reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Czesc dzewczyny :-)
Asiek u Was tez sie zaczyna??Oby zybko mineło choróbsko i Lenkę ominęło. u nas Misiek zaczał, potem Laura no i teraz ja....
Temat rozszerzana diety jest juz szeroko chyba wyjasniony na odpowiednim watku:-)
 
Czesc dzewczyny :-)
Asiek u Was tez sie zaczyna??Oby zybko mineło choróbsko i Lenkę ominęło. u nas Misiek zaczał, potem Laura no i teraz ja....
Temat rozszerzana diety jest juz szeroko chyba wyjasniony na odpowiednim watku:-)
no to sie nie będziemy całować :-D
oj współczuje mamom chorowitków.. :-( a kysz choróbska!!!
 
Witajcie
Weekend jak zwykle tak szybko minal, że nawet nie zdarzyłam do Was zajrzeć, ale dziś już wszystko nadrobione :tak: mieszkanko już prawie lśni więc rozsiadłam się przed kompem :-D nocki nieciekawe nadal, chodze zmeczona ,ale jeszcze funkcjonuje w miarę normalnie, tylko wieczorami już nie mam humoru i chodze i bucze wtedy na mojego G :-D
Dla wszystkich zakatrarzonych i przeziebionych jak najwiecej zdrowia !
Czytałam jak niektóre z Was rozwazały mozliwosc oddania dzieckaczków do złobka- my póki co mozemy liczyć na pomoc babć, gdy wróce na uczelnie ,ale nie chciałabym zbyt długo ich obciążać więc postanowione- składamy wniosek z tym, że w Gdyni czeka się ok1- 1,5 roku na miejsce więc myślę, że fajnie by było gdyby poszła tam ok 2 lat i miała kontakt z dzieciakami, wydaje mi się,że zawsze ciekawiej niż z jedna babcią :-D
Dobra mykam dokonczyc sprzatanie ;-)
Miłego dnia dziewczyny i dobrych humorów,bo ostatnio róznie to z nami bywa.
 
reklama
gosheek - ano faktycznie - ostatnio dopadają mnie jakieś gorsze dni. Wychodzę cały czas więc to nie tu tkwi problem. Dziś lepiej :)

Dziewczyny dziś jest tak pięknie! U nas prawie 10 stopni. Adaś śpi w wózku na balkonie - pilnuje prania ;P , a ja mam czas dla siebie :)

Rano zrobiłam porządki w ciuszkach małego i od dziś ubieramy się w rozmiar 74 :) Jeju, jak te dzieci szybko rosną! :)

Pisałam Wam o przecenach w Mothercare - obkupiłyśmy z moją mamą małego! Super ceny, a ciuchy fantastyczne.

Dzisiaj mogę poleniuchować. Mąż wracając z pracy weźmie obiad od mojej mamy :D Ja nastawiam tylko ryż - szkoda, że tak codziennie nie mam :D

Mały co dzień dostaje już inne jedzonko i zajada się aż miło!!!

Też myślę co u kasik i Antosia...

Miłej reszty dnia! ;-)
 
Do góry