reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wczoraj np w kolejce przy kasie już czułam że jeszcze trochę postoję i padnę, wyszłam i od razu musiałam się pochylić i oddychać. Miałam tak z córką w ciąży straszne to było bo ciągle słabo mi się robiło:-(
Ja też tak mam czasami ale chyba nie zależy to od cukru... Poradziłam się mojej mamy (urodziła 1 chłopaka i 3 dziewczyny to chyba coś wie na ten temat;-)) i ona powiedziała że miała takie napady tylko w pierwszej ciąży z moim bratem i tylko do 4 msc... Może więc Nasze fasolinki to mężczyźni??
 
Ostatnia edycja:
reklama
kerna ja na skierowaniu miałam TOX Igg, Igm i tak jaki pisze kasialle to jedno badanie na Igg kosztuje ponad 30 zł więc Ty zdecydowanie za mało zapłaciłaś :) gaja23 ja niestety tak nie mam, więc nawet nie wiem co podpowiedzieć,myślę jednak, że warto poinformować lekarza. Ja wcześniej miałam tylko tak, że napadał mnie w jednej sekundzie ogromny głód i jak nie przegryzłam niczego to nie czułam się za fajnie :zawstydzona/y: W ogóle wczorajszy dzień miałam niefajny. Od południa zaczęły się mdłości i trwały aż do późnego wieczora. Jak wracałam samochodem do domu to myślałam, że zwymiotuje na kierownicę. Całe szczęście to tylko mdłości były. Dla mnie to w ogóle dziwne jest, że w jednym dniu czuję się rewelacyjnie, tak jakbym nie była w ciąży a potem nastaje kolejny dzionek i takie niespodzianki. Myślałam, że jak jest się w ciąży to dzień w dzień coś się dzieje....jednak jest inaczej :)
 
Witam, ja właśnie oddałam mocz do badania, bo w tamtym wyszlo białko i gin kazal powtórzyc badanie. Jest tak ładnie na dworze ze juz wiosne sie czuje:) Oj az sie rozmarzylam jak bede chodzic z duzym brzusiem na spacerki:)

kerna co do tego "h.." to moze hbs mialas badany, bo u mnie w wynikach tak patrze kolo toxo mam wpisany HBS, a jesli nie to juz nie wiem:happy:
 
kopciuszek reguły nie ma;-) ja jużod tygodnia czuję się ok więc śmiem twierdzić że ciężkie czasy minęły...no ale teraz i tak spać nie mogę bo bojęsię cukrzycy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: już się przygotowałam psychicznie na kolejną ciążę cukrzycową, ale ciężko mi się przywyczaić do tego że za kilka lat będę jużcukrzyczką do końca życia.....wiem, że nie musi tak być, ale mam naprawdę spore szanse na to wiec sięnei łudze....no i ciężko mi z tym, ze spaniem problemy do tego....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
calineczka jeszcze troche i luzik;-)
 
kerna co do tego "h.." to moze hbs mialas badany, bo u mnie w wynikach tak patrze kolo toxo mam wpisany HBS, a jesli nie to juz nie wiem:happy:
no bardzo możłiwe że to ten hbs:tak::tak: a co to jest:eek:
A baiłko w moczu onacza coś groźnego?
Ja tak Was wypytuję mimo, że druga ciąża, bo w tamtej za granicą nic kompletnie nie rozumiałam..robili badania i już;-)
 
Cześc dziewczyny.... piszę dopiero teraz bo wczoraj z M bardzo późno wróciliśmy po wizycie poszliśmy do moich rodziców na obiadokolacje i się zasiedzieliśmy.... mamusia zrobiła pyszny obiadek na zamówienie piersi z kurczaka z serem i ananasem do tego sałatka z ogórków i mniam mniam objadłam się jak świnka :-D
no ale do rzeczy.. co do badanka to oczywiście sie zestresowałam niepotrzebnie bo u kruszynek wszystko dobrze :-), rosną sobie spokojnie nie przeszkadzając nawzajem... machały nóżkami i tak jakoś podskakiwały słodko:tak: ( zdjęcie wkleje za momencik)kolejne usg mamy na 15.03 i to już będzie prenatalne tzn genetyczne z pomiarami. najbardziej mnie pan doktor zmartwił mówiąc że cały czas mam leżeć nie mogę siedzieć a leżeć. jeju no i mówił ze na 80% pod koniec będe miała podwiązanie czy coś takiego żeby donosić.... no ciekawe perspektywy ale czego się nie robi dla maluszków.....
aha jedna z was pytała czy jest ktoś z 3miasta otóż ja z Gdyni :-) ale leżąca na chwile obecną pozdrawiam i dziękuje za trzymanie kciuków;-)
 
Czesc dziewczynki

Wkoncu samopoczucie troche lepsze i moge troche popisac... od 2 dni tak mnie głowa bolała ze myslałam ze oszaleje... mogłam przespac cały dzien a jak przychodziło do wieczora to brak snu :(

Jak patrze przez okno to az sie chce juz na spacerek wychodzic :-Dtak wiosennie sie robi i oby jak najszybciej.... Nawet chyba moj kot czuje wiosne bo by na balkonie non stop siedziała..

co do badań HBS to sa 2 rodzaje :
HBS -przeciwciała ( wirus wątroby tybu B ) u mnie nie wiem jak ale jakies 4 lata temu byłam szczepiona na zółtaczke i 2 lata temu miałam jeszcze przeciwciała nie wymagające doszczepiania ... teraz wyszło mi <10 - niezabezpieczajacy poziom przeciwciał. HMMM
HBS Antygen - u mnie nie wykryto ( podobno wynik ujemny jest normą )
 
reklama
Witam Dziewczyny
A ja dzisiaj jakas taka do D... Mialam straszny sen, nie pamietam co mi sie snilo, ale obudzilam sie o 3 w nocy z placzem. I pozniej nie moglam juz zasnac... I teraz jakos mi tak niefajnie...
Dzisiaj imieniny mojego Kochania i nasza rocznica wiec musze sie zebrac i chociaz jakis pyszny obiadek zrobic. Brak pomyslow jak na razie.
Milego dnia:-)
 
Do góry