reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja dziś popielcowo - postnie na 3 posiłkach :-) i głodna jak wilk, ale wytrzymam, zaraz wskakuję do łóżeczka i nie myślę już o jedzeniu.. Ja jadłam zupki z knorra Amore pomidore moja ukochana, ale jak znalazłam w wikipedii informacje o składnikach to odstawiłam je raz na zawsze, bo składniki wykorzystywane przy produkcji szkła itp. znajdujące się w pozywieniu nie mogą spowodować niczego dobrego, a fuj...
 
reklama
ja tylko na chwilke bo ide spac jakis dzień dziś nie dla mnie okropnie sie czuje apetytu brak ! pomimo ze rybka byla na obiad i warzywna ..:/
małapralinko pamiętaj jesteśmy z toba !
dobranoc mamusie ! i do jutra;*
 
I ja się żegnam do jutra
Zajrzę do was jeszcze przed wizytą u gina mam ją na 11,50 ale to tylko skierowanie na badania żadnych rewelacji :-)
 
A ja dzisiaj chyba troszkę posiedzę, w ogóle spać mi się nie chce, a taki dzień z przeżyciami był... Właśnie piję gorące mleczko z miodkiem ale na razie nic nie pomaga.
A śpiącym królewnom życzę słodkich i spokojnych snów.
Karaluchy pod poduchy :-D
 
no i rozmroziłam truskawki, koktajl zrobiłam, wypiłam i ......zagryzłam śledzikiem, palce lizać.
a teraz do łazienki i łóżeczka, bo mąż dyskretnie daje znać, że ostatnio go zaniedbuję, więc dobranoc.
 
Ja dzis wpadlam wpanike, piersi zrobily sie miekie i nie bolaly , wogole objawy ciazy ustapily. Wiec zaraz zlapalm za telefon i do mojej ginki. Przyjela mnie 10 min przed koncem pracy, i okazalo sie , ze z dzidzia wszystko w najlepszym porzadku ( ale z moja psychika nie hahaha, moje ciaze obumieraly wlasnie miedzy 8-10 tyg). Ma ponad 3,5 cm i serduszko bije jak szalone. ma takie sliczne chudzitkie raczki i nozki. Dala mi jeszcze 1 tydzien progesteron.

.

Widzę że nie tylko ja mialam dzisiaj fatalny dzień..
Boże co ja dzisiaj przeżyłam.. mówię wam :no:
Wszystko się zaczęło od tego, że po wysprzątaniu domku poszłam do kibelka i tu.. szok brązowe plamy na wkładce, co przeżyłam w tym momencie możecie sobie wyobrazić.
Zadzwoniłam do mojego g. i on kazał nie panikować, bo może tak się zdarzyć po stosunku. Jesli plamienia ustąpią mam wyluzować, jesli nie.. mam przyjechać. Półożyłam się i co chwilę zaglądałam, noramalnie szok.. przyszła moja siora i spytała czemu się aż tak częsę?
Boże telepało mną niesamowicie, nie umiałam tego opanować, niestety plamienie powróciło. Spakowałam więc się do auta i pojechałam na wizytę. Boże drogi.. jakież ja myśli już miałam, to jest straszne - uwierzcie mi, naprawdę inaczej jest jak się przeżyje stratę dzieciątka.. wtedy właśnie strach jest podwójny!!
Pan doktor bardzo dokładnie mnie zbadał, zrobil USG i na szczęście mój maluszek czuje się dobrze. Ma 2.60 cm. i jest boski!! 1.1cm. urósł w ciągu 11 dni, wychodzi na to że codzienie o 1 mm jest większy :-)
Narazie oczywiście :tak:
Boże jaka ulga... normalnie wstać z tego fotela nie umialam. Powiedział że tak się czasem zdarza właśnie po stosunku noi cooo... noi mam zakaz stosunkowania do odwołania!!!:szok: Oprócz tego luteinę mi przepisał.
Boże jaka jestem szczęśliwa ;-):-)
 
reklama
Dzień dobry :-)

Wyspana i wypoczęta jadę dzisiaj do mojej kosmetyczki ponadrabiać zaległości upiększające. Jakieś brewki i maseczka owocowa, czuję się już jak kura domowa, wiecznie w tym dresiku, bez makijażu...A że energia przyszła i jutro spotkanie integracyjne z pracy, wypada dobrze wyglądać :)
Paulka 24 trzymam kciuki za dzisiaj :tak:
Mycha11 a toś narozrabiała;-) Ale trochę cierpliwości i wszystko wróci do normy! Miałam podobny incydent z krwawieniami w pierwszej ciąży , ale wszystko szybko i dobrze się skończyło :)
Makpralinko Trzymaj się mocno, jesteś bardzo dzielna -jak tylko kobieta potrafi być! Wracaj na forum niebawem, czekamy :)

Miłego, fajnego dnia Mamusie :)
 
Do góry