reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Cześć Dziewczyny!
Jak dobrze, że mój małżonek jest w domu...rano wstaje z małym dziś poodkurzał, był z nim na spacerze, przewija go, kąpie...przynajmniej mam troszkę luzu :) chyba docenił po tej nieobecności moje starania...:) ciekawe na jak długo :) lecę bo dziś pierwszy raz gotujemy obiadek dla Olka...ziemniaczek, marchewa i pietrucha wszystko z domowej spiżarni :) A zębów nadal nie widać !!!

Beniaminko a może spróbuj bepanthen maść u nas pomaga na różne podrażnienia, bo z kolei sudocrem się nie sprawdza.

anitas gratulujemy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
to znowu ja:-D
dziewczyny mam do was pytanie,czy wasze dzieci też reagują płaczem na obcych a nawet i rodzine (moja mama ,tesciowa ,szwagierka siostra itd.)kurcze ja tego nie znam moje dwie poprzednie córki były bardzo kontaktowe wiec stąd moje pytanie,szczerze mówiąc przezrazą mnie to bo julka akceptuje tylko mnie ,mojego meza i swoje siostry,wystarczy ze ktos do wózka zajrzy a ona juz robi grymas i płacze,czy to jest normalne?
 
Hejka!
U mnie nadal wiosna. Zerkam na sekund pięć na BB bo poza tym - Max śpi - myślę co by tu z ogródkiem zrobić, żeby nie wyglądał jak chwaściarnia.
Max już nauczył się przewracać z brzucha na plecy i robi to teraz często. Fajne to jest ale jak dzisiaj poszłam do łazienki pod prysznic po chwili słysze jęki - znów sie przerwócił na brzuch ale spowrotem nie umie więc wyje :-D w łóżeczku raz sie tak obrócił, że mu ręka między szczeble weszła i nie umiał jej wyjąć :sorry:
Pozdrawiam!!!
 
Beniaminko moja Laura ma zawsze zaczerwieniona pupe gdy uzywamy nawilzonych chusteczek, takze byc moze u was tez spowodowaly reakcje alergiczna. Ja z tego wzgledu, gdy jestesmy w domu uzywam wacikow takich wiekszych (w Polsce chyba sa w rossmanie) zamoczonych w przegotowanej wodzie. Poza tym sudocrem i czeste lezenie bez pieluchy, a wieczorem to juz obowiazkowo godzina:tak:
Anitas gratuluje. U nas dzis tez polrocze:tak:
 
Ostatnia edycja:
anitas gratuluję !!!
Mój synek też dzisiaj skończył pół roku.I będzie pół torta z połową świeczki . Fajnie jest mięć pół roku. Pozdrawiam innych półroczniaków i ich Mamy.
 
anitas wszystkiego najlepszego dla Twojego synka :)

gosheek u nas tez jeszcze zbakow nie ma a widac dwie biale plamki na dziaselkach od jakiegos czasu. Caly czas czekamy :)

Beniaminko u nas tez na wszelkie odparzenia czy krosteczki pomaga masc Bepanthen jest niezawodna. Mielismy rozne specyfiki od lekarzy , bo gdy synek mial 2m-ce byl bardzo odparzony i nic tak nie pomoglo jak Bepanthen i wietrzenie pupci tylko , ze synek jak jest naweto 5 min bez pieluszki od razu siusia wiec trzeba go niesetty zaraz ubierac.

karolina84 moj synek nigdy nie plakal na widok obcych mu ludzi. Mieszkamy w Anglii i gdy pojechalismy na swieta z wizyta do calej rodzinki baardzo duzo osob sie przewijalo kolo niego a on do kazdego sie usmiechal i dawal sie brac a raczki. Nie wiem czemu tak ma Twoja corcia , ale pewnie jej minie.

Hausfrau moj synek z kolei caly czas ie przewraca z pleckow na brzuszek a spowrotem nie umie i tez sie zlosci :) Dzisiaj o 6 rano tak sobie postekiwal z lozeczka. Zaspana zajrzalam do niego a on na brzuszku i smieje sie do mnie , oczywiscie kolderka rozkopana :)

dziewczyny moj synek od wczoraj ma lekka chrypke i delikatny kaszelek , ale ani sladu goraczki. Nie wiem czy isc z nim do lekarza czy przeczekac? caly czas podaje mu piers.
 
to znowu ja:-D
dziewczyny mam do was pytanie,czy wasze dzieci też reagują płaczem na obcych a nawet i rodzine (moja mama ,tesciowa ,szwagierka siostra itd.)kurcze ja tego nie znam moje dwie poprzednie córki były bardzo kontaktowe wiec stąd moje pytanie,szczerze mówiąc przezrazą mnie to bo julka akceptuje tylko mnie ,mojego meza i swoje siostry,wystarczy ze ktos do wózka zajrzy a ona juz robi grymas i płacze,czy to jest normalne?

Moja reagowała płaczem na moją mamę, ale jej przeszło, gdy babcia zaczęła nas częściej odwiedzać. W niektórych obcych mieszkaniach też zdarzało jej się płakać, rozglądała się i w ryk. Spróbuj częściej zapraszać obce osoby, to może mała się oswoi.
 
reklama
Witajcie ;-)
Wiadomo jaką "cudowną" porę roku mamy :wściekła/y: i chyba sporo z Was miało bądź ma problemy ze swoim zdrowiem bądź maluchów. My dziś razem z mężem chodzimy i prychamy i siąkamy nochalkami, ale Nina w piątek wieczorem zaczęła jakoś chrząkać, wczoraj przerodziło się to w kaszel (nocą kilka razy i po drzemce, jakby odkrztuszała coś czy co..) dziś byliśmy sprawdzić czy to nic takie i na szczęście jedynie zaczerwienione gardełko, oskrzela i płucka czyste :tak: ale zaleciła nam antybiotyk niby, że słaby i tak będzie ok. A ja kurcze nie jestem do tego przekonana :no: jak na zaczerwienione gardełko antybiotyk to jak coś dalej (odpukać) by poszło to co wtedy? Chyba normalnie piach... (oczywiście przesadzam :-D) Powiedzcie jak to było u Was w takich sytuacjach? Bo się zastanawiam czy jeszcze z innych pediatrą tego nie skonsultować :confused2:
 
Do góry