reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Dzien dobry :) U nas nocka dzisiaj zabawowa, ale za to piekny słoneczny dzien i super spacerek :)
Kasiona, domyslam sie tylko jak sie nameczysz z nakarmieniem zupką dwóch brzdąców, ech cierpliwość to chyba Twoje drugie imię :), ale aż chciałabym to zobaczyc, pewnie przesłodki widok.
Madziunka uroczy uśmiech córeczki,a ta czapeczka , poezja! :)
Asiek 100 lat dla mężusia ! :)Ale super spedziliscie urodzinki, tylko szkoda ze Julcie chorobsko dorwało, ten wiek przedszkolny tak niestety wyglada, tydzien przedszkole i choroba i tak w koło, oby szybciutko wyzdrowiala, to samo Kerno i Agim, duuuzo zdrowia dla dzieci.Agim i uff, ze u Ciebie wszystko OK z babskimi sprawami!
Koniecznie musze zajrzec do Mothecare , dzieki Marta :)
Rozmawiałam dzisiaj telefonicznie z Anitas, niestety nie ma dosłownie kiedy pisac do nas, bo Ania chora, gorączkuje a Kamilek mały grymasnik od kilku dni, mimo ząbków które wyszły, ale pewnie sie szykuja następne., prosiła by Was wszystkie pozdrowić, co niniejszym czynię :)U nas odpukac okres grymasnych dni minal, ale kto wie kiedy znowu przyjdzie, oj juz nie chce...
Miłego wieczorku Mamusie :)
 
reklama
ja to dzisiaj z Zuźką mam jakis mega masakryczny dzień... cały dzień wojuje z jedzeniem tzn jak jej daje cyca to chwile possie i zaraz wypluwa, wygina się i płacze ale za chwile znów zasysa i to samo nie wiem co jej jest, czy to wina tego że przez tydzień miała tylko butle i już się zdążyła przyzwyczaić czy chodzi o coś innego :( raz się dzisiaj złamałam i dałam modyfikowane bo już nie mogłam słuchać jak ona z głodu placze :( do tego 2x drzemka po godzinie i dopiero teraz jakaś godzine temu znów usnęła i śpi (oby dłużej niż godzinke) nie mam juz siły :(((
 
Madziunka to mój zuch śpi co 2-3 godz. po 15-30 min :) więc nie ma źle za to nocki mamy super budzi sie na jedzenie tylko a zasypia ok 20 najpóźniej. może to przez ząbki , nie chce jeść :)
Beniaminku dziękuję za info. Jesteś skarbnicą wiedzy :-)
Marta
my też 74-80 ubieramy ale rozmiar rozmiarowi nie równy dziś mu kupiłam 86 koszulkę haha. w Kolorino drewex mają fajne ciuszki i dużo przecen koszulki po 15zł, rajstopki z ocieplana stopą po 18:) aa i w reserved mają też przeceny dla maluchów po 9 zł ;)
 
Witam i ja
Asiek najlepszego dla mężusia mój też miał wczoraj urodzinki:-)
Uff nareszcie was nadrobiłam u mnie jeszcze jest mamcia i czasu brak na bb Nocka do kitu mojego synka bolało gardło i spał z nami i za groma się nie wyspałam a nad ranem to w czterech spaliśmy bo i Gosi już w łóżeczku nie pasowało Byłam z Łukaszem u lekarz i ma zapalenie gardła i dostał antybiotyk mam nadzieję że dziś nocka będzie lepsza
Kurcze i mnie gardło zaczyna pobolewać:wściekła/y: a o bólu głowy już nie wspomnę a jeszcze graliśmy w państwa miasta (normalnie już zaczynał mi mózg parować :-D to chyba nie był dzień na intensywne myślenie:-D ale wygrałam )
Dla chorusków zdrówka
Spokojnej i przespanej nocki życzę
 
Witam się wieczornia. Ja w końcu idę dziś do ginekologa, bo jeszcze od porodu nie zdążyłam go odwiedzić :zawstydzona/y:. Mam na 22 :szok:.
Ale udało mi się zapisać Igę na USG brzuszka na 20 stycznia, i to na NFZ.
Kerna kochana jak Wam idą przygotowania do operacji Laury? Macie juz jakiś termin? Trzymam kciuki żeby udało Wam sie nazbierać kasę jak najszybciej.
 
dziewczyny poczytałam ale nawet nie wiem co i komu miałam napisać ;)
w każdym razie mój brzdąc usnął wreszcie bo cos problem z tym miał ale wypił 180 i usnął, musiał się dobić bo najpierw 110 ml kimnął z 20 minut i potem 70 ml mojego świeżo wydojonego mleka i dopiero poczuł sie pełny a tak to max 120 ml wypija. Oj coś się drapie jeszcze oby spał :)
 
Witam wieczornie

Bylam dzis z Maja u pediatry. Dostalysmy skierowanie na morfologie i mocz i ja i Maja. I diodatkowo Maja skierowanie do kardiologa. Bo miala ten epizod z sinymi raczkami no i niby dzisiaj pediatra stwierdzila lekka tachykardie. Dzwonilam pol dnia zeby ja zapisac i albo bylo zajete albo nie odbierali :szok: Az wkoncu sie dodzwonilam i termin na 14 lutego! W tym kraju nie da sie nic zalatwic normalnie!
Zvpracy wrocilam o 21!:crazy: i zalapalam sie na usypianie malej.
A tak poza tym to padam na ryjek.
kasiona tesciowe juz takie sa...
whitneyxx a ten niedobor zelaza objawial sie u was czyms jeszcze oprocz slabego przyrostu wagi???
trixi u nas przy jedzeniu akrobatyka pelna geba! Spij razem z Kasia :)
asiek zdrowka dla corci!!
kerna zdrowka dla calej rodzinki!!! jak Laura?? zaczela przybierac??? bo jak dobrze pamietam to cos bylo nie tak??
marta to dobrze ze dzis lepiej :) nasza mala jeszcze w 62 fika, tylko niektore ciuszki 68 a u Ciebie juz 74!!!! i u ksiulki tez!!!
gosiunia co za masakryczna godzina wizyty!!!
Dobranoc:)
 
reklama
Do góry