reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

hej, hej!hop!hop!

cos i ja ostatnio sie nie wyrabiam...


Lilu - witaj!

Karolina - Ty rowniez:)

Gaja - kciuki za awans meza:)

Goshek - moja pierwsza @ po porodzie to byla masakra.....teraz zaczelam brac pigulki i juz jest bezbolesnie, tylko plamilam caly cykl, ale moze przejdzie...

wczoraj ktoras z Was pisala o nianii z portalu www.niania.pl? ja sie bardzo zrazilam, znalazlam tam nianie, bylam z nia w kontakcie przez 2 m-ze, po czym Pani zrezygnowala....ale oczywiscie to sie zdarza i na pewno sa tam tez uczciwe osoby...

ja wracam do pracy 14 marca i uwaga!3 dni, ale po 13 h!!!!!!w rezultacie niania bedzie Kochanie, a potem kolejne 3 dni ja, a on w pracy....wiec na seks to juz szans nie bedzie:((((
ciezko mi sie cos pisze jak nie jestem na biezaco..a potem to juz w ogole bede bez szans...


aaaaaa Madzik - my tez tak robimy:)karuzela i szybciutko, bo Filip dlugo nie wytrzymuje;)chyba jeszcze mozna, ale juz niedlugo...
 
reklama
kasik sie pomyliłam u nas tez dolną zagryza i jeszcze ucho trze, a dziąsełka nie były rozpulchnione ani zaczerwienione, wiec w szoku byłam jak zobaczyłam ząbek

a i mogę szczerze polecic ksiązeczke do kąpieli do zabawy, mój Emil potrafi pół godziny ją miętolić
 
witam i ja,
k8sad ja mam chustę ale mogę tylko nosić w pozycji brzuch do brzucha czego on szczerze nienawidzi bo on tylko przodem do świata :/
gosheek piszesz o tym, że malutka stópki smakowała a ty nie wiedziałaś i to mnie wkurza, trzeba wracać do roboty kosztem dziecka bo jedno nie jest w stanie utrzymać rodziny :/ Co najmniej do roku macierzyński powinien być kiedy to dziecko się szybko rozwija i nam mamom nie jest dane zobaczyć pierwszego kroczka, pierwszych gestów typu papa, kosi kosi itp ani usłyszeć pierwszego słowa :( Do dupy to wszystko.
 
Helloł!!!!!!!!!!!!

Jestem z rana bo potem Bóg sam jeden wie co mnie czeka w ciągu dnia:-)

Och jak miło zobaczyć ze mnie pamietacie....DZIĘKI!!!!!!!!!!!


Moja Lil nadal śpi od nocki, 3 pobudki na cyca i kolejny raz poległam z butelką w ręku a z cyckiem w paszczy mojej lwicy......normalnie nie chce butli:zawstydzona/y:, ja jej wciskam a ona i tak szuka cycka i wczoraj znowu znalazła:szok: nie wiem jak:-p małż wściekły bo już obiecałam ze przejdę na butlę.....bo ( i pewnie zostanę znienawidzona przez wszystkie mamuśki na diecie;-)) strasznie chudnę, wyglądam okropnie, koścista i żylasta ..bleeeeeee a co zrobić jak butla jest be???? co robić?????:eek:

kasikN dostałąś od małpki przepis na babkę??? bo nie wiem gdzie miałabym go szukać na forum jeśli ci już podała....jeśli nie chetnie prześlę ci na priv:tak:

gosheek moja wada to -7. Przed porodem miałam specjale badania robione i wszystko było OK. Mogłam rodzić siłami natury bo nie było przeciwwskazań. I rzeczywiście wada nie skoczyła.

to masz powody do radości że wada nie skoczyła, ja mam po ojcu (tato ma -8) ja -1;-0,75 i kurczę po tym porodzie normalnie potrzebuje okularów już non stop:-( a tak zakładałam do jazdy samochodem np wieczorami tylko....jestem załamana:-(

Kurczę tyle chciałam napisać a teraz pustka w głowie.....zaraz napisze kolejnego posta tylko sprawdzę co miałam napisać:-p
 
Karolina witaj....i pisz bo my obie takie same zaległosci pewnie mamy, do tego obie mamami trójeczki jesteśmy i nam obu najmłodsze córeczki jak perełki, zdrowe tylko skóra szwankuje:tak::-):-):-) tak jakoś mi tyle zbieżności się przypomniało:-D

gaja jak tak piszesz o swoim słodkim "terroryście" to jakbym moją bratową widziała, cały dzień na rączkach, normalnie nawet nie wiesz jak ci WSPÓŁCZUJĘ.....tylko tyle ci powiem że jeśli nie znajdziesz sposobu na jakąś zmianę to możesz czasami nosić go jeszcze kilka miesięcy....mój bratanek ma niedługo 9 m-cy i nadal jest noszony przez cały dzień.....kochana życzę powodzenie i nie wymądrzam się więcej bo sama dziecka do butli nie umiem przekonać :-p:-D

Beniaminko
gratki I ząbulka.....

A dla innych mam wyczekujących tego pierwszego mam takie info...mój synek od 5 miesiaca życia na każdy katar, marudzenie miał jedną diagnozę"ząbkowanie" i oczywiście lada moment, to już naprawdę na dniach.....a faktycznie pierwszy ząbek pojawił się jak mały miał 11 miesięcy!!!!!!!!!!! Także spokojnie :tak:
 
małpka, lilu podzielcie sie przepisem na babke majonezowa. Bo jak łatwy i nie wymagajacy za duzo roboty to i ja bym zrobiła. Bo tez ciagle słodkie za mna chodzi, ja nawet w nocy jak sie budze to musze cos słodkiego przekasic:zawstydzona/y:
cztery jaja miksuję z 0,5 szkl.cukru(szczypta soli) + 2 łyzki czubate majonezu + 0,5 szkl.maki ziemniaczanej + 0,5 szkl.mąki zwykłej + proszek do piecz + cukier waniliowy, można dodać różne pierdołki jak kto lubi aromaty,rodzynki,jabłuszka itp itd... wszystko na oko i byle jak i tak zawsze wychodzi!!!!PYCHA!!:-D
Kobiety jak wasze zęby po ciąży? [/B]
Moje strasznie poleciały. Najpierw w pierwszej a teraz to już masakra. Dziś byłam u dentysty i wybuliłam 300zł. :szok: Szok. Całe szczęście ze to nie za jeden ząb tylko za dwie duże dziury, znieczulenie i za dziurę w zębie mojego syna. Siedzieliśmy tam 1,5h co najmniej.
Dobrze ze moja wada wzroku nie skoczyła bo bym już ślepa była po porodzie ;-)
.
oooo mi poszły też jak byłam u mojej stomatolog to myślałam że mnie pasem potraktuje:-pja mam początki paradontozy i zęby to mi chyba wylecą !!:-(muszę iść prywatnie ale nie mam kasy!! ja też ślepa!! nosze -5 ale z pewnością już wada większa!
gosheek piszesz o tym, że malutka stópki smakowała a ty nie wiedziałaś i to mnie wkurza, trzeba wracać do roboty kosztem dziecka bo jedno nie jest w stanie utrzymać rodziny :/ Co najmniej do roku macierzyński powinien być kiedy to dziecko się szybko rozwija i nam mamom nie jest dane zobaczyć pierwszego kroczka, pierwszych gestów typu papa, kosi kosi itp ani usłyszeć pierwszego słowa :( Do dupy to wszystko.
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!! boziulku jaka ja zła jestem na cały świat przez to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przyszedł mój tato więc kończę! trzymajcie się babolki i dzięciołki!!!:-D
aaaaaaaaaaaaa zapomniałam o najwazniejszym !!!stary chyba wczoraj włamał się na forum czy co?? nie wiem ale cały czas za mną latał i mnie w końcu przeleciał!!:-Dfajnie!:-D:rofl2:mała rzecz a cieszy!:sorry:
 
aaaaaaaaaaaaa zapomniałam o najwazniejszym !!!stary chyba wczoraj włamał się na forum czy co?? nie wiem ale cały czas za mną latał i mnie w końcu przeleciał!!:-Dfajnie!:-D:rofl2:mała rzecz a cieszy!:sorry:

:-D:-D:-D:-D najlepszy tekst ostatnich tygodni baaaaaaa nawet miesięcy...
Małpko wymiatasz!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D rewelka ii cały dzień będę się cieszyć hihi


I już wiem na 100% za czym tak tęskniłam i co mnie ciągnie do forum:tak::tak::tak:
 
małpko no wreszcie kanały udrożnione hihi :) Ty to jak facet jak seksu brak to zła :) Mój jak nie dostanie kilka dni to o wszystko się czepia, dosłownie, nawet o okruszek na dywanie.

lilu ty jak moja szwagierka po karmieniu tak schudła że wygląda jak anorektyczka, tylko wielka głowa jej została :/ Ale ona waży 42 kg. I najlepsze jest to, że nadal tak wygląda. Ubrania rozm S na niej wiszą. Oby u ciebie do tego nie doszło, bo za dużo źle ale za mało też chyba jeszcze gorzej :( Ale nie poradzę ci z butlą, przede wszystkim to nie ty powinnas ja podawać tylko mąż, małą wyczuwa cycka niedaleko i za przeproszeniem sra na butlę ;)
 
aaaaaaaaaaaaa zapomniałam o najwazniejszym !!!stary chyba wczoraj włamał się na forum czy co?? nie wiem ale cały czas za mną latał i mnie w końcu przeleciał!!:-Dfajnie!:-D:rofl2:mała rzecz a cieszy!:sorry:

:-D Nie ma to jak miło zacząć dzień! Dzięki małpko :D

Odnośnie stomatologa to mi nic się nie podziało, ale ja mam strasznie mocne zęby. Jak już się resjetrowałam, to znajomy lekarz powiedział, że i tak nic nie znajdzie :) Za to u mojego męża znalazł aż 4 dziury!!! :/ No, ale jak ktoś ma 195 to nie może mieć mocnych zębów :) Wapń gdzie indziej wylądował :-)

Chyba wypróbuję ten przepis na babkę :) Ale nie dziś :/ Zaraz mają być goście na cały weekend, spadam obiad rzeźbić :D

Miłego dnia i weekendu!
 
reklama
Witaj Lilu :)))))) Pisz, pisz Kochana co u Ciebie :tak:
Ani mi nie mówcie o słodkim bo dostaję pypcia, ale od tygodnia odstawiłam tabletki dla karmiacych antykoncepcyjne, może mi przejdzie ta słodka obsesja...brrrr.

Monika, chyba ciut za wczesnie na nocnikowanie w tej formie jakiej piszesz, dziecko musi samo stabilnie siedziec, ale....jest metoda bezpieluchowego wychowania dziecka, wtedy wysadzasz od razu na wc lub nocnik tyle, ze musisz miec dziecko 24 h przy sobie, zeby chwytac ten moment, nie zostawiasz go praktycznie nawet na chwile, trudne to ale ponoc możliwe :-)
Tutaj poczytaj, tyle ze to nie jest trening nocnikowania, ale specyficzna więź matki z dzieckiem, jestes na to gotowa? Bo ja nie, przyznaję.
"Wychowanie bezpieluszkowe to metoda oparta głównie na wczesnym i intensywnym porozumieniu między dzieckiem i matką (lub innym opiekunem). Jej celem nie jest "wyszkolenie" dziecka, aby stało się jak najszybciej czyste. Zakłada ona, że dziecko od pierwszych dni życia wysyła wyraźne, acz subtelne sygnały, że chce się wypróżnić. Rolą opiekunów jest ich odczytanie i w konsekwencji umożliwienie dziecku załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych nie "pod siebie", lecz na nocnik, do toalety czy do innego pojemnika specjalnie do tego przeznaczonego. Wychowanie bezpieluszkowe nie jest treningiem nocnikowym."

Życie bez pieluchy - czy możliwe? - EKOdzieciak : Naturalnie ...wybór istnieje!

Jojo, trzymam kciuki za pomyslne badania w Wa-wie!
Gosiunia dużo zdrowia dla Iguni!
Kasik, mamamija :szok: do konca marca zima...bleeeee :-((((((((
Poczytałam.Chociaż Ty jedna nie wyśmiewałaś się z tego co pisałam a Anja i Saraa bezpodstawnie mnie ośmieszyły.
 
Do góry