reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

pewnie tosiu podaj linka :) właśnie chce wydać nawet dużo ale wiedzieć że są dobre :-)
mała dobrze :) rano wstała i wszystko ok :-) jak się powtórzy to lecę do lekarza niech daje na badania bo nie wiem co to może być :no:
 
reklama
tosia super te buciki ;) cena w sumie też wysoka ale powiedziałam że w tym roku muszę kupić drozsze ale lepsze buciki :) dla mojej niuni zrobię wszystko :tak:

dziewczyny halllloooooooooooo odzywać się heheh a nie taka cisza :-D
 
beti - my w zeszłym roku mieliśmy polskie antylopy na zimę, tak to kupujemy same bartki, ale powiem Ci, że nie narzekałam na nie, miały cieplutki kożuszek, nie ślizgającą się podeszwę, nigdy nie przemokły (wykonane całe ze skóry naturalnej). Kupione były za 120 zł. więc cena jak na jakość super. Teraz zaryzykowałam i jeszcze przed sezonem zamówiłam geoxy, bo ja mam na zimę - kupione w zeszłym roku i uwielbiam je - cena powalająca jak na buty i dla dorosłęgo i dla dziecka. Moje kosztowały ponad 500 - tylko że ja pochodzę w nich nie jeden sezon, a Adasiowe kosztują teraz ok. 300 - ale wychaczyłam okazję na allegro za 180 zł. więc jak rozmiar okaże się nie teges to najwyżej sprzedam :) A te tosi śliczne :D
 
Witajcie :)Beti ja w zeszlym roku tez mialam Kascie Primigi i byly OK - tylko inny model niz te Tosi w tym roku kupilam jej Naturino (niemiecka firma) i zobaczymy jak sie sprawdza :) W zeszlym tygodniu moje dwie ksiezniczki pokazaly co potrafia , najpierw mlodsza 3 dni goraczki i 2 zeby na wierzchu pozniej Kasiulec 3 dni goraczki i kly nam sie pojawily :)
Marta Ty to juz chyba dni odliczasz ???? ;)
Dziewczyny czy wasze maluchy spia jeszcze w lozeczkach zabudowanych czy powyjmowalyscie juz szczebelki ,albo zmienilyscie na bardziej "dorosle" lozeczka ??? Kaska nauczyla sie wylazic gora i raz wpadla do nas do sypialni z okrzykiem - czesc ania WSTAWAJ !!! niby nic ,ale to byla 3 nad ranem .... :( No i wyglada na to ze mam problemik - jak wyjelismy szczebelki to Kaska zdemolowala nam 2 pokoje lazienke i ubikacje - niestety dostaje do klamek,materaca nie mozna juz nizej opuscic ,a zamykac ja w pokoju na klucz to totalna glupota -wiec szczebelki powrocily .... MACIE JAKIS POMYSL ?!?!?!?!??!!?

Buziole ! Kat2.jpg
 
Trixi - Adaś od grudnia zeszłego roku śpi bez całego boku w łóżeczku, bo mamy takie ze zdejmowanym bokiem, a nie wyciąganymi szczebelkami. Wygląda to mniej więcej tak:
images.jpg

I nie szaleje jak Kasiulec ;P Swoją drogą niezły wariatuncio Ci się trafił :-D
Nie mam pomysłu jak ją powstrzymać :-D:baffled::confused::happy: To pomogłam! :-D

I nie odliczam, jak mnie weźmie to weźmie, spakowana jestem więc czekam na luzaku :tak: Hihihi :)
 
Trixi Kacper śpi w łóżeczku turystycznym, ostatnio nawet myślałam żeby kupić mu bardziej dorosłe łóżko ale chyba jeszcze jest za malutki:>
A tak w ogóle chciałam wam się pochwalić że mój syn już drugi dzień chodzi do żłobka :-):-) jest nim zachwycony (jak na razie:-p) jak widzi żłobek to biegnie żeby jak najszybciej iść do dzieci ale w ciągu dnia zdarza mu się zapłakać za mamą:-( no ale to dopiero by;l drugi dzień więc mam nadzieję że każdy następny będzie lepszy;)
 
witam,
Trixi Kaśka przeurocza, piękny rudzielec:)
Maks śpi ze mną - wiem, wiem nie powinien ale śpi. W dzień jest łóżeczko turystyczne a na noc mama:-D
Poza tym tez wszędzie wlezie i lubi siać spustoszenie w mieszkaniu, no wsio co może wyciągnie, rozsypie, porysuje, popsuje - no chodząca demolka:sorry:

A u nas też nowy rok szkolny ruszył pełną parą, Olka przedszkole i zerówka a Miłosz 4 klasa, jeszcze rok i Maks do przedszkola ruszy a ja na poszukiwania pracy bo jeszcze trochę i nikt mnie nie zatrudni bo za stara będę:confused2:
 
Trixi,Lenka od dwóch miesięcy śpi w takim łóżku IKEA KRITTER ŁÓŻKO DZIECIĘCE+DNO+MATERAC 3KOLORY (2610727481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w wersji białej :-). Przyzanm, że nigdy nie mieliśmy problemów z jej spaniem, dlatego bez oporów zamieniliśmy spanie na takie "dorosłe" już łóżko :-)

U nas po staremu, mama w pracy, tata w pracy , Lena z babcią, popołudnia z ciociami. Smoczek tylko do spania, pielucha na porządku dziennym, ale są postępy. Gadamy dużo, trochę po swojemu, trochę zupełnie zrozumiale.
Pozdrawiamy :tak:
 
reklama
Do góry