reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

skrzaciku :) ja nie miałam takich objawów w ciąży a po2gie raczej nie możliwe bo wziełam zastrzyk :)
Beniaminko kochana powiedz mi gdzie można zrobić rezonans u nas na śl. prywatnie bo bratowa nie chce iśc do szpitala żeby jej zrobili bo by tydz. musiała znowu w Tychach leżeć a ten szpital to żenada wenflonów nie maja, plastrów itp....
Asiek popieram te biedronkowe są dobre ale wkurza mnie to że wyciągnąć chcę jedna a idzie kilka..., miałam również gaga z tesco też dobre mokre i delikatnie pachną.
Ksiulka, mogę polecić to , co znam osobiscie czyli MR firmy Voxel, mozesz wykonac u nas W Zabrzu, Bytomiu, Krakowie, Bielsku Białej. Nie wiem jak jest na teraz, ale najkrótsze terminy były w Bytomiu. Tutaj masz link, adresy , jak i co przygotować do badania. Niestety rezonans magnetyczny prywatnie jest drogi, sporo droższy od TK. Jesli siostra ma skierowanie panstwowe, moze je wykonac gdziekolwiek to nie musza byc Tychy, tyle ze domyslam sie kolejki juz na lato :(
http://www.voxel.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=13
 
reklama
Witam sie wiczornie!
Wracając do tematu spania z dzieciaczkami...
Moj J dziś stwierdził że po co budujemy dom jak i tak mieścimy sie wszyscy w jednym pokoju, i po co nam trzy sypialnie jak i tak wszyscy czworo śpimy w jednym łóżku. A ja mu na to że przynajmnej zaoszczędzimy na antykoncepcji.
A tak naprawdę to Iga w dzień śpi w łóżeczku, w nocy z nami. A starsza nie lubi swojego łózka (oczywiście od kąd urodziła sie Igunia) i albo usypia u nas i odnoszę ją do babci, albo od razu zasypia u babci. A nadranem oczywiście pakuje się mi do łóżka.
 
U moich kochanych sąsiadów impreza na całego, połączona z karaoke... leci i disco polo i disco i rock... a jak panowie śpiewają Feel'a, a jak przerabiają znane piosenki i dodają swoje erotyczne teksty.... ehhhhhh a od czasu do czasu słychać piski ich malutkich paroletnich dzieciaków. Za 5 minut zaczyna się cisza nocna. Aż mnie kusi, żeby zadzwonić na policję.

Co do spania z dzieciakami, to ja temu byłam przeciwna dopóki się mała nie urodziła ;) Asiek - pocieszyłaś mnie, że da się jakoś oduczyć dziecko spania z rodzicami, bo mój B śmieje się, ze pewnie przestanie z nami spać jak skończy 16 lat :)
 
Witam wszystkich:)
Ja juz od rana na nogach i sciagam pokarm. Mala dzis od 5 stwierdzila ze konciec spania i puszczala wciaz banki ze sliny slodko przy tym pierdzac usteczkami. Ale dzis dyzur mial moj M wiec ja nie musialam wstawac z lozka :) Zaczelam dawac mu troche wiecej obowiazkow bo wkoncu ja tez juz pracuje wiec potrzebuje chociaz jedna noc miec spokojna. Nad ranem sie okazalo ze w pieluszce wielki kupol wiec jeszcze tu sie musial wykazac:) ale oczywiscie musial miec 10 pytan co i jak i zebym mu nozki malej potrzymala. Facet jak facet... A potem jak ja nakarmil to posadzil w bujaczku przed tv i puscil bajki!!!! Smiac mi sie chce:)
gosheek nie smuc sie zobaczysz ze teraz jak pracujesz to bedziesz jeszcze lepsza matką dla niuni, kazda chwila bedzie tak na 100% wypełniona miłościa i zabawą... sa i tez plusy powrotu do pracy... zobaczysz malutka bedzie bardzo otwarta na ludzi nie tylko mama mama co uwierz mi może byc bardzo męczące... ty tez wychodzac do ludzi odetchniesz troszke od pieluch, potęsknisz i bedziesz czerpała jeszcze wiecej radosci z macierzyństwa :)))))))
asiek masz racje, wczorajszy dzien z mala intensywny na 200% :)
beniaminko a te chusteczki dada to gdzie kupujesz??
karolinkare i kasiona podziwiam was za podwojne obowiazki i zazdroszcze podwojnego szczescia :)
jojo jak bylam mala mialam bardzo podobne zabawy z bratem do Twoich dzieciaczkow :)
ksiulka wczoraj nim zdazylam sie odezwac na ten temat maz mi kupil ten Dance Central i spedzilam wczoraj na tanczeniu czas od 22.30 do 0.30!!! dzis ledwo rekami ruszam :)
Moilej dalszej czesci weekendu zycze:)
 
Dzien dobry :)

Nocka całkiem fajna, pospałybysmy jeszcze gdyby nas tata nie zbudzil, sprawdzaniem czy jeszcze spimy ;)
Gosheek, normalnie zazdroszczę tej taneczne gry, pewnie mona fajnie kilogramy zgubić ? :)No i uwielbiam tanczyc .
Dada to chusteczki i pampersy z Biedronki,pieluchy sa rowniez całkiem całkiem, ale ja uzywam ich tylko na dzien, na noc wciaz pampers-pampers'a , kiedys jeszcze gdy byłysmy w ciąży kilka dziewczyn poleciło, pamiętam że chyba nasza Dorotka1 dobrze o nich pisała i tak zrobilam zakupy i bede kupowala nadal, bo cena przystepna i jakosc calkiem dobra.

Licze dzisiaj na rodzinny spacer, oby deszczyk nas nie odwiedził :)
Pięknej niedzieli! :)
 
Cześć!
U nas fajnie. Malutka od rana gada jak nakręcona ale dała rodzicom poleżeć długo. Teraz kąpiel, karmienie, małe sprzątanie i do sklepu po prezenty dla dziadków.

gosheek fajny ten twój Mąż. A co ciekawego włączył?
 
a ja po kapieli malutki ma drzemke ,obiad naszykowany i jak sie zbudzi smigamy na spacerek bo w miare ladnie jest!
u nas z rana jakis marudny,ale moze dlatego ze byl spiacy,uwielbbia chodzic na spacery jak tylko mu czapke zakladam to smieje sie wglos:)
zycze milej niedzieli!!!



 
Hej dziewczynki!

Od wczoraj mam podły nastrój, wszystko mnie denerwuje, a szczególnie mój... :[ Do tego wszystkiego chyba mnie coś rozkłada, bo tak kiepsko się czuje. Brak mi siły, energii - dziś spałam do 10. Ehhhh... Sorry za takiego posta do niczego, ale musiałam się wyżalić :( Obiad w lesie, a chłopaki na spacerze - nie miałam ochoty iść z tym moim jednym Panem :/

Mam nadzieję, że Wasze weekendy mijają lepiej.

Wczoraj była rocznica mojego testowania, a ja o tym przypomniałam sobie... dopiero dziś :( Do dupy jestem :(
 
Ostatnia edycja:
Cześć
U nas niedziela nawet fajna dziś mój W ma urodzinki Teraz poszedł z dziećmi na spacerek mamcia myje naczynia po obiedzie a ja korzystam i wpadłam zobaczyć co u was słychać
Dobra idę sobie trochę pograć ;-):-)
Miłej niedzieli
 
reklama
Witam Was kochane,

Nie zaglądałam do Was przez dwa dni bo byłam troche zalatana :) My z Zuzanką w piątek byłyśmy w mojej starej pracy w odwiedzinach i u prababci a wczoraj przyjechała Zuźki ciocia i pojechałyśmy na zakupy (kupiłam Niuni cudne buciki w H&M na wyprzedaży ) gdzie była spokojna jak nigdy za to dzisiaj jakiś diabeł w nią wstąpił... chociaż chyba wiem jaka jest przyczyna jej zachowania bo od dzisiaj wróciłyśmy do cyca i chyba nie do końca jej się to podoba...

Dada to chusteczki i pampersy z Biedronki,pieluchy sa rowniez całkiem całkiem, ale ja uzywam ich tylko na dzien, na noc wciaz pampers-pampers'a , kiedys jeszcze gdy byłysmy w ciąży kilka dziewczyn poleciło, pamiętam że chyba nasza Dorotka1 dobrze o nich pisała i tak zrobilam zakupy i bede kupowala nadal, bo cena przystepna i jakosc calkiem dobra.

Moja Zuzia przetestowała na swojej pupie chyba wszystkie pieluchy jakie tylko są w sklepach :) Pampresy są super - ale drogie, Huggies ok - ale zależy które, Dada też mogą być ale dla mnie troche za sztywne, za to Babydream jestem zachwycona bo nie dość że dobre to i cena superowa :) co do chusteczek do pupy to podpisuje się pod tymi Dada z Biedronki :) no i apropos biedronki to dziś kupiłam Zuźce chodzik 2w1 przeceniony najpierw ze 119 zł na 79zł a teraz z 79zł na 50 zł !!!

Miłego popołudnia mamuśki :*
 
Do góry