reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam sie wiosennie. Dziewczyny u nas juz wiosna, slonce swieci, snieg ztopnial, nawet ptaszki inaczej spiewaja.
Ja sobie dzis zurku z jajkiem na obiadek nagotowalam , i tak mi niedobrze , ze hej kiedy to sie wkoncu skonczy? ( a jak sie skonczy to wpadne w panike , ze juz koniec:laugh2:)
Jutro chyba lazanki z kiszona kapusta i boczkiem zrobie jak mi do jutra nie przejdzie.
A co do badanek prenatalnych to zawsze na poczatku robia te nieinwazyjne tzn bardzo dokladne usg i pobieraja krew z zyly na obecnosc protein. Dopiero jak tu wyjdzie cos nie tak to siegaja po inwazyjne.
 
reklama
Witam ponownie:-)
Wlasnie corci podalam obidek pierozki ruskie a ja najadlam sie fasolki szparagowej i narazie pierogow nie wcisne,ale wcinam teraz winogronek zielony :)
cos mnie spanie bierze...ale nei ligne sie bo zaraz do corci kolezanka przychodzi i bedzie tak glosno ze nie zmroze oka:-) nic pewnei zaraz spanei mi przejdzie
Milego popoludnia!!!



 
hejka. Ja już po USG. Wszystko jest ok. Dzidziuś jeden :tak::tak:
Crl 34 (chyba, o ile dobrze pamiętam). 10 tyg 1 dzień ciąży wg. USG i termin na 14 września :-) kolejne usg w 12 tc, zdziwiło mnie,że tak szybko :szok: Ależ mu(jej) pięknie serducho waliło - jak dwon - miło przypomnieć sobie to wspaniałe uczucie serca pod sercem ... :tak:
 
Olgadom to super, że wszystko ok. a następne usg to pewnie tak jak u mnie genetyczne aby się bardziej przyjrzeć maluszkowi i pomiary mu zrobić.
Ja w poprzednich ciążach miałam po 3 usg zwykłe 1 aby potwierdzić ciąże ok.6-10 tyg kolejne ok 22 tyg. aby sprawdzić czy z maluchem wsio ok a 3 koło 32 tyg aby sprawdzić ułożenie bobo i to wszystko a teraz mi wyjaśnił, że zwykłe usg ok ale to mało fakt wie się ile się ma bejbików i czy żyją ale ok 11-13 tyg bada się je bardziej dokładnie potem w 20 tyg tak samo aby wykryć ewentualne wady serca, które już jest w pełni wykształcone, no i ok 30 tyg też się bada pod kontem jakiś wad rozwoju.
Kurcze w poprzednich ciążach nie było tyle zachodu, może lekarka do kitu robiła wszystko na odwal się :szok: a teraz trafił mi się miły doktorek co mi wszystko wyjaśnia co i jak.
 
Ja mam skierowanie na prenatalne nie inwazyjne ale raczej ich nie zrobię bo ich u nas teraz nie wykonują bo nie mają podpisanej umowy z funduszem, :wściekła/y::wściekła/y:
 
hejka. Ja już po USG. Wszystko jest ok. Dzidziuś jeden :tak::tak:
Crl 34 (chyba, o ile dobrze pamiętam). 10 tyg 1 dzień ciąży wg. USG i termin na 14 września :-) kolejne usg w 12 tc, zdziwiło mnie,że tak szybko :szok: Ależ mu(jej) pięknie serducho waliło - jak dwon - miło przypomnieć sobie to wspaniałe uczucie serca pod sercem ... :tak:
Gratulacje! Rosnie jak na drozdzach.
 
reklama
Napisał karolinkare
dziewczynki powiedzcie mi prosze coś na temat badań prenatalnych bo mnie koleżanka nastraszyla ze to są inwazyjne że igła przez brzuch do płodów brrrr. zaczynam się bać i stresować
unhappy.gif
shocked.gif


Witam ! ale sie wrześnióweczki rozpisały dziś lektura na cała godzine... karolinkare nie strasz mnie prosze jutro mam te badania i strasznie sie boję... już dziś poł nocy nie przespałam:( mam nadzieje że z dzidzi wsio ok jejuś mam takiego stracha że szok :((
Pomimo że za oknem dziś wiosennie +8'C i pyszny obiadek był ( pyzy z miąskiem mielonym <mamusia robiła>) to humoru brak mam nadzieje że jutro po wizycie u gin wróci humor i będę sie cieszyć zdrowym bąbelkiem ...
 
Do góry