reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hej kochane :D Ja dzis rano bylam na uczelni i z powodzeniem zaliczylam egzamin :D do tego musze oznajmic iz uwielbia moja przecudowna tesciowa :D hehe moj kochany odebral mnie z uczelni ,wchodze do domku a tam cudowne zapachy ciasta ktore tesciowa wlasnie skonczyla robic (moje ulubione) do tego zjadlysmy pogadalysmy , mala przerwa na sen wstaje a tam ulubiony obiadek :) I jak jej nie uwielbiac :) Do tego jeszcze pelno prezentow od przyszly pradziadkow poprzywozila :) no wiec tak dzis rodzinny dzien bo moi rodzice tez przyjechali hehe :) az mi sily wracaja ,a tak mnie glowa bolala przez cisnienie chyba :)

A co do bóli to mnie rowniez czasem pobolewa , a wczoraj wieczorem jak kichnelam to normalnie sie wystraszylam bo mialam wrazenie ze mi sie normalnie jajniki wyrwaly i poszly na spacer tak bolalo , ale jak rozmawialam wczesniej z gin to tez mowila ze to normalne bo sie wszystko rozciaga i ze to takie nieprzyjemne strony ciazy :)
 
reklama
Widzę, że każda z nas jest inna :) Ty 85justyna się martwisz, że coś Cię w brzuchu pobolewa a ja od 2 dni martwię się, że mnie właśnie przestało boleć....i co tutaj lepsze ?? :)
Co do badań prenatalnych to mam do Was pytanie. Ja jestem umówiona na to badanie w 11 tygodniu i 4 dniu. Czy to nie jest za szybko ??? Czytałam, że badania robi się pomiędzy 11 a 14 tc....ale wciąż myślę czy nie za szybko zapisałam się na to badanie. Co Wy o tym myślicie ?
 
ja dziś miałam oznaczenie grupy krwi mam A Rh- ( przeciwciał nie stwierdzono) a mąż 0 Rh+, wiec mamy konflikt:-(, rozmawiałam z kolezanką - byłą pracownicą krwiodawstwa i mówiła, żę w 1 ciąży to nic groźnego. mam nadzieje że tak będzie choć troszkę się tym zmartwiłam:-(
 
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt i Kaski w brzuszku :) YEAHHHHH Kasie gora:-)

Ja na wizyte mam sie zapisac dopiero w jedynastym lub 12 tygodniu, a ostatnia mialam dwa tygodnie temu, nie za dluga przerwa?4 tygodnie.. Mam nadzieje ze z moimi maluchami wszystko ok, fizycznie czuje sie dobrze gorzej z psychika hehe :-) wczoraj to nawet malo co nieco zesmy zrobili z moim ukochanym.. pierwszy raz chyba po miesiacu :sorry:

ja dziś miałam oznaczenie grupy krwi mam A Rh- ( przeciwciał nie stwierdzono) a mąż 0 Rh+, wiec mamy konflikt:-(, rozmawiałam z kolezanką - byłą pracownicą krwiodawstwa i mówiła, żę w 1 ciąży to nic groźnego. mam nadzieje że tak będzie choć troszkę się tym zmartwiłam:-(

Paulka glowka go gory! Moi rodzice mieli konflikt...a oto jestem cala i zdrowa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-)Gratuluje mamuskom dobrych wieści!!
Jezu szybciutko z tą płcią, ja przy Hubim wiedziałam dopiero w 18 tyg. no właśnie a jak było u was dziewczynki - kiedy stwierdzono choćby przypuszczalnie płeć w waszych poprzednich ciążach??

Witam nowe mamuśki!! :tak:;-)

Kurna ależ mi narobiłyście ochoty na te truskawy, tak za mną chodzą od południa że niemogę. Wysłałam mojego mężunia do sklepu, może będą??
ahh ale mam smaka na truskawę :-D:rofl2::tak:;-):-D
 
Hej Wrzesniowki ! juz jestem po wizycie malenstwo ma 5,6 mm jest przezabawne pokazywalo nam dzisiaj paluszki , machalo raczkami i nozkami :) Mialam miec dzisiaj robiona przeziernosc karkowa ,ale fasolka tak sie ulozyla ze za cholere nie mozna bylo zmierzyc :( kolejny termin mam za tydzien moze wtedy ulozy sie inaczej :) Kosc nosowa jest i to prawidlowej wielkosci wiec lekarz dawal nam prawie 100% pewnosci ze wyklucza zespol downa - a to w zasadzie bylo dla nas najwazniejsze kryterium, bo oboje z mezem jestesmy w grupie wysokiego ryzyka :) Co weselsze staral sie dzisiaj okreslic plec dziecka (mimo ze sam powiedzia ze to na razie przypuszczenia ) i .....................................
wg.niego bedzie to DZIEWCZYNKA !!!! Wiec brzucho od dzisiaj nazywa sie KASKA :) Jaka jestem szczesliwa !!! aha i porgesteron mam brac jeszcze tylko przez tydzien - to dopiero ulga !!!
super wiesci Trixi,starsznie sie ciesze:-)
no to poglaskaj Kasie od nas:tak:

ja usg mam w srode:tak:


A co do bóli to mnie rowniez czasem pobolewa , a wczoraj wieczorem jak kichnelam to normalnie sie wystraszylam bo mialam wrazenie ze mi sie normalnie jajniki wyrwaly i poszly na spacer tak bolalo , ale jak rozmawialam wczesniej z gin to tez mowila ze to normalne bo sie wszystko rozciaga i ze to takie nieprzyjemne strony ciazy :)

teoretycznie nie powiem ze to normalne,ale czasami tez tak mam,zwlaszcza jak narobie sie za bardzo danego dnia to tak mnie ciagnie,a co do kichniec to i mnie pare razy sie zdarzylo tylko ja mialam wrazenie ze mi macica wypadnie:tak:

dobry wieczor
 
reklama
Ale super! Buziaki dla Kaski :) I wspaniale wiesci z badan dzisiejszych:-) Oby tak dalej dziewczyny:-)
My wlasnie zjedlismy kolacje parowki zapiekane z serem w ciescie francuskim MNIAM:-D A teraz brzuchy do gory i niech rosna nasze Fasolki kochane:-)
Milego wieczorku Mamusie:-)
 
Do góry