reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam się dziewczyny, nadrobiłam weekend, byłam na urodzinkach u mamci :) A o warzywkach, no cóż tak się najadłam ogórka świeżego na tych urodzinkach, mniam!! Pycha był. I jeszcze wczoraj na wieczór zjadłam pomidorka w jogurcie, coś mi ostatnio przychodzi apetyt na zdrowe jedzonko, uffff. Bo ostatnio to tylko jakieś śmieci jadłam...
Olgadom ale nam narobiłaś stracha, ale dobrze że wszystko oki! Trzymaj się i dużo odpoczywaj! A z "dzieciami" to tak jest, mój synuś ostatnio więcej czasu spędza z tatą i mamusia poszła w odstawkę :-( Wszystko tata, tata, tata!!! Szok
 
reklama
Witam przy kawce :) Olgadom dobrze ze juz jestes z nami i z fasolka wszystko OK. Ja zaraz gonie na prenatalne...... mam nadzieje ze bedzie wszystko OK :) Milego dnia i do pozniej !!!
 
Witam,
Dzis zamierzam oświadczyć o mej ciąży w pracy ale szef wyjechał jak na razie i dopiero jak wróci muszę znaleźć dogodny moment a nie będzie łatwo. Aż mnie skręca z nerwów:-(
 
Witam,
Dzis zamierzam oświadczyć o mej ciąży w pracy ale szef wyjechał jak na razie i dopiero jak wróci muszę znaleźć dogodny moment a nie będzie łatwo. Aż mnie skręca z nerwów:-(
ja w piątek powiedziałam dyrektorce, przez tel bo mam przełożoną w innym mieście
bardzo się ucieszyła, pogratulowała i kazała na siebie uważać. także ciesze się bardzo ,że mam juz to za sobą i z jej pozytywnej reakcji:-)
ja wczoraj miałam chyba najgorszy dzis od początku ciąży, zaczełam rano od pawika i potem cały dzien mnie strasznie mdliło, ale juz dzis oki
miłego dnia dziewczynki, zmykam się wypucować i do pracy
 
Witam dziewczyny:-)
U mmnie M w domu póki co więc na bb jakoś czasu brak;-) ale zaglądam tylko pisać mi się nie chce:zawstydzona/y:
Wczoraj byliśmy na spacerku ale zanim dojechaliśmy na miejsce to słońce zaszło:sorry::confused2:
Olga super że jest ok i dobrze się czujecie:tak::tak::tak:
Gaja powodzenia w pracy!!!!;-)
Saraa co do nowości to masz rację.Wiadomo, że te truskawy giganty to nawet obok truskawek nie stały:no:
Ja na szczęście mam mnóstwo zamrożonych śliwek, malin i truskawek:tak::tak::tak: takze jak mam ochotę to korzystam;-)
Chyba czułam że w ziemie będą mi potrzebne witaminki:-D:-D:-D
To ja lecę.;-);-)
 
Witam :happy:wczoraj na noc zachciało mi się salatki i to byl mój błąd bo mało co a skończyłby sie kibelkiem:crazy: Nigdy wiecej nie jem na noc.:wściekła/y:
Dzisiaj od rana na szczescie dobrze sie czuje:) Zaraz biore sie za prasowanie bo juz mi wychodzi z szafy:)
 
Witam!
Olgadom dobrze, że wszystko skończyło się pomyślnie. Nie ma to jak odpoczynek w domu :tak:

I znowu poniedziałek :baffled: Nie mam pomysłu na obiad, do wszystkiego brakuje mi po jakimś składniku.

W sobotę wieczorem najedlismy się z Małżem świeżego ananasa i wczoraj mieliśmy głowy jak po kacu. Nigdy więcej :-(

Nie mam wczsu bywać na bb tak czesto jakbym chciała bo siedzenie przed kompem trochę mnie ostatnio męczy.

Pozdrawiam Was!
 
gaja 3mam kciuki, ja też się zbieram :tak: mój szefo poprzednią ciążę przyjął pozytywnie, zresztą jak ciąże wszystkich koleżanek, także myślę że wszystko będzie oki ale stres i tak jest, także nie chcę już dłużej zwlekac aby miec to już za sobą! Po co stresowac fasolinkę, no nie??
Dziś byłam na badaniach krwi i moczu, w środę lekarz, zobaczymy...
 
Hejka dziewczyny!!
Ja tez nie moge na noc jesc-i nie jem...jak zjem obiad to juz kolacji nie jem bo juz i tak zle sie czuje...
Treaz jajeczniczke zjadlam i ogoreczki kiszone i herbatke ale pic mi sie dalej chce .
Dzisaj kupie truskawki mroznone i zrobie sobie koktajl z truskawek:-) taka moja mala zachciewajka:))
MILEGO DNIA KOCHANE!!



 
reklama
gaja 3mam kciuki, ja też się zbieram :tak: mój szefo poprzednią ciążę przyjął pozytywnie, zresztą jak ciąże wszystkich koleżanek, także myślę że wszystko będzie oki ale stres i tak jest, także nie chcę już dłużej zwlekac aby miec to już za sobą! Po co stresowac fasolinkę, no nie??
Dziś byłam na badaniach krwi i moczu, w środę lekarz, zobaczymy...

kasialle u ciebie to tez troszkę inaczej bo pracujesz w firmie gdzie są inne kobiety, ja jestem tu jedyną i praktycznie od wszystkiego więc wieśc o mej ciąży na pewno ich nie rozweseli - na pewno będą wściekli:-( Bo nikogo na zastępstwo nie mają:-( No a jeszcze nie powiedziałam bo co chwila szefa nie ma a już mnie głowa ze stresu boli:-(
 
Do góry