reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Kerna mam propozycje . Moze na naszej liscie wrzesnioweczek obok kazdej bedziemy pisac na rozowo badz niebiesko czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Bo powoli zacznie sie juz ten czas okreslania plci?;-)
pomysl super i napewno z Kerną zaczniemy Go realizowac:-)


ollga-Jak już pisałam x stron temu z mężem mi nie wyszło mam nowego Partnera i z nim bobo a 2 synków to pamiątka po mężulku :laugh2: wiec spoko nie zostaje sama :-)

ale jak slodka pamiatka,super masz chlopcow,a i nowe bobo zapewne ekstra bedzie:tak:

Usg już jutro :laugh2: pierwszy raz zobaczę maluszka - ale fajnie byłoby poznać płeć (no ale to za wcześnie w moim przypadku) - najważniejsze żeby wszystko było w porządku i dzidzia była zdrowa.
Miłego dnia życzę...

hejka ja usg mam rowniez jutro:tak:
co do plci to narazie sie nie nastawiam, wp[oprzedniej na usg w 20tc sie dowiedzialam i sie potwierdzilo w dzien porodu:-D

Hello
Dziewuszki wczoraj miałam wizyte u gina. Dzidzia dobrze sie rozwija, ma całe 53,9 mm
smile.gif

Gin nagrał nam na pedriva 4 filmiki jak dzidzia szaleje w brzuszku
smile.gif
super sprawa
smile.gif
wysłałam je wczoraj rodzicom męża- ale sie cieszyli. Za ich czasów nie było takiej technologii
smile.gif

A tu Wam wklejam zdjątko- mało na nim widać, ale chce się pochwalić MOJĄ dzidzią
smile.gif


też bardzo chciałabym wiedzieć co nosze w brzusiu, ale to jeszcze za wcześnie... Poczekamy zobaczymy- marzy mi się córeczka:)

dziś 11tc6d

piekna dzidzia:tak:

kopciuszek reguły nie ma;-) ja jużod tygodnia czuję się ok więc śmiem twierdzić że ciężkie czasy minęły...no ale teraz i tak spać nie mogę bo bojęsię cukrzycy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: już się przygotowałam psychicznie na kolejną ciążę cukrzycową, ale ciężko mi się przywyczaić do tego że za kilka lat będę jużcukrzyczką do końca życia.....wiem, że nie musi tak być, ale mam naprawdę spore szanse na to wiec sięnei łudze....no i ciężko mi z tym, ze spaniem problemy do tego....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
calineczka jeszcze troche i luzik;-)

wiesz Kerna to witaj w klubie bo i ja sie na cukrzyce w ciazy nastawiam i potem za kilka lat juz na stale
w poprzedniej ciazy cukier po obciazeniu glukozą mialam 103,a teraz 100-105 na czco mam
masakra jakas i slodyczy to prawie wcale nie jem:wściekła/y:

Olwika no ciężkie dni masz...współczuję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ja póki co najbardiej martwie sięcukrzycą....spać nie mogę przez tą cholerę....:confused2:

Oliwka trzymaj sie:tak:

olgadom co lekarz to inna opinia i co mama to inna opinia, Duphaston jest hormonem, który Twój organizm produkuje podczas ciąży, może masz go za mało i dlatego te krwawienia? Nie jest to jakiś silny lek, takie jest moje zdanie. Ja bym brała przez te dwa tygodnie, to i tak niedługo, niektóre kobitki biorą od początku do 20 tygodnia i rodzą zdrowe dzidźki. Zrobisz jak uważasz...

Olgadom nie odstawiaj tych tabletek bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Mój lekarz powiedział mi, że te tabletki odstawia się stopniowo, bo jak całkowicie odstawisz w złym czasie to można nawet zaszkodzić dziecku. Ja biorę cały czas od 5tc luteinę ( dlatego, że wcześniej poroniłam) i przy ostatniej wizycie zapisała mi kolejne 2 opakowania. Nic tu nie zaszkodzi maleństwu a wręcz przeciwnie tylko pomoże.

Olgadom jak juz dziewczyny Ci napisaly,te tabletki odstawia sie stopniowo po konsultacji z ginem ,a dzidzi nie zaszkodzą bo skladem przypominaja ludzki hormon ktory najwyrazniej w za malych ilosciach Twoj organizm wytwarza:tak:

dziewczyny tak z innej beczki czy wy już nosicie spodnie, czy spódnice ciążowe?? bo mi to już w jeansach tak nie wygodnie że masakra, a jak założe ciążowe to wyglądam jak w 5 miesiącu, a w pracy to jeszcze nie wiedzą więc się maskuję ale widac jak nie wiem co!!! wy też macie już takie brzucholce????

generalnie w tamtej ciazy do 7miesiaca ciazy chodzilam w normalnych dzinsach a potem kupilam 2 numery za duze,tuniki i getry i donosilam malą do polowy czerwca:tak:
tak ze u mnie tylko spodnie,spodnic nie znosze,wole sukienki:tak:

Ja juz od okolo tygodnia smigam w ciazowych bo w "swoje" juz przestalam sie miescic :) Dziewczyny czy znacie jakis domowy sposob na zaparcia ???? Pije sok z kiszonej kapusty ale niewiele to pomaga :(

duzo jablek,duzo wody,sliwki suszone chociaz z tego co pamietam to z nimi nie wolno przesadzac gdyz chyba moga skurczopednie dzialac:tak:

Trixi duzo duzo wody 2 litry minimum. Sprawdzone... ewentualnie sliwki suszone, kefir, jogurty..

:tak::tak::tak::tak:
ja jeszcze pare tydodni temu tez mialam nerwa na skore twarzy - ale chyba z czasem to przechodzi, bo dzis jest juz lepiej ;-) Tobie tez zniknie .. :tak:
wiesz ja juz powoli zaczynam watpic czy te syfy z twarzy,szyi i dekoltu wczeniej niz 3 wrzesnia mi znikna:-D:tak:,no chyba ze wczesniej urodze:tak:

dzien dobry
ale dzis naskrobalyscie
nadrobic kompletnie nie moglam:tak:
 
Dorotko, mam takie głupie pytanko, powiedz mi czy płyny do płukania ust nie szkodzą? mi sie wydaje ze póki sie ich nie połyka to nie..hiiii a Ty co mi powiesz?
Ja noze aparat ortodontyczny stały i musze sobie radzic nie tylko "wyciorkami" ale i płynami.;-)
 
reklama
wg mnie są nieszkodliwe
jeszcze zalezy co stosujesz
nie polecam dluzej niz 2 tyg stosowanie plynow z chlorcheksydyną bo przebarwiaja zeby:tak:
 
Do góry