reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

wow justyna no to szalejecie z ząbkami :-D myślę że powinnaś się jedynie cieszyć że tyle ząbków już macie!!!! Szybko wyjdą i nie będzie już dyskomfortu ząbkowania.

Tak w ogóle to witam wszystkich, ostatnio mało czasu na siedzenie przed kompem za durzo rzeczy do zrobienia ale bedę sie starała bo ciekawa jestem co u was ale nadrobić nie mam kiedy!!!

Miłej soboty!!!
 
reklama
hwjka dziewczyny:)85justyna to jest mozliwe i normalne mojej kolezanki synek tak wlasnie mial zeby pchaly sie jedne za drugimi praktycznie wychodzily po 2 3 rownoczesnie wiec nie martw sie naprawde:) moze gorzej to znosic ale i na to sa sposoby zele, masowanie tak jak juz to robisz szczoteczka a w kryzysowej juz bardzo sytuacji cos pzeciwbolowego ale to mi sie bynajmiej wydaje ze w ostatecznosci... pozdrawiam
 
Witam sobotnio, w nocy jakiś diabeł opętał mi dziecko:angry:. To był horror, darła się aż zachrypła, a chodziło o to że wymyśliła sobie że będzie spała na cycu i za nic nie dała się odłożyć. Zasnęła o 1.30 jakimś cudem, a o 2.20 się obudziła i powtórka z rozrywki:no: Aż K się obudził i przyszedł, a śpi w salonie kiedy pracuje. Zasnęła o 3.30:baffled:. Tak walczyłam z nią od 22.30. Potem już luz spała sobie do 12.30 z dwoma karmieniami flachą na śpiku:happy2:. ona zawsze chodzi późno spać, to już się przyzwyczaiłam, ale 3.30 i to po takich szopkach to jakieś nieporozumienie.
No mb ta pogoda też nie ułatwia, do tego ja mam ciemny salon i czuję się jak nornica;-).
Justyna Twój synek to niezły przypadek, we wszystkim musi przodować, największy, od razu komplet zębów mu rośnie, ciekawe co następne, pewnie pierwszy będzie siedział, mówił, chodził, a może to jakieś cudowne dziecko będzie:biggrin2:. Informuj na bieżąco co tam u niego.
Jojo ta monotonia też mnie zabija, każdy dzień taki sam, ale pocieszam się że niedługo wiosna i będzie ciekawiej, a w marcu lecę do Polski:biggrin2::tak::-D:happy2:
 
Witam
U nas nocka jak zwykle czyli 2 karmienia i podawanie smoka.Znowu dzień jak co dzień sprzątanie gotowanie pranie a i ciasteczka rano zrobiłam i już nie ma:szok: normalnie te nasze dzieci to nas z torbami puszczą:-D Teraz oglądają z tatą film Gosia śpi a ja siedzę na bb (nareszcie;-),to naprawdę uzależnia:-))
Powiedzcie dziewczyny czy wozicie swoje dzieciaczki jeszcze w gondolach ? Ja się zastanawiam czy nie założyć już spacerówki bo wydaje mi się że małej jest już ciasno i czasami płacze bo świata nie widzi :dry:
Miłej soboty
 
hejka:)jojo31 bardzo czesto tak jest ze dzieci placza podczas spaceru wlasnie dlatego ze chca widzec wicej, ja tez juz mysle o zmianie na spacerowy:).... i podziwiam cie ze masz tyle zapalu na sprzatanie,gotowanie ja poprostu na sama mysl o domowych pracach wymiekam, nie wiem czy to zima czy co? ale ciezko mi sie zebrac do czego kolwiek podziwiam mojego meza ja bym sie ze soba rozwiodla:)

85justyna to z twojego synk ''kawal'' mezczyzny jest:) moj mlody jeszcze sie miesci:)
 
reklama
jojo nasz też w gondoli sie nie mieści i przewaznie spacerujemy w foteliku samochodowym bo mozemy go na wózek przypiąć ona zadowolona bo jak się obudzi to widzi swiat :)
 
Do góry