reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Co do bólów krzyża to mnie napadl taki z tydzien temu albo poltorej nawet , ale to tak ze nie moglam spokojnie wstawac i chodzic nawet pobolalo 3 dni odpoczywalam jak sie tylko dalo i przeszlo tak samo niespodziewanie jak sie przyblakalo :) Gratuluje poznania plci :) Ale jak to mowia zawsze dziewczynce moze cos wyrosnac i bedzie synek hehe :)Ale najwazniejsze sa przeczucia mamy :)
 
reklama
ollga witaj na forum:-)
dzis umowiłam sie na wizyte u gin razem z usg na 2 marca, jutro lece na badanka krwi, moczu itd. musze wczesnie wstac, wiec papapapa i juz dobranoc
 
Hej diewczyny:)
Czy wy tez tak duzo jecie -ja moglabym non stop jak slon jakis:-p-wogole ta ciaza jest zupelnie inna niz pierwsza -wszystko na odwrot:tak:
 
No u mnie to na pewno płci tak wcześnie nie rozpozna.
Zresztą nie zależy mi tak bardzo aby wiedzieć chyba żeby była praktycznie w 100% pewna a nie tak że być może to chłopiec lub dziewczynka :)

A tak w ogóle to u nas leje deszcz, ja już jestem padnięta bo ja meteropata i od razu można mnie do szpitala kłaść w taką pogodę a do tego moja kochana córeczka od 12 w nocy nie chciała spać o 3 mąż mnie zmienił i niedawno usnęła. Jestem wykończona
 
Witam się dziewczyny z rana, gratuluję pozytywnych wieści!!
U mnie poprzednio też lekarz określił wstępnie płec właśnie na przezierności karkowej, jak będzie tym razem zobaczymy...
gaja nie zazdroszczę, mi ciężko było wstac o 6.00 po przespanej całej nocy, no z małą przerwą na siusiu o 4.00
 
witam :)
ja właśnie po pierwszym śniadanku:)siedze i oglądam Majkę.
co do określenia płci to ja w pierwszej ciąży dowiedziałam sie 24 tyg a w dugiej w 16 tygodniu, mam dwie wspaniałe dziewczynki i tak podswiadomie licze na to ze może będzie chłopiec ale wiadomo ze najważniejsze aby kruszynka była zdrowa:-) jedna z mojej mamy znajomych to ormianka ,kiedyś jak wpadłam do mojej mamy na kawke to właśnie ona też tam była i po czasie zaczął sie temat ciaży i dzieci,ja jej właśnie powiedziałam ze mam dwie córeczki i z meżem staramy sie od roku o trzecie potomstwo i ze jakoś nie mogę zajśc w ciąze,ona spisała sobie moją,męza i młodszej córeczki date urodzenia i po kilku minutach powiedziała mi ze zajde w ciaże do końca roku 2009 i będe miała syna lub tez w pierwszych tygodniach 2010 i wtedy bedzie to dziewczynka, zdziwiłam sie strasznie ale znam kilka osób którym w ten sposób prze;powiedziała.jak dowiedziała sie ze zaszłam w ciaze zadzoniła do mnie i gratulowała mi syna(powiedziała ze będzie to syn w 100%) jestem ciekawa ile w tym prawdy:-D:-D:-D
 
reklama
Witam dziewczyny :)

Dziękuję za posty w sprawie badań na toksoplazmozę.Postanowiłam zrobić sama w laboratorium to badanie, Nie wiem czy będę spokojniejsza, ale jak trzeba to trzeba :cool2:
Brzuszek mi wywala coraz bardziej, już nie da się wciągnąć, wystaje mała piłka :happy:
Rano miewam nadal mdłości, ale nie jest to ostre i po wypiciu słodkiej mlecznej kawki z reguły przechodzi. Drażnią mnie natomiast zapachy, które wcześniej były neutralne.
Jestem od 5 tygodnia ciąży na L4 i wygląda na to, że już do końca ciąży tak będzie.
2 marca mam wizytę u ginekologa, wówczas wysyła nas na prenatalne i zastanowimy się co z moją szyjką, bo ostatnio się zaniepokoił, ale na razie żadnych zakazów i zaleceń. Czekamy ;-)
Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego, radosnego dnia!:happy:
 
Do góry