reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam się z rana.
Już po śniadanku, teraz z synkeim mini mini oglądamy :)
Usg już jutro :laugh2: pierwszy raz zobaczę maluszka - ale fajnie byłoby poznać płeć (no ale to za wcześnie w moim przypadku) - najważniejsze żeby wszystko było w porządku i dzidzia była zdrowa.
Miłego dnia życzę...
 
reklama
Hello
Dziewuszki wczoraj miałam wizyte u gina. Dzidzia dobrze sie rozwija, ma całe 53,9 mm
smile.gif

Gin nagrał nam na pedriva 4 filmiki jak dzidzia szaleje w brzuszku
smile.gif
super sprawa
smile.gif
wysłałam je wczoraj rodzicom męża- ale sie cieszyli. Za ich czasów nie było takiej technologii
smile.gif

A tu Wam wklejam zdjątko- mało na nim widać, ale chce się pochwalić MOJĄ dzidzią
smile.gif


też bardzo chciałabym wiedzieć co nosze w brzusiu, ale to jeszcze za wcześnie... Poczekamy zobaczymy- marzy mi się córeczka:)

dziś 11tc6d
 
Kerna mam propozycje . Moze na naszej liscie wrzesnioweczek obok kazdej bedziemy pisac na rozowo badz niebiesko czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Bo powoli zacznie sie juz ten czas okreslania plci?;-)
no jasne, że będziemy udoskonalać listę!:tak::tak::tak::tak: ale póki co mamy czas;-)
Cześć dziewczyny:-)
Ja dziś po krwi:tak: Wzięłam stówki ze sobą bo prywatnie, ale za cały zestaw +mocz zapłaciłam 52zł:tak: więc jeszcze do zgryzienia:tak::tak:
Mdłości brak całkowity i do tego mnóśtwo słoneczka z rana:-D:-D:-D:-D no czuję się genialnie:-)
A czy badanie na toxo ma jakiś skrót?? bo z tej krwi jeszcze coś tam miałal ale skrótu nie pamiętam:dry:
 
mpik super że masz filmiki:-) Ja liczę po cichutku choć na zdjątko za tydzień:tak:
Bo z córką ani jednego nie dostałam z synem cała kolekcję:tak:

A ja od tego niewyspania ledwo na nogach stoję, niedobrze mi słabo strasznie, myślałam że do pracy nie dojdę bo słabo mi było w drodze:-( Wczoraj np w kolejce przy kasie już czułam że jeszcze trochę postoję i padnę, wyszłam i od razu musiałam się pochylić i oddychać. Miałam tak z córką w ciąży straszne to było bo ciągle słabo mi się robiło:-(
 
mpik no supeer! Fotka extra! Moja taka jakaś niewyraźna.....no i filmik też mam ale 10sek tylko trwa..no moze też dlatego, że fasolka się nie ruszała bo wcześnei było. Super że jest wszystko dobrze!!!!!!:tak::tak:
gaja a masz problemy z cukrem????
 
kerna właśnie na glukozę miałam robione i niby ok.
Sama myślałam że mam z tym problem bo jak mi się słabo robi to od razu muszę zjeść jabłko albo pomarańczę - dziwne:no: Pogadam z ginką na wizycie. Ale chyba by wyszło w glukozie na czczo???
 
kerna z tego co pamiętam to skrót od toxo to bodajże Igm - Ilościowo i Igm - Jakościowo ale to jest koszt 36 zł za to jedno badanie, także jakby się zmieściło w tych 52 zł to naprawdę jakoś tanio.
gaja ja też jak dłużej postoję to mi się słabo robi i w pierwszej ciąży też tak miałam a cukier w normie także nie wiem, chyba tak musi byc jak mdłości??
 
Witam !!!

Juz sniadanko zjedzone,witaminki wziete i pije ciepla herbatke z cytrynka i miodzikiem.
Ja mam dopiero usg 16 marca to bedz\ie 12 tydz.i pewnei za wczesnie na poznanie czy to dziewczynka czy chlopiec!
MILEGO DNIA!!



 
kerna właśnie na glukozę miałam robione i niby ok.
Sama myślałam że mam z tym problem bo jak mi się słabo robi to od razu muszę zjeść jabłko albo pomarańczę - dziwne:no: Pogadam z ginką na wizycie. Ale chyba by wyszło w glukozie na czczo???
kurcze ja tak miałąm w pierwszej ciaży. nie jadłam prawie nic bo wiadomo. no i po kilku tyg jak poczułam tylko głód od razu robiło mi się słabo i trzęsły mi się ręce. Nie wiedziałąm o co chodzi. A potem wyszło na krzywej i nawet na zwykłym glukometrze:-( Takze myślę, że powinno Ci wyjść. Staraj sięjeść co chwilę i nie dopuszczaj do tego żebyś czuła głód..może będzie poprawa? Jak to nie cukier to nei wiem moze taka uroda...:eek:
Kasialle no to pewnie nie to. W tamtym było chyba "h"...jutro odbiorę to sięokaże co tam miałam badane;-)
 
reklama
witam dziewczyny ja dziś też byłam na badaniach najważniejsze sprawdzić czy z moczem już mam wszystko ok zobaczymy muszę czekac na wyniki a tak ogólnie to dziś się super czuję normalnie mnie energia rozpiera
 
Do góry