reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Ja spodnie ciązowe dopiero zamierzam zakupić, miałam dwie pary spodni z czasów "gruszych" i teraz są dobre tylko w dupie luźne i w udach:-D Także ciązówki muszę kupić bo w tych troszkę jak w worku wyglądam:-p
W tym tyg zamówię bo akurat wypłata wpłynie to od razu kupię:-) No i 200 zł musze odłożyć teraz co m-c do maja bo synkowi obiecaliśmy nowy rower na urodzinki, bo ma taki mały że komicznie na nim wygląda;-)
 
dziewczyny tak z innej beczki czy wy już nosicie spodnie, czy spódnice ciążowe?? bo mi to już w jeansach tak nie wygodnie że masakra, a jak założe ciążowe to wyglądam jak w 5 miesiącu, a w pracy to jeszcze nie wiedzą więc się maskuję ale widac jak nie wiem co!!! wy też macie już takie brzucholce????
Ja jestem szczupla, brzusio juz widac.. w spodnie nie wchodze.. w sensie, ze nie zapinam sie w pasie. Moze tak, jak pisze Kerna dobrym rozwiazaniem jest zlapanie spodni na gumke :-) Ja smigam w leginsach i dluzych tunikach, sweterkach i jest mega wygodnie. Na spodnie ciazowe w moim przypadku jest chyba za wczesnie :-)
 
A ja jeszcze mieszczę się w swoje stare spodnie, i wcale nawet nie uciskają... Ale już na allegro rozglądam się za jakimiś fajnymi spodenkami :-D
 
Ja juz od okolo tygodnia smigam w ciazowych bo w "swoje" juz przestalam sie miescic :) Dziewczyny czy znacie jakis domowy sposob na zaparcia ???? Pije sok z kiszonej kapusty ale niewiele to pomaga :(
 
Ja juz od okolo tygodnia smigam w ciazowych bo w "swoje" juz przestalam sie miescic :) Dziewczyny czy znacie jakis domowy sposob na zaparcia ???? Pije sok z kiszonej kapusty ale niewiele to pomaga :(
Ups kiszona kapustka,soczek z niej uwielbiam ale później?!hahaah.Może lepiej śliwki suszone,bardzo dobrze działają.Wiem,że Activia to złoty środek.Jabłka ugotowane,też dobre.Ja wiem,co mi szkodziło,i odstawiłam biały chleb,ziemniaki jem w śladowych ilościach no i zero słodyczy.No i może to być winą witamin jakie bierzesz,jak zawieraja dużo żelaza to możesz problem z wypróżnieniem.
 
ja już też mam problemy ze spodniami wyciągnełam z szafy dwie pary takich starszych które jeszcze przed ciążą z tyłka by mi same spadły a teraz nie moge ich dopiąć a za spodniami ciążowymi się też rozglądałam ale mój odwieczny problem wszystkie mają za krótkie nogawki dostałam jadne jeansy od koleżanik ale niższej ode mnie teraz jakoś przejdzie bo włoże je w kozaki a potem nie wiem będe wyglądać jak pajac a w domu to jedynie dresy wchodzą w grę
 
reklama
Do góry