reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

AGUNIAA :


Jesli to blizniaki to bedziemy we dwie na wrzesniowkach :)Powodzenia :-)

Witam Was dziewczynki, ja zaczelam nowy dzien pare minut temu, co do zmeczenia i co pisala Kasias88 ja jestem wykoczona, zmeczenie chroniczne ktore nie mija, nawet na zewnatrz nie chce mi sie wyjsc chociac tu temepreatura jest zachecajaca plus 10 stopni..jak to jest z wami dziewczynki? Uprawiacie jakas gimnastyke? Ja wczesniej biegalam ale teraz sie boje zeby nie zaszkodzic maluchom, wiec jak moj ukochany idzie biegac raz w tygodniu to ja dreptam spacerkiem za nim, ale jakas gimnastyka? Rowerek stacjonarny? :-)

no nie bo jeśli to bliźniaki to we trzy :) u nas tez dwa małe groszki :-)
 
reklama
U mnie też o sexik wojna z męzusiem... no ale dziś ma się postarać o nastrój i może mi się zachce hi hi :-)
no to powodzenia;-):-)
a z tą gimnastyką jest tak, że musi być nie wyczerpująca. tzw. test mowy. Jeśli nie jesteś w stanie normalnie nic powiedzieć tylko zadycha, to znaczy że dużo za dużo:tak: Ja też myślę o gimnastyce, ale raczej gimnastyka a nie tortury na rowerku..bieganie odpada i podobne wysiłkowe też. Także jakieś tam kiwanie nogą, ćwiczenia na posladki, rozciąganie itp. czyli spokojne stacjonarne ćwiczenia jak lekarz nie widzi niebezpieczeństwa to można sobie ćwiczyć:tak:
 
KERNA

Wiadomo ze bedac w ciazy nie mozna sie zbytnio wysilac, ale wlasnie jakas lekka gimnatyska by sie przydala ja sie czuje totalnie zastana...

no mi też jest razniej i milo Cie poznac :-) nasze ponoc dwujajowe dwukosmówkowe a u Ciebie?


U mnie niestety tez najbardziej zagrozone, jednojajowe jednokosmowkowe...ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze wsyztsko bedzie dobrze, bardzo w to wierze i poki co tez dobrze sie czuje :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ja tak samo..czuję że robię się wiotka i obwisła:sorry: ale póki co daje sobie spokój z ćwiczeniami bo po prostu i tak jestem wymęczona. Jak poczuję się lepiej i więcej energi będę mieć to zaczynam nad sobą pracować:tak:
Zresztą u mnie ruch jest nawet baardzo wskazany przez cukrzyce ciążową....niestety
 
U mnie niestety tez najbardziej zagrozone, jednojajowe jednokosmowkowe...ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze wsyztsko bedzie dobrze, bardzo w to wierze i poki co tez dobrze sie czuje :tak:
pewnie wszystko musi być dobrze najwazniejsze pozytywwne myslenie... u mnie do zeszlej soboty byly jeszcze spore plamienia na ktore bralam i biore Duphaston...( odpukać zniknely) :-)
wyniki badań także są jakieś niepokojące ale dzwoniłam do mojego gin i powiedział że mam się nie przejmować bo to nie pomaga tylko odpoczywać i wierzyć że będzie dobrze ;-)
 
Ja już po wizycie u gina na dzień dobry pobieranie krwi.Z moimi żyłami to nie lada wyzwanie.W prawej ręce zero krwi w lewej trochę poleciało.Babka powiedziała, że ją o tym powinnam powiadomić przygotowała by się psychicznie :-D
4 marca mam usg genetyczne choć nie wiem po co nigdy takiego nie miałam.Mój gin stwierdził zwykłe usg było wiemy, że jest bobo, że żyje, ale trzeba mu się dokładniej przyjrzeć :szok:
Waga mi spadła o 2 kg ważę 64,5 :-) a ciśnienie z wrażenia prawie w normie 110/65 choć zwykle max mam 90/60 :-D
Gin mnie nie badał tylko sobie pogadaliśmy o nudnościach co mam jeść zaproponował mi skórkę od chleba abym ssała z rana a ja mu, że chleba zapach mi nie pasi wole herbatniki a on na to, że po herbatnikach to on by wymiotował :-D
Doktorek w deche normalnie.
 
KERNA
ja zaczne nawet od dzis od 10 minut co by sie nie przemeczyc za bardzo :-)

Karolinkare
ja od samego poczatku biore Luteine, przez pierwsze dwa tygodnie bralam rano i wieczorem,nie mialam znadnych plamien ani nic, to teraz od tygodnia kazal mi brac raz dziennie na wieczor najlepiej...i rowniez zapowiedzial ze lepiej ograniczyc stosunkowanie sie :-) bo moze wystpic plamienie, wiec ja nie tylko ograniczylam ale calkowicie zaniechalam :-) bo sie boje po prostu poki co moj ukochany wyrozumialy zobaczymy jak dlugo :-)
 
reklama
Gin mnie nie badał tylko sobie pogadaliśmy o nudnościach co mam jeść zaproponował mi skórkę od chleba abym ssała z rana a ja mu, że chleba zapach mi nie pasi wole herbatniki a on na to, że po herbatnikach to on by wymiotował :-D
Doktorek w deche normalnie.

Szczerze jak czytam co Wy zjadacie te "zestawy" to zastanawiam się czy na własne życzenie nie macie tygo okropnego "tulenia kibelka". I bez ciąży niekiedy po takim "misz-maszu" można spokojnie polecieć do łazienki.Ja też mam mdłości ale nie zjadam jogurtu a po nim ogórków bo normalne, że zaraz będą wymioty...Stawiam na mało urozmaiconą dietę czyli właśnie zjadłam suchy chleb:-D:-D:-D
 
Do góry