reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Ja juz od okolo tygodnia smigam w ciazowych bo w "swoje" juz przestalam sie miescic :) Dziewczyny czy znacie jakis domowy sposob na zaparcia ???? Pije sok z kiszonej kapusty ale niewiele to pomaga :(

Trixi polozna w Niemczech mowila mi zebym slodzila wszystkie napoje laktoza -cukier , ktory znajduje sie w mleku( pozniej podczas karmienia tez jest polecana Laktoza -) kupisz ja w DM. Rosmann, Müller. A tak apropo poloznej wiesz , ze przed urodzeniem pierszego dziecka musisz wybrac sobie ( tak 2-3 mce przed rozwiazaniem) Hebamme ja tego nie zrobilam i mialam problem z wypisem ze szpitala . Musialam w szpitalu wydzwaniac wszystkie i pytac czy ktoras mnie odwiedzi zaraz po wypuszczeniu do domu ( a to byly akurat swieta).
Pozatym one naprawde bardzo pomagaja zawsze odpowie ci na kazde pytanie i to placi Twoja Krankenkasse.
Poza tym sliwki suszone- naprawde super dzialaja ,
winogron nie polecam bo o tej porze roku sa strasznie nafaszerowane metalami ciezkimi i innymi paskudztwami ( ale to logiczne w zimie u nas nie rosna , ate co sa w sklepach sciagane sa z innego konca swiata i musza cos zrobic , zeby przetrwaly jak najdluzej)
 
Ostatnia edycja:
ciaza plus zamki aparatu to moze byc mieszanka wybuchowa i zeby bardzo szybko mogą sie popsuc,takze jak najbardziej mycie plus plukanie
 
Olgadom ja tez stosowalam duphaston do zeszlego tygodnia. Oprocz niego bralam tez luteine ktora nadal mam przez 10 dni stosowac, takze mysle ze nie powinnas odstawiac lekow na wlasna reke.

Co do spodni ciazowych to jeszcze ich nie nabylam, moze uda mis ie teraz na weekend, jak na razie ratuje sie tylko legginsami, w swoje spodnie juz dawno sie nie mieszcze.

Tymbardziej teraz po obiadku zapiekanka z ziemniaczkow mlodych z boczkiem i serkiem mniam prawie cala sama zjadlam, a teraz pekam i mdli mnie strasznie!

Dziewczyny czy podjadacie w nocy? Ja juz zaczynam miec napady glodu szczegolnie nad ranem tak ok 4-5. Na razie jeszcze sie powstrzymuje i nie podjadam, a jak z tym u Was?
 
chyba zacznę nosic już te spodnie ale najpierw muszę powiedzieć szefom, jutro to zrobię, to już postanowione!! :tak: a dziś zrobiłam sobie zdjęcia mojego brzusia, później jak misiek pójdzie spac to zgram i wkleję na "odpowiedni wątek" ;-) no a jutro pewnie dostanę dzidźkę na płytce to również wklęję na inny "odpowiedni wątek" ;-) tymczasem idę wyciągnąc nogi po obiadku, mój Wąż poszedł z synusiem na spacer to mogę poleniuchowac.
 
Dorotka je tez do ciebie a mi w ciazy zaczely dziasla krawic to prawda , ze na to pomaga pasta sensodyne?

mnie tez ale sensodyne nie tylko meridol:tak:(przynajmniej mnie pomaga):tak:

Dziewczyny czy podjadacie w nocy? Ja juz zaczynam miec napady glodu szczegolnie nad ranem tak ok 4-5. Na razie jeszcze sie powstrzymuje i nie podjadam, a jak z tym u Was?
ja nie:tak::-)
 
No ja cały dzien podjadał w malych ilosciach, wiecej tylko na obiad zjem, bo jak przesadzam to potem mdli niemiłosiernie i wymiotowac sie chce. Czesto wnocy jak zasnac nie moge to mi w brzuchu burczy, ale nie wstaje bo potem wogóle bym nie zasneła, rano jak otwieram oczy i se leze to tez strasznie głodna jestem:szok:
 
witam wtorkowo. dzis mam jakis mały kryzys, rano jak sie ubierałam do pracy to myslałam że mnie ku........ca strzeli:szok: żadna koszula mi się na piersiach nie zapina :szok:
no i musiałam 2 tuniczki zakupić na allegro wiec już troszkę lepiej:-) ze spodniami raczej nie bedzie problemu bo jeszcze w swoich normalnych mam duzo miejca a i ciązowych 3 pary dostałam

co do toksoplazmozy i cytomegali to ja robiłam badania rok temu i wyszło że obie te choroby przechodziłam, wiec teraz nie musze się martwić i specjalnie uważać ale i tak uważam:tak:
 
reklama
witam wtorkowo. dzis mam jakis mały kryzys, rano jak sie ubierałam do pracy to myslałam że mnie ku........ca strzeli:szok: żadna koszula mi się na piersiach nie zapina :szok:
no i musiałam 2 tuniczki zakupić na allegro wiec już troszkę lepiej:-) ze spodniami raczej nie bedzie problemu bo jeszcze w swoich normalnych mam duzo miejca a i ciązowych 3 pary dostałam

co do toksoplazmozy i cytomegali to ja robiłam badania rok temu i wyszło że obie te choroby przechodziłam, wiec teraz nie musze się martwić i specjalnie uważać ale i tak uważam:tak:
No tak ja tez mam już to samo,biust zawsze miałam całkiem "fajny" a teraz jest dużo "fajniejszy":-D:-D:-D.Generalnie nie jest źle;-).
 
Do góry