reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Moja mała terrorystka wczoraj stwierdziła, że butla jest be i przy każdej próbie karmienia był ryk. Dobrze, że jako alternatywa jest cyc, bo nie wiem, co bym zrobiła. ;) Musiałam z nią leżeć w sypialni i w ten sposób próba uśpienia dziecka się powiodła - a tak ładnie zasypiała w łóżeczku. Nie wiem, co jest z tą butlą - smoczek zmieniony na 2-dziurkowy, mleko caly czas to samo....hmmm....... Boję się wprowadzać smoczka z szybszym wypływem, bo mała może przestać chcieć cyca. A wy używacie smoczków z iloma dziurkami?
 
reklama
Moja mała terrorystka wczoraj stwierdziła, że butla jest be i przy każdej próbie karmienia był ryk. Dobrze, że jako alternatywa jest cyc, bo nie wiem, co bym zrobiła. ;) Musiałam z nią leżeć w sypialni i w ten sposób próba uśpienia dziecka się powiodła - a tak ładnie zasypiała w łóżeczku. Nie wiem, co jest z tą butlą - smoczek zmieniony na 2-dziurkowy, mleko caly czas to samo....hmmm....... Boję się wprowadzać smoczka z szybszym wypływem, bo mała może przestać chcieć cyca. A wy używacie smoczków z iloma dziurkami?

kurde, to ten okres z ta awersją do butli... jestes kjolejna mama.. moja tez cyc a butla beeee....nie wiem o co chodzi..
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane!!!

Nocka koszmarna oj dawno dawno takiej nie bylo albo wcale!!! Młoda zasnęła o 21 obudziła się o 12 i ryk no to cyc odkladam do lozeczk i ryk :szok: to zmienianie pieluchy troszke papu do lozeczka i jest ok trwalo to 15 minut i ryk :szok: W końcu o 1.30 zasneła i to samo zrobiła od 4 do 6... wiec jak dla mnie masakra tymbardziej że położyłam się o 23.40 :)

Jeśli chodzi o butlę to u mnie powodem nie była ilośc dziur w smoczku tylko jego kształt i materiał z jakiego jest wykonany. Aventowskie stały sie beee i teraz nuk się tylko nadaje taki zwykły wygląda jak gumowy smoczek i do tego kupilam zwykla szklana butelke

asiek jak będziesz miała te plakaty to podeślij mi proszę też to zaniosę do kilku zaprzyjaznionych firm tylko nie wiem jak tam kernusia napisze, ale fajnie by bylo jak by sie znalazl dopisek ze operacja musi byc wykonan do 6 miesiaca zycia zeby teraz ludki tez wplacaly pieniazki

Idę na śniadanko dobrego dnia kochane
 
Witam:)
Unas dzis nocka tez masakra:(. Mala od 3 juz sie wiercila i stekala i spac nie mogla i tak caly czas do 7 az ostatecznie stwierdzilam ze wstaje bo to bez sensu. Tak wiec oczy na zapalki dzisiaj. Ech ktos mi urok rzucil na dziecko. Tak ladnie spala a od dwoch dni ma problemy.
malgos ja tez juz mam dosyc tego sciagania. Czasem jak pomysle ze juz pora to mi sie niedobrze robi. I tak jestem w szoku ze tyle juz wytrzymalam! i Ty tez!

My tez uzywamy smokow nuka z jedna dziurka o srednim przeplywie bo o wolnym denerwuja mala. i tak jak u kalchy aventowskie sie nie sprawdzily. Mala jak z nich pila to wciaz sie dlawila i sie denerwowala. I tez uzywamy butelek szklanych.

Milego dzionka wszystkim zycze.
 
Hello!
Widze że nocka u was mniej więcej jak u mnie. Teraz cwaniara po cyrkach nocnych śpi a ja na bardzooo mocnej kawie jade. Boziu jak dobrze że przyjacióła dziś przyjedzie to mi pomoże z porządkami świątecznymi i będe mogła też zająć sie sobą troche. Także byle do 14 i będe mieć chwile relaksu.


cały czas myśle o Kernie czasu nie jest duzo a kwota potrzebna do zebrania spora :((
i tak wczoraj wymysliłam ze jak juz Kerna przygotuje plakaty to przesle mi je na maila a ja zabiore je do Julci przedszkola i poprosze dyrektorke o możliwą zbiórkę dla Laury...
może i któras z Was bedzie miała taką możliwość?????
Podeślij mi też plakaty bo koleżanka pracuje w kiosku a ma super szefową i powiedziała że wszystkie jej kioski w Poznaniu plus hurtownie zostaną obklejone plakatami. Na pewno to da pare złotych więcej. Jeszcze pogadam ze znajomymi aby oni rozpuścili wici i będzie można ich miejsca pracy obkleić.
Kurna jakbym wygrała totka to by już nie było problemu.
 
Dzień dobry :-)
Moja panna jeszcze spi...no ale wcale nie dziwota, jak zasnela na dobre dopiero o 1.30 :szok: a potem w nocy karmila sie ile chciala, bo spala z nami w łózku. Widzę, ze dzisiaj wszystkie maluchy tak łobuzowały :-)

identycznie u mnie jak jestem w kuchni to ten łazi po przedpokoju z niunią wrrr i w ten sposób "wywołuje" mnie....
a ja od 6 nie śpie bo Jula stwierdziła ze juz czas na pobudkę :(((((

U mnie to samo, łażą mi po kuchni albo obok :)

Asiek, jesli bedziecie miec ten plakat to ja rowniez poprosze, wywiesze na firmie, u mnie w poradni i gdzie tylko bede mogla.
Julka wstała o 10.45 rekord...tyle ze znowu pewnie nocke sobie przesunie i spac to ja pojde po 1 w nocy, zegareczek jej sie przestawil, moze jakies przesuniecie czasu , hihihi.
Milego dnia!
 
Ja tu widzę że większość naszych pociech ma jakiś okres buntu, mój o 3,45 powiedział basta i spać nie chciał myślałam że wezmę i se głowę miedzy drzwi wsadzę i je zamknę, no litości co to za maskarady!!!:szok::szok::szok::szok:
Mój B. go przejął poszli do salonu i tam ponoć mały tłukł na macie potem karmienie i wtedy zasnął bodajże na całą godzinę, teraz mój B. odsypia a ja mam wartę przy małym. Jego zachowanie nas dobija:no: w pon mam szczepienie i jak mały będzie dalej taki marudny to już się boję co będzie po:cool: , ale powiem lekarce o swoich obserwacjach i może cos doradzi .Ja łudzę się że to minie i wsio wróci do normy.
Ja też tu myślę cały czas co by tu jeszcze dla Laury zrobić , tzn jak bardziej to nagłośnić że potrzebne są pieniążki.
 
Dzień dobry w sobotę Widzę że wrześniowe maluszki postanowiły się trochę pobuntować.Moja już od kilku dni jest zbuntowana dzisiejsza nocka też z fochami :wściekła/y: No już nie wiem co z nią się stało tak ładnie mi spała.W dzień mało śpi w nocy to samo chyba ją przechwaliłam:-( Teraz śpi ciekawe jak długo A na to wszystko pożarłam się z moim W :wściekła/y:dzieciaki też marudy nieziemskie :szok:No wściekła jestem jak nie wiem co niech ten dzień się już skończy:-( No i Gosia już wyspana :dry:pospała 20 min idę zająć się moją marudą Zyczę miłej spokojnej soboty ;-)
 
reklama
Do góry