reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
a ja dziś z rosołkiem wyskoczyłam! pomidorowa odpada, brokuły feeeeee, krupnik nie do jedzenia, pieczarkowa juz też...ehhhhh
 
Witajcie Kochane;-);-)
Dzisiaj wyszlam ze szpitala, cala obolala i zmeczona...
Narazie mam do marca l4, a potem jeszcze sie zobaczy...
Widze przez te ni pisalyscie jak szalone;-)

Niestety opuszcze Was na jakis czas...
Dziekuje barzo mocno za wsparcie, to bylo i jest dla mnie bardzo wazne bo milo jak ktos wspiera i ma sie swiaomosc ze trzyma kciuki, ale nie ukrywam ze aktualnie mimo ze ciesze sie ze Wam sie ualo i bedziecie mialy dzieciatka, to troszke mi przykro...
Musze to na spokojnie "przetrawic"

Jescze ani jednej lzy nie uronilam... W szpitalu wbilam sobie do glowy ze wyplacze sie w domu, w samotnosci, zeby nikt nie widzial, ale teraz ju nie umiem, jakas blokada powstala...
Chociaz moze jeszcze przyjdzie na to czs i wszystko pusci...
Poi co zycze Wam wszystkim i kazej z osobna wszystkiego obrego i bee tu codzien pogladac, ale poki co nie wiem czy bedee w stanie pisac...

Caluje Was mocno:-)


Małapralinka dzielna z Ciebie dziewczyna:tak:Życzę Ci z całego serducha, byś niedługo znów się cieszyła fasolinką, a potem maleństwem w swoich ramionach- wierzę, że tak będzie:tak::tak::tak::tak:

widzicie wam coś lekarze powiedzieli o witaminach a mi tylko zapisał na pierwszej wizycie i potem nic nie wspomniał nie wiem czy mam zadzwonic do niego i zapytać czy brać jeszcze folik czy zamienić na jakis inny preparat ja już przekroczyłam 12 tydzien wg. lekarza dziś zaczynam 13 juz jestem głupia w tym wszystkim tyle tylko że biore jeszcze żuravit bo mam coś nie tak z moczem i jakieś globulki chyba Nastatyan VP i już terz sama nie wiem doradzcie mi kochane

ja w poprzedniej ciąży brałam feminatal N na początku a potem prenatal, trochę mi tego drugiego zostało, więc teraz to jem. Mój gin. też uważa, żę w zdrowej ciąży starczy kwas foliowy, ale ja teraz hemoglobinę mam na granicy, więc już nie ryzykuję, szczególnie z moim mięsowstrętem aktualnym;-)ale musze kupić feminatal, bo prenatal clasic nie ma jodu,a przy moim ryzyku niedoczynności tarczycy to potrzebny pierwiastek;-)


Ja wczoraj miałam ciężki dzień, generlnie szarpiemy się z naszym deweloperem(trzeba było na rynku wtórnym kupować M, tylko my takie cykory, nie wiedzieliśmy, że mamy aż taką dużą zdolność kredytową i kupujemy 40km.od Poznania, bo tam taniej, dojazd super, bo 30 min.pociągiem, ale deweloper połowy dokumentów do kredytu nie dostarczył.wrrrrr..i teraz jakieś aneksy do umowy rezerwacyjnej.brrrr)a że naszą gotówkę utopiliśmy w umowie rezerwacyjnej to trudno się wycofać i wrócić na rynek wtórny, bo nie mamy jak innego mieszkania rezerwować...:-(
No i zakończyłam go pierwszymi wymiotami, mdłości na okrągło, ale randka z wc pierwsza...wczoraj post, więc coli nie piłam i tak się to skończyło:sorry:
ale dzis pogoda super i w ogóle, słonko, więc chyba wyjdziemy dziś na drugi spacer:tak::tak::tak:
 
Ale robicie smaki zupkami krupniczek bym zjadła to moja ulubiona zupa i brokułową lub kalafiorową a najlepiej wielowarzywną co bym witaminek jak najwiecej pojadła z różnych warzyw.Miałam dziś robić zupke ale mój T. się oburzył i powiedział, że jutro zrobimy zupkę, bo nigdy takiej nie jadł i nie widział, jak się ją robi a on lubi podgladać jak sie tworzy nowe dania,a dziś jest do 22 w pracy a on to tylko w pracy swojskie jedzonko ma pod nosem typu pierogi, schabowe, naleśniki, rosołek itp a coś takiego jak zupa ser-por to pierwszy raz słyszy i musi spróbowac zaraz jak sie ją zrobi a nie odgrzewaną :-D
 
Witam obiadkowo,,u mnie dzisiaj rosołek i udka z kurczaka i smazone kartofle,poza tym 3 dzien slonca i jakby powoli len zanikal :) Gratuluje podwojniw zagroszkowanym !!
 
reklama
dorotka a jak robisz spaghetti?? Bo te moje juz mi nie wchodza:no: ja robie na pomidorach z puszki albo z tuńczykiem albo z miesem....a frytki..wczoraj nażarłam się frytek za wszystkie czasy:eek:
 
Do góry