reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

no to fakt wieczorem mam znacznie większy brzuch,ale z rana też jest na co popatrzeć:-D juz taka kuleczka mi sie robi,a co do tłuszczyku to go nie mam,po każdej ciazy wracałam do formy ale kto wie jak będzie tym razem:angry:
 
reklama
Piszecie o tej glukozie , ze taka straszna , a ja wcale nie mam takich zlych wspomnien . Podejrzewam , ze tu w Niemczech daja cos innego to wygladalo jak taki zwykly sok z kartonika ( bardzo rozcienczony) , i smakowalo jak sok z winogron , kolor tez taki czerwono-fioletowy. Tylko pamietam, ze musialam duzo tego wypic ok 0,7l chyba.
 
Hej Wrzesniowki ! juz jestem po wizycie malenstwo ma 5,6 mm jest przezabawne pokazywalo nam dzisiaj paluszki , machalo raczkami i nozkami :) Mialam miec dzisiaj robiona przeziernosc karkowa ,ale fasolka tak sie ulozyla ze za cholere nie mozna bylo zmierzyc :( kolejny termin mam za tydzien moze wtedy ulozy sie inaczej :) Kosc nosowa jest i to prawidlowej wielkosci wiec lekarz dawal nam prawie 100% pewnosci ze wyklucza zespol downa - a to w zasadzie bylo dla nas najwazniejsze kryterium, bo oboje z mezem jestesmy w grupie wysokiego ryzyka :) Co weselsze staral sie dzisiaj okreslic plec dziecka (mimo ze sam powiedzia ze to na razie przypuszczenia ) i .....................................
wg.niego bedzie to DZIEWCZYNKA !!!! Wiec brzucho od dzisiaj nazywa sie KASKA :) Jaka jestem szczesliwa !!! aha i porgesteron mam brac jeszcze tylko przez tydzien - to dopiero ulga !!!
 
Hej Wrzesniowki ! juz jestem po wizycie malenstwo ma 5,6 mm jest przezabawne pokazywalo nam dzisiaj paluszki , machalo raczkami i nozkami :) Mialam miec dzisiaj robiona przeziernosc karkowa ,ale fasolka tak sie ulozyla ze za cholere nie mozna bylo zmierzyc :( kolejny termin mam za tydzien moze wtedy ulozy sie inaczej :) Kosc nosowa jest i to prawidlowej wielkosci wiec lekarz dawal nam prawie 100% pewnosci ze wyklucza zespol downa - a to w zasadzie bylo dla nas najwazniejsze kryterium, bo oboje z mezem jestesmy w grupie wysokiego ryzyka :) Co weselsze staral sie dzisiaj okreslic plec dziecka (mimo ze sam powiedzia ze to na razie przypuszczenia ) i .....................................
wg.niego bedzie to DZIEWCZYNKA !!!! Wiec brzucho od dzisiaj nazywa sie KASKA :) Jaka jestem szczesliwa !!! aha i porgesteron mam brac jeszcze tylko przez tydzien - to dopiero ulga !!!



super :-):-):-)wielkie gratki :tak::tak::tak::tak: a mnie czeka te badanie 4 marca i bardzo sie boję :-:)-:)-:)-(
 
Trixi ciesze sie razem z toba. Gratulacje:-):-):-):-):-)
Ja swoje badanko tez mam 4.03 i coraz bardziej sie denerwuje.
Trafilas na super lekarza , ze probowal okreslic plec , z tego co slyszalam ci od prenatalnych nie chca nigdy powiedziec. A wiec ucaluj odemnie Kaske.
 
Beti ja tez za przeproszeniem tez "robilam w gacie" przed wizyta , ale mam, takiego gina ktory potrafi stworzyc taka fajna atmosfere ze glowa mala :) Nie boj sie BEDZIE DOBRZE !!!

Saraa dzieki !!! Caluje Kaske !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Beti ja tez za przeproszeniem tez "robilam w gacie" przed wizyta , ale mam, takiego gina ktory potrafi stworzyc taka fajna atmosfere ze glowa mala :) Nie boj sie BEDZIE DOBRZE !!!

wiesz powiem Ci że ja to straszna panikara jestem zawsze panukije że heja a potem sie cieszę jak głupia hehehe;-);-) no ale myślę że nie ma takiej mamy,która nie martwi się o swoją kruszynkę :-):-):-) no ale najważniejsze że u Ciebie jest wszystko dobrze :-):-):-):-) a co będzie u mnie to się dowiemy za tydzień w czwartek :tak::tak::tak:

Sara a na którą masz wizytkę 4 marca?
 
wszystkie mówicie tak o badaniach prenatalnych... Ja narazie nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem i nie wiem co te badania tak naprawdę dają?? Do tej pory moją ciążę przechodziłam super ale dzisiaj zaczęłam się niepokoić sama nie wiem czy czasami nie przesadzam. Do tej pory właściwie nic mnie nie bolało a dzisiaj coś zaczęło kłuć w podbrzuszu i nie wiem czy nie powinnam pójść do lekarza :-( Naprawde nie wiem co z tym zrobić... Proszę o radę...
 
wszystkie mówicie tak o badaniach prenatalnych... Ja narazie nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem i nie wiem co te badania tak naprawdę dają?? Do tej pory moją ciążę przechodziłam super ale dzisiaj zaczęłam się niepokoić sama nie wiem czy czasami nie przesadzam. Do tej pory właściwie nic mnie nie bolało a dzisiaj coś zaczęło kłuć w podbrzuszu i nie wiem czy nie powinnam pójść do lekarza :-( Naprawde nie wiem co z tym zrobić... Proszę o radę...
na moje to nie masz się o co martwić nie wiem mnie też co jakiś czs pobolewa w dole brzucha ale myślę że dopóki nie masz krwawień ani żadnych brązowych plamień to nie ma powodów do niepokoju.... ja mówiłam mojemu giniowi o tych bólach to powiedział mi to samo co ja Tobie...więc ja się nie martwię tymi bólami
 
reklama
trixi super, gratuluje cudnych wiadomości;-):-)
Ja mam wizyte mam 10tego i jak dzidzia bedzie łaskawa to sie nam ujawni jakiej jest płci:-). Juz sie nie moge doczekać:tak:

na moje to nie masz się o co martwić nie wiem mnie też co jakiś czs pobolewa w dole brzucha ale myślę że dopóki nie masz krwawień ani żadnych brązowych plamień to nie ma powodów do niepokoju.... ja mówiłam mojemu giniowi o tych bólach to powiedział mi to samo co ja Tobie...więc ja się nie martwię tymi bólami


Dokładnie, podzielam zdanie Beti. Mnie tez pobolewa róznie i o róznej sile, a i mój gin to samo twierdzi;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry