reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Nasza Lenka też śpi z nami w łóżku i z tego samego powodu co u Dagny tzn nocne cyckolenie- ona potrafi z 6 razy w nocy sie budzic wiec dla własnej wygody i z lenistwa wole ja miec obok siebie :)
na pocieszenie dodam ze Julcia spała z nami do 5m i nie było później żadnego problemu z przeniesieniem jej na stałe do własnego łoża :))))

co do spacerków to ja jestem jak najbardziej za, swietnie uodparniają nasze maluchy :)) i nie warto bac sie wiatru czy temperatury takiej jaka jest teraz na dworze :)

a chusteczki to bardzo fajne sa te z biedronki - naprawde mokre :)
 
reklama
Wstawiłam golonki na obiad. Młoda śpi a ja siedze i wegetuje. Ta pogoda mnie dobija. Szaro, mokro i stawy mnie bolą. Eh byle do lata i będzie miło. Pojade sobie na rybki, nad jeziorko, może nad morze.

Kasiona jak Twój sie czuje? Uważaj żeby tej śliwy pod okiem na ciebie nie zwalił;-):-D.
 
witam dziewczynki wtrące sie ja polecam chusteczki "cleanic kindi dzidziuś" dostepne w drogeriach jak jest u was sklep astor to kosztuja tam 5,90 za 108 szt płaciłam ładnie pachna delikatne i bardzo nawilzonei też mam i w ciaży napewno nie jestem stwierdzam ze to zmiana pogody i niskie cisnienie
 
Witam w sobotnie , deszczowe południe.
Pieknie sie dzisiaj wyspalam, po sotatniej niewyspanej nocy, to po prostu sielanka.
Nasza Lenka też śpi z nami w łóżku i z tego samego powodu co u Dagny tzn nocne cyckolenie- ona potrafi z 6 razy w nocy sie budzic wiec dla własnej wygody i z lenistwa wole ja miec obok siebie :)
na pocieszenie dodam ze Julcia spała z nami do 5m i nie było później żadnego problemu z przeniesieniem jej na stałe do własnego łoża :))))

co do spacerków to ja jestem jak najbardziej za, swietnie uodparniają nasze maluchy :)) i nie warto bac sie wiatru czy temperatury takiej jaka jest teraz na dworze :)

a chusteczki to bardzo fajne sa te z biedronki - naprawde mokre :)
Nasza Jula przychodzi do naszego łóżka nad ranem i zostaje tam do 9, 10 rano. Ale zasypia wieczorem samodzielnie w kołysce, ewentualnie przy piersi,i spi tam dosyc dlugo, tuz obok naszego łóżka. Mnie to nie przeszkadza, ze spi z nami, jedynie jestem bardziej polamana nad ranem, bo spie jak paragraf.
Ja uzywalam dlugo chusteczek pampers, ale jak nabylam w dobrej cenie kilka paczek chusteczek dada i ja uzywam do demakijazu a mala do mycias rączek i pupci i jestesmy bardzo zadowoleni z nich, sa mocno wilgotne, nie uczulaja nas i przyjemnie ale nienachalnie pachną.
Na spacery staram sie wychodzic codziennie, nawet jak jest maly deszczyk, ale jak mocno wieje i leje to sobie odpuszczam, wtedy wietrze mocno pokoj i tam Julka zasypia.Spacerki najlepiej hartują i tam trudniej za zakazenie wirusowe, najlatwiej je zlapac w skupiskach ludzi, w niewietrzonych pomieszczeniach jak markety, sklepy czy w domu gdy przychodza wycieczki w odwiedziny, ale czasem i to nieuniknione.Ale jak podaja lekarze dziecko ma prawo do 8 infekcji w roku, i to jest w dopuszczalnej normie, i aby maly organizm cwizyl swoj system obronny, oczywiscie lepiej by bylo gdyby nic nie dopadało...
Milego dnia Kochane !
 
czesc Mamusie :)
moja Wiktoria tez spala z nami w lozku ale zrobilam male przemeblowanie w pokoju i lozeczko mam przy lozku to niunia spi juz u "siebie" :) powiem wam ze dzisiaj padl rekord Wika jadla o 20.40 poszla spac o 22.15 a wstala dzisiaj o 11 :)))))
Oliwier zjadl o 20 poszedl spac o 21 wstal o 3 a pozniej o 10
wiec jest rewelacjja az nie chce zapeszac ale jest coraz lepiej:)))))
pozdrawiam mamusie i obiecuje czesciej sie odzywac :))
Kasiona jak Twoje szkraby???
 
Witam
Ale się rozpisałyście a ja nie mam kiedy was nadrabiać teraz trochę mi się udało i już nie wiem co miałam wam odpisać:-( Pisałyście o złym samopoczuciu to dołączę i ja też coś mnie muli w brzuchu i cholernie głowa mnie boli
U nas już się ferie zaczęły i przez 2 tygodnie nie trzeba wstawać tak rano huuura :-D A u nas w domu dziś dzieciaki wymyślają super zabawy synek otworzył punkt ze sprzedażą losów (to u nich w pokoju):-D w łazience córa otworzyła salon fryzjerski już wszyscy mamy pomyte włosy a babcia to nawet papiloty ma założone :-Da synek irokeza W kuchni bar (to już wspólnie mają) a oferują frytki z chleba do tego parówki i przeróżne kanapki kawka i herbatka :-D
Jak ja ich takich lubię jak się razem bawią :tak::-D Dobra idę małą nakarmić bo już się upomina i tatuś już jej nie odpowiada:-D
Życzę każdej takiego milusiego dnia
 
skrzaciku :) ja nie miałam takich objawów w ciąży a po2gie raczej nie możliwe bo wziełam zastrzyk :)
Beniaminko kochana powiedz mi gdzie można zrobić rezonans u nas na śl. prywatnie bo bratowa nie chce iśc do szpitala żeby jej zrobili bo by tydz. musiała znowu w Tychach leżeć a ten szpital to żenada wenflonów nie maja, plastrów itp....
Asiek popieram te biedronkowe są dobre ale wkurza mnie to że wyciągnąć chcę jedna a idzie kilka..., miałam również gaga z tesco też dobre mokre i delikatnie pachną.
 
reklama
Do góry