reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam , ja dopiero sie z lozeczka wygrzebalam :) Ale cale szczescie u nas cieplo i slonecznie wiec zaraz kawusie zrobie i chyba sobie na spacerek smigne :) Milego dnia Wrzesniowki !
 
reklama
:-) witam sie poraz drugi właśnie wstałam z porannej drzemki i jem drugie śniadanie:tak: ogólnie samopoczucie ok,ale ciągle bym spała(samo zdrowie"):tak:
 
kerna białko w moczu oznacza, że coś jest nie tak z nerkami lub może też być to zatrucie ciążowe. Najczęściej jednak białko w moczu pojawia się np: po wysokiej gorączce lub po większym wysiłku albo i nawet przemarznięciu co teraz jest bardzo możliwe :), więc uważam, że tak od razu nie ma się czym martwić na początku. Dobrze, że lekarz Kasias88 kazał ponownie zrobić badanie, wtedy się wyjaśni czy to coś nad czym trzeba się zastanwić czy po prostu Kasia nam zmarzła czekając w kolejce oddając wyniki :p
Tak w ogóle jak sobie czytam, że Wy prawie wszystkie dopiero wstałyście to aż zazdrość lekka bierze :) Ja też miałam dostać zwolnienie z pracy lecz mam naprawdę fajną pracę i fajne szefostwo, więc teraz kiedy męża nie ma w domu to chyba bym z nudów umarła nie pracując. Tak czy siak pozdrawiam wszystkie wstające mamy :)
 
Dzień dobry wszystkim:tak:.Ja już dawno wstałam,już kawkę wypiłam z koleżanką,teraz późniejsze śniadanko zjem....;-).Dobre wiadomości widzę i te mniej dobre:-(.Ja zupełnie dobrze się czuję,żadnych mdłości,zasłabnięć,braku apetytu,także nic tylko w ciąży chodzić;-).
 
Witam się wtorkowo
Jakoś od rana mam mega mdłości i już mi śniadanko ledwo zjedzone podchodzi do gardła:wściekła/y:
Muszę się napić ciepłej herbatki bo zwariuje a potem troche polatam z odkurzaczem bo psina wszędzie kłaki zostawia brrrrr
 
Mnie trochę nie było ale brak mi czasu ,Daniel na urlopie teraz już 3 dzień robi samochód u moich rodziców a ja sama całe dni z dzieciakami i jeszcze nie chcą spać w dzień .Do tego teść miał 7 godz. poważną operacje na kregosłup noi zmarł mój wójek .Więc wszystko jakoś przekręciło się do góry nogami .U mnie lepiej już mdłości są sporadyczne ,i mam nadzieję że już tak będzie .



KERNA białko w moczu jest nie bezpieczne w ciązy.U mnie poziom był bardzo wysoki 1880 ubytku i powiem ci że prawa nerka prawie mi się rozłożyła i zatrzymywała mi się woda w organiżmie i do tego miałam wysokie ciśnienie 190/120 i mimo leków Oliwka urodziła się dużo wczęsniej.Trzeba obsewować siebie czy nie puchną ci mogi i czy nie masz podwyższonego ciśnienia.Najważniejsze to wcześnie wykryć białko mocz.



KOPCIUSZEK ja tak jak ty zazdroszcze dziewczyną że tak moga pospać ,ja na nogach już od 6 ,30 bo dzieciakom coś się przestawiło i budzą się tak 6,30 7 a i potrafią niespać cały dzień ,a ja padam wieczorem jak kłoda az boje się co to będzie we wrześniu ..
 
ja jutro mam wizyte na 14.00 bo zwolnienie mi sie kończy i od razu zapytam o tą przyziernosc karkową,bo jak miałam tydzień temu usg to lekaraka mi nic nie wspominałam mi nic o tymże badaniu i se tak zastanawiam czy ona wogóle ma zamiar zrobić mi to badanie,z tego co wiem to moja sieostra była dzisiaj na wizycie bo tak jak pisałam też jest w ciąży i zapisała ją dopiero na 15 kwietnia na badanie usg:szok: ponoć mówiła ze nie ma już wolnych terminów a co z moim badaniem:angry:
tak właśnie myśle czy idac na usg 3d lub 4d też to badanie mi wykonaja?????????
 
Olwika no ciężkie dni masz...współczuję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ja póki co najbardiej martwie sięcukrzycą....spać nie mogę przez tą cholerę....:confused2:
 
kapciuszek wystraszylas mnie tym zatruciem ciazowym:-(, ja mam nadzieje ze to jednak co innego, bo zawsze mialam problemy z pecherzem wiec to moze znowu pecherz sie odezwal. W czwartek zapytam sie gina, bo na serio sie wystraszylam.:crazy: Moja kolezanka ma zatrucie ciazowe i lezy caly czas w domu i w 7 miesiacu bedzie miala cesarskie ciecie:/ bo dluzsza ciaza moze zagrazac jej zdrowiu i zyciu.
 
reklama
Ja mam dzisiaj taki nastrój........ :-):-)radosny tzn tak jak by wszystko inne w moim zyciu przestało miec znaczenie pod względem wazności i zmartwien a przeważa radośc z oglądania ciuszków , i chęc aby już bym wrzesień i mogła przytulic moja kruszynkę :-):-) odbija mi :-):-)
 
Do góry