reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

o ja kiedyś pracowałam na stogach i codziłam na plaże na imprezki w weekendy ale to jakieś 4 lata temu a nawet 5 :) ja mieszkałam kiedyś na przeróbce a teraz miszkam na os 5 wzgórz w gdańsku....no to może się kiedyś na kawkę umowić :-):-):-):-) tzn. na soczek :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Jak się tylko zrobi cieplej i minie mi leń to owszem.Na razie nawet odmówiłam obiadku u teściowej, bo nie mam siły na podróże.W tym tyg chyba jadę do Gdańska do adwokata omówić sprawy dotyczące rozwodu :-p
Witam tak ja pochodzę z Redy.
Do Redy mam zdecydowanie bliżej bo jestem z Pucka :-)
Idę na M jak Miłość a potem będzie pora na Ł jak Łóżko, już słyszę jak poduszka mnie woła :)
******************************************
SPOKOJNEJ NOCKI WAM ŻYCZĘ

******************************************
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pysia zaskoczyłaś mnie swoim wpisem. Może nie powinnam pytać ale w takiej chwili rozwód ?
 
Dziewczyny powiedzcie mi , czy ból w krzyżu to normalka po spacerze? Mnie normalnie coraz gorzej boli ruszac sie nie moge juz, nie mówiać o chodzeniu.Podobnie miałam jak jeszcze pracowałam na początku.hmmm?
 
pysia_23 a to naprawdę nie daleko.Ale ja tylko niestety pochodzę z Redy teraz mieszkam poza granicami naszego kraju.Ja też zmykam na chwilkę,ale chętnie jeszcze tutaj zajrzę,choćby po to,żeby poczytać:).
 
Kerna mam propozycje . Moze na naszej liscie wrzesnioweczek obok kazdej bedziemy pisac na rozowo badz niebiesko czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Bo powoli zacznie sie juz ten czas okreslania plci?;-)
 
ollga-Jak już pisałam x stron temu z mężem mi nie wyszło mam nowego Partnera i z nim bobo a 2 synków to pamiątka po mężulku :laugh2: wiec spoko nie zostaje sama :-)
 
Kerna mam propozycje . Moze na naszej liscie wrzesnioweczek obok kazdej bedziemy pisac na rozowo badz niebiesko czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Bo powoli zacznie sie juz ten czas okreslania plci?;-)

super pomysł :-):-)

Ja mam wizyte na 9.00 . Ale z tego co wiem to wynik dostane dopiero za tydzien od badan.

no ja mam wizyte na 12.40 wyniki testu papa za 2 tygodnie od zrobienia a usg na te choroby genetyczne to odrazu będę wszystko wiedzieć
 
reklama
Do góry