reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

i koniec weekendu :(

U nas dzis bardzo spokojnie. Caly dzien w domciu z wyjatkiem spacerku. Pol dnia spedzilismy przed laptopem w poszukiwaniu mieszkan. Oj juz widze ze dluga droga przed nami jesli chodzi o wybor. Ja niezdecydowana i moj M tez. Gorzej sie nie moglismy dobrac :)
My co niedziele wazymy malutka. Mamy taki przykaz od pediatry bo ona jest niejadkiem i musimy kontrolowac jej wage. I dzis strasznie sie zmartwilam bo przez ostatni tydzien przybrala tylko 30 gram, a w poprzedni 100 gram a jeszcze w poprzedni 120 gram co przez trzy tygodnie daje w sumie 250 gram. A to strasznie malo :(. Ale ja juz opadam z sil jesli chodzi o jej karmienie, jak byla mlodsza to jakos dalo jej sie wcisnac a teraz to juz tak sie scwanila ze chocby skaly sraly to jak nie chce to nie zje:(. Dosypujemy jej juz kaszki zeby miala wiecej kalorii ale jak widac za duzo to nie daje. Dzis w ciagu dnia zjadla lacznie 580 ml :( i to po wielkich gimnastykach...
Gosheek, normalnie zazdroszczę tej taneczne gry, pewnie mona fajnie kilogramy zgubić ? :)No i uwielbiam tanczyc .
Dada to chusteczki i pampersy z Biedronki,pieluchy sa rowniez całkiem całkiem, ale ja uzywam ich tylko na dzien, na noc wciaz pampers-pampers'a , kiedys jeszcze gdy byłysmy w ciąży kilka dziewczyn poleciło, pamiętam że chyba nasza Dorotka1 dobrze o nich pisała i tak zrobilam zakupy i bede kupowala nadal, bo cena przystepna i jakosc calkiem dobra.
Beniaminko ja wczoraj tak tancowalam ze cala mokra bylam :) Dzis juz nie dalam rady :). Wyprubuje w takim razie te Biedronkowe rzeczy. Do tej pory wyprobowalismy pampersy, huggisy, babydream i bella happy i najmniej mi huggisy odpowiadaly. Teraz babydream u nas na topie. A husteczki do tej pory uzywalam Johnson&Johnson i jestem z nich zadowolona.
gosheek fajny ten twój Mąż. A co ciekawego włączył?
skrzaciku maz puscil jej gumisie wiec jeszcze nie tak zle :) A czy taki on fajny to nie wiem ;/ Jak mu powiem zeby cos zrobil przy malej to zrobi ale sam sie nie zaoferuje :O
marta glowa do gory!!! Cos ten humorek u Ciebie ostatnio szwankuje. Moze potrzebujesz po prostu jakiegos wyjscia choc na godzinke np. z kolezankami w celu odstresowania sie i odreagowania!
madziunka ja tez uwielbiam wyprobowywac nowe rzeczy:) ale wole jak ktos mi cos poleci, wiec do tej pory za duzo nie wyprobowalam.
lilu zdrowka dla dzieciaczkow!
Dobranoc:)
 
reklama
witam,
gosheek mój Maks to niewiele więcej zjada od twojej niuni, za chiny pana mu się nie wciśnie jak nie chce. I też jak pisałam kiedyś w ogóle nie przybierał, dopiero jak wprowadziłam więcej mm dziennie to przybrał w 3 tyg 600 g. A teraz już przestałam się przejmować , jak będzie po męża rodzinie to tam takie kurczaki są ;) Jego siostry córki to w wieku roku po 7 kg miały. A i oni sami chudzinki byli ;)

A tak w ogóle to ma córka stwierdziła że o 5 wstaje :/ Na szczęście włączyłam jej baję i pospałam do 6.30 :) Maksiu obudził mnie ale miał kupola w pieluszce, zauważyłam że po pepti częściej robi kupki :) No i wczoraj dużo z cyca ciągnął, jemu to jak wiatr zawieje ale dobrze bo przynajmniej z laktatorem walczyc nie musiałam.
 
Witam z rana:)
U nas nocka standardowa, zero jedzenia ale za to z 10 razy wstawanie zeby podac królewnie smoczka bo bez niego przeciez spac sie nie da :)
gaju to troche mnie pocieszylas. Moze i Maja bedzie takim kurczakiem :).ona oprocz tego ze jesc nie chce to dodatkowo najlepiej by bylo przy jedzeniu zwiazac ja w kokon bo ona raczkami wyrywa butle, nogami przebiera jakby wlasnie maraton biegla i mostki strzela. I niestety dwiema rekami nie da sie tego ogarnac. Dodatkowo najlepiej przy karmieniu miec pod reka suszarke bo bez jej dzwieku jedzenie niesmaczne.
Maja tez dzis mnie obudzila i tak jak Maksiu miala kupola w pieluszce :)
W razie czego przejde sie z nia do lekarza moze jakis badania trzeba by porobic np.krwi i moczu, bo w sumie tylko w pierwszym miesiacu miala robione.
Milego dnia zycze
 
Hej!
Ja poranek? Mój suseł o 6 dostał jeść i śpi dalej. Ale za niedługo pora amania więc królewna sie obudzi. A mi w nocy złe w nadgarstek weszło i boli w pieruny. Jak ja nienawidze tego mojego choróbka. Nigdy nie wiem kiedy i w co mi złe wejdzie.

Gosheek bo chłopy już takie są. Mój co prawda lubi sie zajmować małą ale jak sie urodziła to miał strach ją na ręce brać. Cały czas było " a skąd wiesz że tak robić?" " ja nie umiem" "ja sie boje" albo "pokaż mi". Kompletnie zielony i wystrachany był i w sumie jeszcze jest.

Gaju jak sie ma Maksiu? Jak ospa? Znikła już?



Miłego dnia!
 
gosheek mój też macha rączkami i nogami przy karmieniu :) Normalnie jakby ADHD miał ;) wtedy najlpiej położyć go na boku, pieluchę pod buzię i karmić bo inaczej to wierzga. A tak troszkę ma ograniczone ruchy i jest spokojniejszy :)

skrzacie Maksiu już zdrowy, kilka strupków zostało ale to kwestia kilku dni :)

A w ogóle cos księciuniowi dzis nie pasuje, marudziaty, ciekawe czy to nie ząbki bo robi luźniejsze kupolki. Czas pokaże bo może po prostu ma swoje dni marudy.
 
witam kochane mamusie!

Skrzacik pytalas o mojego, ma sie dobrze, oko fioletowe ale dochodzi do siebie, w tym tygodniu wysylam go na badania dokladne, dzieki za troske :)

Karolinkare fajnie ze sie odezwalas, przupuszczam ze maluchy daja ci duzo do roboty, moi sa grzeczni ale tez coraz bardziej absorbujacy, nie mamy jakis wiekszych problemow oprocz karmienia lyzeczka, moj boze nicolasowi to nic nie smakuje, wszytsko brudne i nakarm tu dwojka lyzeczka! tak machaja rekami ze szok, pluja na mnie porazka jakas wogole :DOdzywaj sie czesciej i napisz cos o swoich babelkach. sliczni sa tak ogole :)

Wczoraj mielismy tesciowa na obiedzie, kwiatki mi przyniosla jak bardzo czesto zreszta mila itp, nigdy narzekac nie moglam, ale jej wczorajsze komentarze doprowadzaly mnie do szalu, odnosnie dzieci, a uloz na boczku a czemu tak a czemu srak, to nie jest sposob na karminie dzieci, tak sie nie robi..no ja pier...pozniej w sprawie urzadzenia naszego mieszkania...wow myslalam ze wyjde z siebie, pozniej powiedzialam ze dlugo mamusi na obiad nie zaprosimy :D

Wyprobowalam nasz nowy samochod, super jest :D

Ide teraz sprzatac troche bo jtro wieczorem przyjezdzaja na tydzien moje przyjaciolki juz byly w listopadzie mnie odwiedzic i teraz znow:), strasznie sie ciesze pewnie rozumieja to dziewczyny ktore maja przyjaciol i rodzinke daleko,

Milego dnia!
 
Cześć!!!
Moja królewna wczoraj znowu przez cały dzień miała focha na cyca i marudna była straszliwie. Dopiero wieczorem cyc wrócił do łask. Ostatnio strasznie się zrobiła płaczliwa wieczorami i zauważyłam wczoraj, że pociera często jedno ucho. Myślicie, że może to być zapalenie? Dotykałam jej tego uszka, ale nie płakała, więc raczej jej nie boli.
Jeśli chodzi o pieluchy, to my ostatnio kupujemy huggiesy, ale może spróbuję te babydream, skoro polecacie, mimo, że jestem trochę uprzedzona z powodu chusteczek.

Lilu, zdrowia dla dzieciaczków!!!

gosheek, moja też słabo przybiera, ale to chyba przez niski poziom żelaza. Teraz podaję jej ferrum i chyba jest niewielka poprawa.
 
Witam porannie i kawowo :) Kasior jeszcze spi ... ostatnio straszny spioch z niej sie zrobil , nie dosc ze przesypia od 22 do 7.00 potem butla o do 10 to jeszcze tak ok 12 robi sobie drzemke i ok 15 potrafi mi tak jeszcze na 2-3 godzinki zasnac.W sumie to bardzo sie z tego ciesze ,bo lekarz kazal mi jak najwiecej lezec i odpoczywac ale z drugiej strony to az ma ochote uszczypnac ja w tylek bo mi sie poprostu bez niej nudzi .....
Z jedzeniem to panna tez ostatnio na bakier przy butelce to aerobik normalnie robi ,ale przybiera b.ladnie wiec jej te wszystkie figury daruje :) Milego dnia !!!
 
reklama
Kasiona to fajnie że Mąż dochodzi do siebie. Mam nadzieje że wyniki będą ok a to omdlenie to było spowodowane zwykłym zmęczeniem.

Whitneyxx https://www.babyboom.pl/forum/members/whitneyxx-78011.html
może malutką swędzi zwyczajnie. Ale fakt warty jest konsultacji z pediatrą.

Trixi wstawisz foto maluszka? A może Kasia wie że mamusia musi odpoczywać dla braciszka/siostrzyczki i dlatego taka spokojna.
 
Do góry