reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny ale miałyście nerwy:no: no nie zazdroszzcę. Ja też mocno plamiłam na początku tej ciązy..a w tamtej to już krwawenie jak na @. Ale wszsytko jest ok:tak: Dobrze, że i u Was wsio jest dobrze:tak::tak::tak:
Witam się o poranku za oknem nadal mnóstwo śniegu co powoduje lekkie dołki u mnie...no ile można..ani na spacer nie pójde bo z wózkiem to męczarnia a sankami nie ma szans..bez sensu:confused2:
 
reklama
dzien dobry wrzesniowki:-)

Mycha juz wiecej tak nie rob:no:ja rowniez mialm podobnie,tylko u mnie szpitalem w tamtej ciazy sie zakonczylo i luteina przez dwa tyg
 
Witam z poranna herbatką:-) Ja dzisiaj mam dzień kolejny intensywnej nauki na ostatni egzamin, więc pewnie dopiero wieczorem do Was zajrze. U mnie wszystko dobrze dalej brak mdłości i piersi mniej mnie bola:) Ale za to zauważyłam ze bardzo szybko się mecze, cokolwiek zrobie musze usiasc i chwile odpoczac. Oj kondycja kiepska, ale mam nadzieje ze niedlugo sie poprawi jak zaczne chodzic na dlugie spacerki:)
Co do owoców letnich to tez mam straszna ochote. Zawsze mam jakas paczke truskawek mrozonych w lodówce. Wiem ze to nie to samo ale jak to mowia lepszy rydz niz nic:-D
Mycha 3mam kciuki zeby plamienia ustapily i zeby wszystko bylo dobrze z malenstwem. A Ty lez i odpoczywaj jak najwiecej.:tak:
Do gina ide w nastepnym tygodniu, wiec sie okaze czy z malenstwem wszystko dobrze, ale brzuszek widze ze jest coraz wiekszy wiec jestem dobrej mysli:happy:

Dobra ja spadam do nauki bo nigdy nie zaczne sie uczyc, ale tak mi sie nie chce ze łojjjj.....:-/
 
Kasias na pewno jest oki!! A z tym męczeniem się to normalka...organizm nieźle się teraz męczy tworząc maleństwo:tak:
 
No napewno:tak:, zreszta czuje jak mi sie wszystko rozciaga, szczególnie po plecach i brzuchu, czuje takie ciagniecie, czyli dzieciatko rozpycha sie tam w srodku a organizm musi to wytrzymac, oby skonczylo bez wiekszych rozstepów, ale chyba nie mam co snic o tym bo moja mama ma pełno rozstepów na udach i brzuchu.:crazy:
A z tym seksem teraz sie zastanawiam trzeba sie jakos ograniczac czy nie??;-)
 
Kerna i jak mdlosci przeczodzą czy nie bardzo

Kasias co do rozstepow to wedlug mnie indywidualnie,ja cala tamtą ciaze i mialam ,codziennie sie smarowalam i tak ze 3 tyg przed porodem mi sie zrobily i takie malusie wokol pepka mi zostaly
a co do ochoty na seks to w pierwszym trymestrze i w tej i w tamtej ciazy sredni,tylko malzowi przykrosci nie chce robic,ale w tamtej ciazy w drugim sie zwiekszyl
 
Ostatnia edycja:
mycha nerwów nie zazdroszczę!! ale odpoczywaj, a wszystko będzie dobrze. Ja dziś rano wypiłam na śniadanko świeży sok z marchewki i masakra, leży mi na żołądku. Zreszta do bani się czuję, ostatnio wstaję siusiu koło 5.00, przysnę jeszcze i ten koszmarny budzik o 6.00, masakra. A teraz w weekend na urodzinki do mamusi to sobie nie pośpię :szok: Imprezka spora to i sporo trzeba będzie pomagac, ale ja lubię takie imprezki :tak:Tylko toastu nie wzniosę, a lampeczkę winka to bym sobie wypiła, takiego czerwonego, półwytrawnego do obiadu... No cóż poczekam jeszcze z rok albo i dłużej.....
 
Małapralinko ogromnie mi przykro. Moja koleżanka niedawno przechodziła identyczną historię. Trzymaj się mocno. Następnym razem na pewno będzie bez problemów!

Mnie od wczoraj boli głowa i mam dziś mały rozstrój żołądka, to chyba z nerwów przez wizytą :eek: USG jest o 14-stej, to jeszcze ciut ponad 4 godzinki...
Mam nadzieję, że M zdąży dojechać z pracy!!!
A potem kawa na ławę ginkowi i niech mi pozwoli zostać już na zwolnieniu...
Trzymajcie kciuki! śniło mi się dzisiaj, że krwawiłam, na szczęście to tylko sen, bo rano od razu poleciałam sprawdzić...
...co ten strach o dziecko robi z człowiekiem... nawet śnią się takie rzeczy!
 
wolfheart nie stresuj się tak, napewno wszystko dobrze z twoją fasolką, zobaczysz jak fika i jak serduszko bije :tak:
A co do snów to ja miałam dziś sen erotyczny!!!! z pewnym dyrektorem z mojej firmy!!!! :szok: szok normalnie ale było całkiem miło ;-) chyba wraca mi libido :-)
 
reklama
Witam sie porannie!!
Wlasnie zjadlam podsmazone kopytka na maselku popilam herbatka zcytrynka i wzielam witaminki!
Zaraz ide wyprysznicuje sie;-) a pozniej moze jakies ciacho zrobie bo jutro gosci mam;-).Jak narazie mdlosci nie mam...ael mam wtedy jak duzo zjem...jak zjem malo a czesto wtedy mdlosci nie mam!!;-)
Oki kobitki uciekam mielgo dnia wam zycze !!!



 
Do góry