale takie truskawy prosto z krzaka pyyyyyyyyyycha:-)

A dziewczyny jak tam te jeansy i dresy z allegro?Przyszly? Jak "wrazenia"?

No, to teraz juz uciekam papa;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorotka powodzenia jutro, zycze samych milych wrazeń!:-)

A te truskawy..ochhh sama rozkosz..tylko mi na parapecie sie nie zmieszczą...hahaha(nie mam balkonu ani nic podobnego)
 
Witam przyszle mamuski. Pysia masz racje mialam sprawe rozwodowa bedoc w trzecim m-cu ciazy i po porodzie pomimo klotni w USC dziecku nadano nazwisko bylego meza i zakladalismy sprawe o zaprzeczenie ojcostwa to wszystko trwalo okolo 4 miesiecy bylismy wsciekli tym bardziej ze nikt nas wczesniej nie uswiadomil.Jesli dobrze pamietam to partner moze uznac dziecko przed porodem aby urodzilo sie z jego nazwiskiem ale nie jestem pewna jak to bylo musisz dowiedziec sie w usc
 
Witam przyszle mamuski. Pysia masz racje mialam sprawe rozwodowa bedoc w trzecim m-cu ciazy i po porodzie pomimo klotni w USC dziecku nadano nazwisko bylego meza i zakladalismy sprawe o zaprzeczenie ojcostwa to wszystko trwalo okolo 4 miesiecy bylismy wsciekli tym bardziej ze nikt nas wczesniej nie uswiadomil.Jesli dobrze pamietam to partner moze uznac dziecko przed porodem aby urodzilo sie z jego nazwiskiem ale nie jestem pewna jak to bylo musisz dowiedziec sie w usc
Też o tym słyszałam i będę musiała odwiedzić USC z partnerem i wyczaić jak to jest co zrobić, aby potem nie było problemów.
Chwilkę mnie nie było a naskrobałyście jak szalone :-D
Trzymam kciuki za wszystkie mamcie co maja jutro wizyty u gina
Spadam już do łóżeczka.
 
witam:-) wlasnie dzis zalozyłam spodnie ciazowe, jeszcze z zapasow hhiiiiihihi, a sukienka ciazowa to ciagle w uzyciu bo mi w niej najwygodniej w domciu
 
Dorotka1 powodzenia na usg, na pewno zobaczysz pieknego bobaska:-)

Dziewczyny tak mnie naszlo teraz, chyba juz padlo to pytanie na forum, ale nie mam pewnosci. Czy zastanawialyscie sie nad usg 3 lub 4d? U mojej doktorki nie ma takiego sprzetu wiec musialabym sie wybrac do innego, ale nie wiem czy badanie dzidzi w 3d moze byc bardziej wiarygodne od normalnego? I jaki jest koszt takiego badania? Kiedy sie je robi?

Sciskam wszystkie brzuszki i dobrej nocki zycze:-)

z tym 3d i 4d jak na razie bym się wstrzymała, jak już to w 20tc a najładniejsze są w ostatnich tygodniach jak już dokładnie twarzyczkę widać - na razie dzidzia mała i mało co można zobaczyć (w poprzedniej ciąży robiłam w 12tc i lekarz tylko na chwilkę mignął na 3d, ale kiepsko było widać, za to na 2d super, nawet filmik mamy, ale musi być dobry sprzęt).
Co do dokładności pomiarów to lekarz i tak wszystkie pomiary robi na 2d, 3 i 4d to głównie atrakcja dla rodziców. no i koszty 3d u nas w Krk to tak ok. 150-300 pln(zależy od gabinetu).
Ja jutro mam usg zwykle w przychodni, ale tam sprzęt nienajlepszy no i ważna jest też osoba dokonująca badań, więc 5 marca robie sobie prywatnie u b. dobrej lekarki od usg ciążowego i z tego badania będę miała filmik :))
 
Witam ,co do usg 3 lub 4d to ja tez juz nad tym myslalam i moja znajoma prywatnie placila 50zl w poznaniu i miala opcje, ze za 5 zl dostala dodatkowo plytke z nagraniem :D Ja juz uciekam spac wiec kolorowych :)
 
reklama
Witam się z rana z miską owsianki:-) Nie mam koncepcji na jedzenie bo na nic nie mam ochoty a zjeść muszę co by mi w pracy niedobrze nie było:tak:

Ja USG mam za tydzień a potem wizytę mam nadzieję że dopiero po świętach, bo będę po wypłacie a tak to cienko przed;-)
 
Do góry