reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

KasikN82 a ja uwazam, ze ten program byl calkiem niezly, bo zwraca nasza uwage na to co jemy i co podajemy naszym dzieciom. Fakt, moze przesadzila z MOM, ale prawda jest taka, ze mieso po takiej obrobce nie powinno trafic do jedzenia dla dzieci. Poza tym prawda jest, ze wszedzie jest za duzo cukru i trzeba zwracac uwage co sie kupuje.
Zgadzam sie w zupelnosci z Toba, ze trzeba sie zdac na swoj rozum i zdrowy rozsadek;-)

Kropeczka witaj!!!

Gaja zdrowka!!!A z facetami to tak jest. Jak oni choruja, to dodatkowe dziecko w domu;-)


Ja mam tak dzień w dzień. Od 6 rano budzą mnie rano odgłosy z łóżeczka.
U mnie to samo.

Dziewczyny, ktore teraz maja kryzysy malzenskie. Trzymam za was kciuki, zeby wszystko sie ulozylo. Pojawienie sie malego czlowieka to wielka rewolucja.
U nas tez czasem zdazaja sie klotnie, wzajemne pretensje. Na szczescie nie jest zle. Maz pomaga tyle ile moze. W nocy nie wstaje, bo ja karmie, wiec i tak sie budze. Poza tym on pracuje cale dnie i nie ma okazji do popoludniowej drzemki, ja jestem w domu i jak Laura spi, to i ja czasem sie poloze. No i na szczescie nie mowi, ze ja nic nie robie siedzac w domu, bo o to bylaby od razu awantura:tak:
 
reklama
Dzien dobry :-)

U nas kilka dni kryzysu w nastroju małej, no ale mamy winowajcę. est drugi ZĄBEK :-D Druga dolna jedynka, jednej nocy to budzila sie z wielkim krzykiem z bólu przy pierwszym zębie było inaczej, bo tylko cały dzien ulewania( wymiotów) i kilka kupek dziennie i brak apetytu, teraz wielki płacz i tylko po Camilii zasypiala na troche( preparat na bolesne zabkowanie, kropelki) .

I widze nie tylko nas kryzys takze w związku, teraz to juz na powaznie mysle ze niektore chłopy się marcują, bo wytrzymac sie nie da, przynajmniej z moim :/ Byle do lata....

Witam nową mamusię, Hej Kropeczka :-) Co do suwaczka tez sie z nim meczyłam, ale juz umiem, tylko czasem tam błąd niby sie pojawia, ale wchodzi jak odpowiedni kod wkleisz w tę sygnaturkę , ten z BBC i coś tam na fora, próbuj jeszcze , edytuj sygnaturkę i próbuj różne kody wklejać i zrób podgląd, w koncu sie uda, zobaczysz :tak: Ja mam teraz problem jak wkleic ząbkową ramkę i nie wchodzi m wcale :-(

Mój P tez nie wstaje w nocy do małej, ja karmię piersią...ale czasem chciałabym aby chociaz podał mi ją do łóżka, gdzie tam, najpierw jego tak jak Gosheek robi musiałabym mocno potrząsnąć żeby wstał, ech ...a za 3 tyg do pracy , dzień w dzień :( Muszę zmieniac obyczaje domowe.
Moja Jula tez ma teraz okres strachu , takze pokazuje swoja radosc ale i zlosc, dosyc intensywnie ;-)
Anitas, witaj :-) Jejku, znowu chorowitkowo, może wreszcie i ten tran zadziała, tylko pijcie wszyscy codziennie, ja pilnuję i za tydzien podam już Julce kilka kropli. I kiedy ta nasz wspólna kawa? :-D

Miłego dnia ! :-)
 
Witam!
Maly drzemie sobie..a pobudke ostatnio robi jak nie o 6 to o 5 i juz spac niechce, przewine go i jeczy zeby brac na raczki...U mnei tez chlopak raczkowy i najlpeiej to jak jest u mamy na raczkach,do taty tez pojdzie ale szybko u taty sie nudzi.
Maly dostal jakis plamek na brzuu bylsimy 2 tyg temu i mowila lekarka ze smao zejdzie a tu du..a,plamki sa wieksze i jest ich wiecej...nie wiem pewnie cos jem ale co??(karmie piersia)slodkie jem od urodznia malego i nic mu nie bylo...moze banany uczulaja?? juz sama nie wiem dzisaj ide do lekarza i zapytam.....wczoraj mial dzien marudzenia(chyba zabki)ale jak bylsimy na spacerku to spal ponad 2h(codziennie spacerujemy).A tak pozatym to u nas okey martwia mnei tylko te plamki na brzuszku mam nadzieje ze to nic powarznego.
Czytam was kochane codziennie ale nie zawsze udaje mi sie odpisac.
Zycze milego i slonecznego dnia!!!


 
Cześć dziewczyny,
mój mąż wyjechał na 2 tygodnie, więc od dzisiaj jesteśmy z Karolinką same przez kilka dni. W czwartek przyjeżdża moja teściowa trochę nas wspomóc. Będę mogła wybrać się w końcu do fryzjera i może do kosmetyczki. :-)
Kasik, jeśli chodzi o herbatki granulowane, zgadzam się z tą panią, są zdecydowanie przesłodzone. Ja jestem zwolenniczką tych parzonych lub przegotowanej wody.
gosheek, trzymam kciuki, żebyście w końcu doszli do porozumienia
k8sad, jak zostawiam małą z mężem, to też bywa nieznośna, musi ją trzymać cały czas na rękach. Wykorzystuje nieobecność mamy, cwaniarka :) Jak tylko wracam, rzuca od razu uśmiech i jest grzeczna jak aniołek. :-)
 
Dzien dobry :-)

U nas kilka dni kryzysu w nastroju małej, no ale mamy winowajcę. est drugi ZĄBEK :-D Druga dolna jedynka, jednej nocy to budzila sie z wielkim krzykiem z bólu przy pierwszym zębie było inaczej, bo tylko cały dzien ulewania( wymiotów) i kilka kupek dziennie i brak apetytu, teraz wielki płacz i tylko po Camilii zasypiala na troche( preparat na bolesne zabkowanie, kropelki) .

I widze nie tylko nas kryzys takze w związku, teraz to juz na powaznie mysle ze niektore chłopy się marcują, bo wytrzymac sie nie da, przynajmniej z moim :/ Byle do lata....

Witam nową mamusię, Hej Kropeczka :-) Co do suwaczka tez sie z nim meczyłam, ale juz umiem, tylko czasem tam błąd niby sie pojawia, ale wchodzi jak odpowiedni kod wkleisz w tę sygnaturkę , ten z BBC i coś tam na fora, próbuj jeszcze , edytuj sygnaturkę i próbuj różne kody wklejać i zrób podgląd, w koncu sie uda, zobaczysz :tak: Ja mam teraz problem jak wkleic ząbkową ramkę i nie wchodzi m wcale :-(

Mój P tez nie wstaje w nocy do małej, ja karmię piersią...ale czasem chciałabym aby chociaz podał mi ją do łóżka, gdzie tam, najpierw jego tak jak Gosheek robi musiałabym mocno potrząsnąć żeby wstał, ech ...a za 3 tyg do pracy , dzień w dzień :( Muszę zmieniac obyczaje domowe.
Moja Jula tez ma teraz okres strachu , takze pokazuje swoja radosc ale i zlosc, dosyc intensywnie ;-)
Anitas, witaj :-) Jejku, znowu chorowitkowo, może wreszcie i ten tran zadziała, tylko pijcie wszyscy codziennie, ja pilnuję i za tydzien podam już Julce kilka kropli. I kiedy ta nasz wspólna kawa? :-D

Miłego dnia ! :-)
Witajcie mamusie. Pamietam o kawie:), już bym chciała gdzieś wyskoczyć, bo te pół roku życia naszego synka upłynęło pod znakiem chorób głównie naszej Ani a co za tym idzie, prawie cały czas siedzę w domku i mam już dosyć.
Zapominiałam dodać, że małemu wychodzą kolejne ząbki, wyszła mu górna jedynka i druga nie może się przebić. Zgrzyta teraz tymi dolnymi zębami i ten górny. Wczoraj to tak się darł, że ani już na tapczanie, ani na rękach, koszmar jakiś. Jestem zmęczona.
Za chwilę idę na kontrolę do lekarza z dwójką, dobrze, że słoneczko świeci, przynajmniej zaoszczędze na taksówce i mały się trochęb przewietrzy.
Trzeba się zacząć ruszać, bo przez to siedzenie znowu przytyłam:-(
Miłego dnia:) i niech to słoneczko już tak świeci do lata.
 
Hej kobietki!

Oczywiście staram się czytać regularnie, z pisaniem jak zwykle...

W zeszły weekend mieliśmy u nas gości - mojego kuzyna z narzeczoną i była masakra :) Nasze mieszkanie jest stanowczo za małe na gości! :p Jak wyjechali to cały dzień zajęło mi odgruzowanie chaty - w sobotę była jeszcze mega impreza :) Było bardzo fajnie, ale męcząco.

W czwartek Adaś dostał gorączki i często kupki robił, troszkę się wystraszyłam - pomyślałam, że albo ma już dość antybiotyku na te bakterie w moczu, albo to ząbki - teściowa powiedziała, że ma rozpulchnione dziąsła. Jak się okazało... 3 dniówka. Wieczorami mały płakał bo temperatura mu wzrastała, a w ciągu dnia był marudny, no, ale trwało to od czwartku do soboty południa, aż go wysypało - wtedy wiedziałam, że temperatura spadnie i będzie lepiej :) Dziecko mi odżyło i znów tryskało radością :D Ale co się strachu najadłam to moje! Pewnie paskudztwo się przypałętało bo mały osłabiony przez antybiotyk był.

Beniaminko - granuluję kolejnego ząbka :)

kasik - ja również takie informację przyjmuję na chłodno. Z tego programu wyszło na to, że wszystko jest beee :) Ja małemu od 5 mc gotuję sama. Szybko się robi takie obiadki i mam ogromną radość, że "sama" mu coś przygotowałam i włożyłam w to serce. Najlepszą kucharką to ja nie jestem, ale takich potraw nie da się popsuć :)

gosheek - ja wierzę, że po gorszych dniach wyjdzie i u Ciebie słonko, w końcu wiosna wielkimi krokami się zbliża :)

gosiunia - fajny prezent! :-)

przyszłą_mamo - u nas też się pojawiły takie plamki, nie wiadomo od czego, bo nawet nic innego do jedzenia wtedy nie wprowadziliśmy, proszku nie zmieniliśmy, smarowaliśmy ooilatum i zeszło :) Jeżeli Torianka swędzą te krostki to możesz mu fenistilem w żelu też posmarować, łagodzi.

Małpko - zrobiłam Twoją babkę, ale bez rewelacji mi wyszła - musiałam coś popsuć po drodze! :)

Kochane, wiosna się zbliża, czuję ją w powietrzu! :)

Aaaaa i moja szefowa jest w ciąży - termin ma na październik - trzymajcie za nią kciuki bo to pierwsza ciąża, a ma 36 lat - dzieciątko wyczekiwane bardzo! :)
 
gosheek widze ze u Ciebie też ciezkie chwile,trzymajmy się razem a napewno damy rade i jeszcze chwila a będziemy najszczesliwszymi kobietami na świecie,wierze w nasze małżeństwa-damy rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas atmosfera sie troszke rozlużniła,ale za to mała jest tak marudna ze szok dawno taka nie była,w nocy przebudza sie płacze,wierci sie kręci ah,przez dziasła widać dwa śliczne ząbki ale jeszcze sie nie wybiły,jestem ciekawa ile to bedzie trwało .
dziś u nas piekna pogoda wiec zabieram sie za porzadki i obiad bo pózniej spacerek trzeba zaliczyć
 
Anitas, gratulacje dla Kamilka kolejnych zabków i 6 miesięcy życia, wszystkiego najlepszego! :-)

Karolina, to jak widac juz te koronki to kwestia godzin, to znaczy że juz zabki sa! Najbardziej dziecko boli jak ząb przebija się z kości przez okostną, ponoc dziąsełka to już mniej bolące, ale kto ich tam wie :-)

A rączki mamusi sa najfajniejsze :-)
Mojej Julce od kilku dni pokazały się krosteczki , pąskie plamki czerwone na pipusi, nie wiem co robic, zawsze mysje wodą przegotowana czesci intymne malej, ale fakt ze zmienilam chusteczki zakupilam 6sciopak chusteczek pampers białcyh i moze to to? Albo same pampersy zielone z Lidla...bo te teraz uzywamy z aloseem , smaruje linomagiem i dorywczo swietlikiem, bo boje sie z masciami sama wkraczac. macie jakies pomysly, zdaje sie ze lekarz nas nie ominie, a unikamy bo szczepienia wisza nad glową.
 
reklama
Do góry