reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Czesc Dziewczyny ! Nie nadrobie Was , bo nie mam jak:-) . Jestem padnieta - od temtego poniedzialku moj M jest na szkoleniu na drugim koncu Polski i to na 2 miesiece - masakra!!!!! na szczescie,ze mam rodzicow to pomagaja i czasami moge malucha dac mamie . Jednak i tak glowa mi peka . Maly jest dobry , w nocy spi ok , ale po pierwszym karmieniu nocnym czyli ok 3 w nocy spi juz ze mna - biore go do siebie, bo nigdy mu sie nie beknie i pozniej sie boje,ze mu sie uleje , a ja bede spala ,a on sie zakrztusi itd wiec spimy do rana razem.
Co do pampkow to czytalam ostatnio, ze Kauflandowskie Wickies sa dobre - nie testowalam ale cenowo sa ok , chyba tansze niz Dady - my Dady nie uzywamy, bo maluch ma uczulenie na nie . A w Biedronce znowu Huggisy sa w promocji - 100 szt 3ek za 39zl.
 
ale weekendowo tu :-) co do pieluszek.. ja używałam i używam tylko pampersów.. może i sa inne dobre, ale ja nie próbowałam... jakoś tak zawsze myślę, ze co tanie to drogie... może gdybym miała po kilka sztuk różnych to bym przetestowała... co do chusteczek... od początku uzywaliśmy bambino, ale jak testowąłam pieluszki pampers sleep&play do nich były chusteczki i sie zakochałam w zapachu... i teraz uzywam tez pampersa...
Dady nie próbowałam, ale lubię duzo rzeczy z biedronki (kiedys nikt by mnie nie przekonał do tego sklepu) , więc pewnie sa oki :-)
miłego i spokojnego wieczorku :-)
 
Faktycznie weekendowo tu, pustki. Dziś zaliczyliśmy spacerek i tak super spokojnie zleciała nam ta niedziela. Jutro moi chłopcy zaczynają ferie, obiecałam im zrobić jutro gołąbki więc będę działać w kuchni.
Pozdrawiam.
Życzę miłego wieczoru i spokojnej nocki.
 
Tosiu ja tez kiedys Biedronki nie znosilam, a teraz coraz czesciej tam zagladam. Chusteczek uzywalam roznych - bo ja lubie testowac , nie lubie tego samego - tak juz mam :-) .Chusteczki Dady mi sie bardzo wlasnie z zapachu podobaja - takim pudrem , niemowlaczkiem pachna- te bial e- innych nie probowalam , i bardzo czesto Belli pomaranczowych uzywamy - sa w kauflandzie czesto w promocji i bardzo nam odpowiadaja - a zpampersa to sensitive - bo resh i sleep&play jakos mi nie pasowaly - ale pampersy sleep and play sa super i pampki pampersa tez - w sumie i huggisy i pampersy dla nas na rowni.
 
witajcie....

bardzo trudno mi zasiąść ostatnio do pisania bo co chwila coś....wczoraj po urodzinach mojego synka miałam przechlapaną noc Młody wymiotował całą noc i dzisiaj też, do tego Lili ma gorączkę nie wiem od czego na pewno nie ząbki:-(

nie wiem kiedy na stałe wrócę na BB....

pozdrawiam i spokojnej nocy!!!!!!!!!!!!!!!
 
Lilu zdrówka dl dzieciaczków!!
Hej jak te weekendy szybko zlatują!! my dziś poszliśmy na stare miasto ze znajomymi nie było nas chyba z4-5 h przy czym mały cały czas spał bałam się że w nocy nie będzie chciał lulusiać ale już śpi chyba od godziny, i całe szczęście bo ostatnie wieczory to była totalna masakra płakał nie wiadomo czemu..nie wiem czy mu zęby nie idą bo od dwóch dni jakoś na monia się obraził i butlę też wypluwa a najlepiej jak mu po dziąsłach jeżdżę gazą, tak więc może już blisko do pierwszego zębola :) W przyszły weekend zaczyna mi się sesja a ja ani razu do materiałów nie zajrzałam jakoś kurczę nie mogę zmotywować :zawstydzona/y: Idę i ja spać bo oczka zaczynają mi się sklejać :) dobranoc
 
reklama
Do góry