reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hejka

dziewczynki to gartuluje dwoch groszkow:-),jak milusio ze juz z dwoch mamus cztery malenswa bedą:tak:

Olgadom u nas jak sexik to najczesciej z rana,bo z wieczora to tylko do spania sie nadaje:-D,malza to wykancza

Kerna ciesze sie ze juz o niebo le[piej:tak:

Pysia super ze oki i ze wga spadla,u mnie niestety stoi w miejscu:tak:
 
reklama
Witam.
Wczoraj miałam wizytę, USG było ale za 2 tygodnie zrobi przeziernośc bo stwierdziła że wtedy lepiej jej będzie zmierzyć. Maleństwo ma nóżki i rączki, wsio jest ok. Schudłam 1,5 kg co mnie cieszy z moją figurą.
Zasugerowała też L4, mianowicie dlatego że mając 2 małych dzieci i praktycznie 2 etety w pracy i w domu nie mogę się przemęczać a na pewno lekko mi nie będzie. Ale na razie muszę w nast tyg obwieścić tę nowinę. No i nie zamierzam zaraz uciekać na L4.

A tak przy okazji dzis po raz pierwszy zaliczyłam powitanie ze zleqwem, nie zdązyłam do WC. A to dlatego że ślina mi w gardle stanęła, a że nie umiem po chamsku wycharchać to się pohaftowałam ;)
 
I ja sie witam popoludniowo:-) Dziewczyny, chyba wiosna nadchodzi bo u mnie od 2 dni slonce swieci, az chce sie zyc, wiec postanowilam dzisiaj porzadki w szfie zrobic.
Ogolnie to czuje sie bardzo dobrze:-) Bole krzyza na razie ustaly i mysle ze zaczynam wkraczac juz w ta faze dobrego samopoczucia.
Co do nocnego wstawania to tez mi to dokucza. Ja wstaje kilka razy i pozniej o spaniu moge zapomiec, tym bardziej jak u boku moj mezczyzna pochrapywac zacznie:-) Na szczescie juz dzisiaj wraca hurrrrra:-)

Co do "sportow" ciazowych to ja bym chetnie basen zaczela. Tak dla ogolnej kondycji. Boje sie jednak na razie i do konca 3 mca sie wstrzymam. Poza tym nie wiem czy to wskazane pod wzgednem zagrozenia jakas infekcja.

Aha jeszcze jedna sprawa. Naczytalam sie ze ciaza=zaparcia. U mnie jest wrecz przeciwnie, nie narzekam i zastanawiam sie jak z tym u Was?

Tymczasem oddalam sie fatałaszki ukladac ;)
Pozdrawiam i sloneczko przesylam!!!:-)
 
KERNA
ja zaczne nawet od dzis od 10 minut co by sie nie przemeczyc za bardzo :-)

Karolinkare
ja od samego poczatku biore Luteine, przez pierwsze dwa tygodnie bralam rano i wieczorem,nie mialam znadnych plamien ani nic, to teraz od tygodnia kazal mi brac raz dziennie na wieczor najlepiej...i rowniez zapowiedzial ze lepiej ograniczyc stosunkowanie sie :-) bo moze wystpic plamienie, wiec ja nie tylko ograniczylam ale calkowicie zaniechalam :-) bo sie boje po prostu poki co moj ukochany wyrozumialy zobaczymy jak dlugo :-)
o tak z tym stosunkowaniem się to my też musieliśmy odłożyć zobaczymy co nam powiem gin w poniedziałek może już na cosik pozwoli bo u mnie i mojego M chęci i pragnienia są ogromne ;-):tak:
 
:-D:-D:-D:-D gaja sorki ale jak czytam tkaie teksty to sikam no:-D:-D:-D:-D ja za nic się nie cofnę....będę dusić jakbym mogła to zszyłabym sobie usta ale bez rzyganka:-D:-D:-D
Dobrze, że usg udane:tak: super! wklejscie jakieś fotki co????
 
Hej dziewczątka:-)
Co do sexiku to dla mnie tez mógłby nie istnieć.Dla Mojego wrecz przeciwnie. Wogóle to sie troche boje po ostatnim plamieniu, choc z fasolką wsio ok i macica ladnie zamknieta.Przed ciażą tez z moim libido bylo kiepsko, chcialo mi sie tylko w czasie dni płodnych;-)Biedny chłop:-):-(

Witam kolejna ciaże mnogą:-)Ale super:-D
 
:-D:-D:-D:-D gaja sorki ale jak czytam tkaie teksty to sikam no:-D:-D:-D:-D ja za nic się nie cofnę....będę dusić jakbym mogła to zszyłabym sobie usta ale bez rzyganka:-D:-D:-D
Dobrze, że usg udane:tak: super! wklejscie jakieś fotki co????

No nic nie poradzę po prostu nie wytrzymałam, dobrze że nic nie zdążyła zjeść:eek:
Fotki z USG niestety jeszcze nie mam ale po następnym badaniu na pewno eyproszę od ginki :-) Teraz to było takie na szybkiego badanie, ale dzidzi nie da się ukryć jak na dłoni było widać plecami do widza odwróconą:tak:
I cieszę się z faktu że w razie co nie będę miała problemu z otrzymaniem L4. Wręcz sama chciała mi dać;-)
 
Hej dziewczątka:-)
Co do sexiku to dla mnie tez mógłby nie istnieć.Dla Mojego wrecz przeciwnie. Wogóle to sie troche boje po ostatnim plamieniu, choc z fasolką wsio ok i macica ladnie zamknieta.Przed ciażą tez z moim libido bylo kiepsko, chcialo mi sie tylko w czasie dni płodnych;-)Biedny chłop:-):-(

Witam kolejna ciaże mnogą:-)Ale super:-D
to ja również sie witam :-)
 
no moje dziecię wstało więc znikam. Gaja no fakt sama świadomość, że bez probemu dostaniesz L4 odstresowuje;-)
 
reklama
Ja im jem normalniejsze posiłki to kończy się to kibelkiem, więc nie ma reguły.Bo kawałek biszkopta z kremem, banan czy udko od kurczaka to zwykłe jedzonko a po nim lecę przytulać kibelek.
Jakoś nie jadłam jeszcze dziwnych zestawów typu ogórki kiszone moczone w dżemie czy coś podobnego.Nie ciągnie mnie na takie przysmaki.Właśnie zrobiłam sobie małe rybne krążki z mrożonki mam na nie taka ochotę, że szok a jutro robię zupę serowo-porową, którą uwielbiałam przed ciążą.
 
Do góry