reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Dzień dobry :)
U nas w nocy bez zmian, czyli całkiem dobrze, trochę późno chodzi spać, no ale miała aż 3 drzemki w dzień to spać się jej wieczorem nie chciało. Teraz jeszcze urzęduje w naszym łóżku , rankiem lubi tam sobie pogadać :)
Widzę, że i u Was nocka dzisiaj fajna :) Ja rano obudzona byłam mocno przekonana, ze to dzisiaj poniedziałek, zaczęłam staremu opowiadać, co tam dzisiaj robimy itd a On na mnie patrzy jak na UFO, no i zaskoczyłam, ze jeszcze jeden dzień laby :D Natomiast musze przygotowac dobry obiad na dzisiaj bo mamy zaproszonych gości.
Idę, bo już marudek się odezwal, koniec gadania ;)

Miłej niedzieli! :)
 
reklama
U nas noc znowu nie do końca dobrze...spał od 21.30 do 2.30, a później co pół godziny pobudka...masakra...znowu się nie wyspałam...boli go ten brzuchol...wierci się...nie wiem co z tym zrobić...brak pomysłu.

My chrzciny mieliśmy 5 grudnia w poście.

 
hej hej:) ja dzis wyspana bo synek spal z tata:) od rana sie nim zajmuje a ja sie lenie:)

bylam na tej imprezie co wczesniej pisalam..E mnie zawiozl i czekal u kolegi az sie wybawie i po 3 godzinach mnie odebral :) bylo super i tego mi bylo trzeba;) synek byl z babcia i mowila ze grzecznie spal:)

Przejszalam na szybko Wasze posty i z tego co pamietam
Gaja sliczny tort..jestem pod wrazeniem:)
Jojo gratulacje dla corci..zloty medal to juz piekna sprawa:)
magdzik gratki zdanych egzaminow:)
Beniaminka moj tez swego czasu chodzil pozno spac bo ok polnocy ale teraz zasypia ok 22 a ok 1/2 sie budzi na butle.
 
Cześć dziewczyny,

moja gwiazda przespała całą noc. Zasnęła po 21, a przed 6 musiałam ją wziąć do siebie, bo już miałam dwa kamienie. Mała w ogóle się nie budziła. Na śpiąco wyciągnęła z jednego cyca, a z drugiego dopiero około 9 - też na śpiąco. Wstała dopiero po 10. :szok: Ona lubi sobie pospać do tej godziny, ale do tej pory zawsze miała kilka pobudek, a dzisiaj taka niespodzianka. :-) Nawet zapchany nos jej nie przeszkadzał. :-)
 
Witam niedzielnie

U nas nocka luzik, pobudka na cyca jak zwykle około 6, apotem spanko do 8. Ale ja dalej sobie kimalam do 9, a Antosiem zajal sie tatus. Potem sobie tance urzadzili, a małemu pasowała, ze hej:-D
Zaraz jedziemy na obiad do tesciowej, ale wcale mi sie nie chce:no:

aga26ka
masz racje kiedy to zlecialo:szok:, wszystkiego dobrego dla Wiktorka

jojo u nas pogoda butelkowa:-D, wiec znowu ze spacerku nici.

Beniaminka nie ma jak to mile sie zaskoczyc. Gorzej by bylo jak bys myslala, ze dzisiaj niedziela, a byłby poniedziałek;-)

Małgos no i fajnie, ze pojechałas na to spotkanie, przeciez mowiłsmy ze bedzie fajnie. I powiem Ci faceta to masz super, drugi to by sam chciał sie wyspac po całym tyg. pracy, a nie opiekowac sie malenstwem
 
Hejka;-)
Moj maluch w nocy byl genialny-spal od 21ej do 5.10 i pozniej do 8ej .Zjadl o 20ej i to jeszcze bez kleiku wiec skoro tak dlugo przespal to mysle,ze ten kleik mu jest jeszcze zbyteczny.
Jutro mamy szczepienie - nie lubie tego strasznie!!!!
W Kaulandzie jest promocja na pampersy Sleep&play - za 100 szt 3ej 39,99 , a 4ek jest tez sporo bo 86szt. chyba wiec te ktore uzywaja te pampki moga zakupic :-)-ja osobiscie je bardzo lubie na noc zakladac .
Milej niedzieli ;-)
 
witam

zaliczylismy swietny spacerek kilku kilometrowy nad morzem do sopotu, tam kawka i gofry. ioficjalnie otworzylam sezon chustowy. bylo swietnie, Gabisia sie rozgladala a kiedy wiaterek byl za duzy albo sloneczko swiecilo w buzke chowala sie w mame, uslyszalam kilka smiesznych komenarzy pt ' o w tej szmacie zywe dziecko trzyma' hehe, ale genialnie bylo, tak jak w domu srednio jej sie noszenie podobalo tak na dworze inny klimat

milego dnia
 
witam

zaliczylismy swietny spacerek kilku kilometrowy nad morzem do sopotu, tam kawka i gofry. ioficjalnie otworzylam sezon chustowy. bylo swietnie, Gabisia sie rozgladala a kiedy wiaterek byl za duzy albo sloneczko swiecilo w buzke chowala sie w mame, uslyszalam kilka smiesznych komenarzy pt ' o w tej szmacie zywe dziecko trzyma' hehe, ale genialnie bylo, tak jak w domu srednio jej sie noszenie podobalo tak na dworze inny klimat

milego dnia

No pewnie że jej się podobało bo w domu chodzić, gdzie wszystkie kąty zna to żadna frajda :-)
 
To i ja się powitam.
Niestety nocka u mnie do bani. Choróbsko mnie w końcu złapało i dostałam 39,7 stopni gorączki. W dodatku jeszcze Igunię brzucho bolał i budziła się co chwilkę. Ale dziś jest o wiele lepiej. Od rana temperatura nie przekroczyła 38 stopni. Więc damy radę.
Miłego wieczorku życzę!!!!
 
reklama
U nas cały tydzień jest do niczego! Starszy ma ospę wietrzną a ja chora- 3 dni miałam gorączkę. Gdy 4 dnia z termometru nie schodziło 39 i coś- zaczęłam brać antybiotyk. Dziś jest o wiele lepiej. Już normalnie funkcjonuje. Dobrze, że Bartek nie złapał na razie ani Ospy ani Grypy.
 
Do góry