reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam wieczornie , ale mi narobilyscie ochoty na witaminki :) Ja dzis zjadlam marchewke i jablko i tyle z owoco,warzyw :D A tak to caly dzien jakas senna no i walczaca by wbic do glowki hiszpanski na egzamin :)
 
reklama
No ja w czerwcu tez mam egzamin z hiszpanskiego (fajny język:happy:), ale mysle ze powinno pójsc bez problemu bo czesto gadam z mama na skypie po hiszpansku:) Ja teraz modle sie zeby zaliczyc socj. polityki, która mi srednio wchodziła do glowy:/
 
Ja mam ogródek, ale już nie mamy truskawek za to są malinki, wiśnie, jabłka, śliwki, a u sąsiadki czereśnie, które możemy brać jak swoje, bo stwierdziła, ze sama nie zje tyle a szkoda, aby się marnowały :-D do tego świeże ogóreczki, cukinie giganty, marchewka, por, seler, kalarepa (uwielbiam), buraczki, fasolka biała i zielona(ahh ziemniaczki i jajko do tego i nic więcej nie potrzeba do szczęścia ), rzodkiewki, sałata, mięta na herbatkę czy szczypiorek, koperek i pietruszka do obiadku, więc mam taki mały wazwyniak pod noskiem z owocami i warzywami to się poopycham nowalijkami jak przyjdzie na nie pora :-)

jeju ale zazdroszcze ;-) nie ma to jak własna działeczka a na niej pyszności :-):-) ja niestety też mieszkam w bloku i nie dam rady nic zasiać heheh
 
Ja już znikam do łóżeczka.Idę jeszcze do ogrodu po psiaki i z młodszym psiakiem po zaliczeniu wieczornych pieszczotek pójdziemy spać.Muszę go odzwyczaić spania ze mną bo potem przy maluszku będzie niefajnie z psem.Fakt czasami śpi psiak na fotelu, ale jest zazdrosny o T. i zaraz wgramala się między nas nasza psia córcia.Musze ja nauczyć spać na korytarzu w psim posłanku, obok jej psiej siostrzyczki.W dzień tam śpią sobie we dwie na jednym posłaniu lub każda na swoim a na noc młoda wędruje do mnie do pokoju :wściekła/y:
Spokojnej nocki
 
Ja znow na chwilkę. nie moge sie oprzeć przed wstawaniem, jakie to leżenie nudne, eh...
Moj syneczek po moim powrocie ze szpitala nie chciał się do mnie nawet przytulić tylko mnie odpychał, a tulił się do taty ... Aż łezkę uroniłam...
Ale po południu nadrobił przytulace :-) i od razu lepiej się poczułam :tak: ah, dzieci to największe szczęście w życiu, bez dwóch zdań :tak:
 
Olga nawet nie wiesz jak sie lzej na serduchu robi jak piszesz ze u Ciebie ok :) Ja juz tez sie powoli zbieram do spania bo rano mykam na uczelnie :) Wiec kolorowych :)
 
WITAM SIE WIECZORNIE:)
co do tych owoców to rzeczywiscie kobietki narobiłyscie takiej ochoty ze az slinka leci:tak:
Olga bardzo sie ciesze ze z toba i maleństwem wszystko wporządku:tak:

ogólnie dziewczyny czuje sie dobrze ale na okrąglo mogłabym spać,spać i spać-poprostu niesamowite
dzisiaj dostałam super nowinke,okazało sie ze moja młodsza siostra jest w ciąży w 5 tygodniu:laugh2:,także podwójna radość:-)
 
ja też sie witam wieczornie :)
tak sie objadłam pomidorami,ogórkiem świeżym,papryka :-):-):-) jeju ja mogę co chwilę jeść he a teraz umieram bo nie moge sie ruszyc :-D:-D:-D jutro robie na obiadek gulasz więc trzeba wstać o normalnej godz i cos w domku porobić :-:)-:)-:)-( a już wiem że nie będzie mi się chciało ;-);-);-)
To ja się żegnam,jeszce jakiś filmik na kompie obejrze z menem i lulu :-):-):-)
miłej nocki brzuszki :tak::tak::tak: i kolorowych snów

,okazało sie ze moja młodsza siostra jest w ciąży w 5 tygodniu:laugh2:,także podwójna radość:-)


super :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejo Witam wszystkie nowe mamusie.
Olgadom nawet nie wiesz jak sie ciesze , ze wszystko ok.
Beti mamy termin na 11.09 i badanka prenatalne tez mam na 4.03.

A co do swiezych wyrzyw i owocow to chodza za mna pomidory ale musze jeszcze troche poczekac , bo te dostepne w sklepach pochodza chyba z Maroco i nafaszerownae sa sama nie wiem czym. Truskawki tez juz widzialam , ale wierzcie mi tych truskawek lepiej nie jesc bo sa strasznie obciazone pescytydami itp,
A wiec troche cierpliwosci niedlugo beda nasze krajowe.
 
Do góry