reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hej! Dzięki jeszcze raz! Problem w tym, że moja kuzynka nie konsultowała wagi małego ani ze srodowiskową ani tym bardziej z lekarzem Wczoraj jej to zasugerowałam delikatnie. Wydaje mi się że lekarz jak zmierzy i zważy małego, to napewno wyda optymistyczną opinię ;-)
 
reklama
Witam

Poczytałam was (a trochę mi się nazbierało) ale już nie mam sił odnieść się do każdej z was sorki.
U nas wczoraj i dziś mała marudzi na potęgę chociaż muszę przyznać dziś było trochę lepiej Nocki mamy w miarę nie narzekam mała zasypia ok 20 -20,30 i śpi do 1.30-2 dostaje butlę i tak około 4-4.30 podawanie smoka nawet co 15 min i tak koło 6 butla i śpi do 8 Starszaki dziś zakończyły półkolonie i na zakończenie dostali upominki :-) Praliny czekolada długopis jakieś magnesy i po książeczce o naszym powiecie a wszystko od banku spółdzielczego który współfinansował te kolonie Nasza pani wójt im to dawała :-)
Jakoś od kilku dni nie mam czasu na bb :-( cały czas jest coś do zrobienia a to obiad a to pranie,zakupy,spacer z małą po dzieci a to znowu ogarnąć Czasami mam już dość tej codzienności nudna ciągle to samo :-( Oj dobra już wam nie smęce idę się położyć bo znowu mnie głowa nawala
Przepraszam że tak tylko o sobie :zawstydzona/y: Lecę bo mała się przebudziła
Spokojnej nocki
 
witam wieczornie;)
Ja juz mam mamcie u siebie:) i tate tez na chwilke. Maja sie dziadka przestraszyla:wściekła/y:, widzialam jak jest mu przykro:crazy: ale po jakichs dwoch godzinkach sie z nim oswoila wiec jest ok :). Martwoi mnie tylko bo dzis juz wogole tragedia z tym jej jedzeniem sie dzieje:( zjadla dzis razem jakies 400 ml tylko a ile walki bylo o to:( Nie wiem co z nia sie dzieje. Ja chodze i pol dnia placze... Mama powiedziala ze juz sie boi jak ona ja nakarmi. Nie wiem ale cos trzeba z tym zrobic.. Ide w poniedzialek do lekarz niech kombinuje co jej moze byc...
tosia ja tez z tesciowa bym malej nie zostawila na dluzej, o nie!!!
beniaminko prawda, niektore mamuski sa kochane:) , a ja na dodatek ze swoja jestem bardzo zzyta, wiec mama ma nietylko wnusie ale i swoja coreczke przy sobie znowu hehe, kiedys ja taka bede :)
alcia no moja mamcia juz na emeryturze wiec nie bylo problemuz przyjazdem :)
madzik ja ostatnie trzy tygodnie jechalam na dwoch kanapkach dziennie i musli, ale niestety przy pracy i wymianie opieki nad mala miedzy soba z mezem nie mielsimy czasu na zadne gotowania itp...
ropuszko fajnie ze mala chociaz w nocy dala sie oszukac i wziela butle. Co do niejedzenia i karmienia przez sen u nas tez jeszcze do niedawna butla przez sen przechodzila ale teraz to juz nawet to nie...
agata to niezly lakomczuszekz Twojej Ninki!!! Zazdroszcze!
justyna Twoj synus przebija waga chyba wszystkie dzieciaki wrzesniowek!!!!!
agata1985 witaj!!!
gosiunia zabawna ta Twoja coreczka :)
Dobranoc
 
Witam przy porannym kubku kawki :)
pandorko mi sie wydaje, że z wagą jest wszystko ok moja Ola w wieku 4 m-cy miała 8,5 kg ;) I lekarz mówił, że jest ok :) A teraz pannica się wyciągła i już kluską nie jest, póki jest na butli to nie ma co się martwić, ważne aby po wprowadzeniu innych pokarmów nie przesadzać z dawkami, zwłaszcza z biszkopcikami itp zawierającymi cukier :)

gosheek kochana piąteczka, Maks też pił wczoraj mega ilości, np po 4 godzinach wypił aż 60 ml :0 I tak prawie cały dzień, także wiem co czujesz. Teraz też jadł o 4 rano i wcale głodny nie jest i co? Na siłę sie nie da wcisnąć :/ Taka ich uroda.
 
Ropuszko bardzo dobrze cie rozumiem. Przez to ciagle niedospanie mozna sie nabawic depresji, a do tego za oknem szaro i buro. Glowa do gory, nie daj sie smutka.
U nas dzis piekna noc:-D Tylko jedna pobudka. Nastepna dopiero o 6. Wreszcie jestem wyspana i od razu humor lepszy.
Pytalam was wczoraj o te bole plecow po cesarce, bo ja mam znowu. Rozmawialam z kolezanka, ze wiele dziewczyn po cesarce narzeka na takie bole.
A ciagniecia i jakies dziwne uczucia na szwie tez mam. Czasem takie igielki. Szczegolnie przy zmianach pogody.
Milego weekendowania
 
witam
u nas nocka spoko ale brzdąc coś apetytu nie ma od wczoraj wieczora..
mb mnie nic nie ciągnie, plecy tez nie mnei bolą ale pod pępkiem czucia nie mam, i czasem mnie swędzi to cięcie:)
tosia, gosheek ja bym zostawila z moja tesciową synka to dobra kobieta i ma podejście do dzieci :)prędzej z teściową bym zostawiła malca niż z moja matka..zazdroszcze mamusiek;)
gosheek u nas było podobnie z chrzestną jak jej tydz. nie widział darł się w niebogłosy i też jej przykro było więc podejrzewam jak się czułaś:)

gaja ty chyba pisałaś mi kiedys że brałaś depo-provera powiedz mi ile dawek przyjełaś bo mam iść na 2ga i nie wiem czy lepiej nie tabsy...
 
gaja a jak się czułaś po 2giej tak samo czy coś ci dolegało bo ja po 1 super, ale tej 2giej sie troche obawiam bo czytalam że włosy strasznie wypadają ,dziewczyny tyja i głowa boli.. a ja mam już migrenowe i jak by mnie jeszcze po zastrzyku bolała to chyba bym wykitowała...
 
ksiulka ja roztyta byłam i bez zastrzyku hehe;) Miałam tylko plamienia i musiałam z wkładka chodzić :/ Alemigren i pogorszenia stanu włosów nie zauważyłam :)
 
reklama
dziewczyny mam malutki problem z ząbkami małego... nie wiem czy to jest możliwe żeby w piątym miesiącu wychodziło mu tyle zębów... dolne siekacze już widać, górne też już są bo nawet łyżeczka o nie stuka... dziś jak masowałam dziąsełka to wyczułam lewego górnego kła... zastanawiam się czy to jest normalne...
 
Do góry