reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam!
i juz sie zryczalam z rana...ja juz wczoraj myslalam, ze trzeba Kernie pomoc, w koncu tyle nas jest tutaj, z calej Polski, trzeba rozrzucac sieci...tylko tez musze sprawdzic, jak wrzucacie to na nk..a co do wysylania pieniazkow mysle, ze Asiek ma racje z ta skarbowka..ale poczekamy az sie Kerna wypowie na 100%


Lilu - to znaczy , ze ten naczyniak jest tez od srodka??????ja glupia jestem, nic o tym nie wiem i sie nie przejmowalam dotychczas?ale teraz zaczynam sie martwic....no i musze sie doksztalcic!

Dagna - a ja myslalam , ze juz o nas zapomnialas?
u mnie to samo, kompletnie nie mam z kim malego zostawic, a Kochanie pracuje calymi dniami..Filip juz przyzwyczajony, ze wszedzie jezdzi z nami, nie ma innego wyjscia!ale powiem Ci, ze choc kocham moje Szczescie calym sercem, marza mi sie czasami choc 2 godzinki tylko dla mnie...a mpotem mam wyrzuty, ze w ogole tak mysle;(

no i wlasnie dzisiaj w planach zakupy przedswiateczne:)na razie Kochanie pojechal sam pozalatwiac sprawy urzedowe, a potem pakujemy Filipa i jedziemy:)
milego dnia!
 
reklama
Hej babeczki:))

Ciesze sie ze mozemy pomoc Kernie i wierze ze uzbiera sie spora sumka dla Niuni:)) ja tez wplace pewna kwote:)

Guusia moj maly tez marudek taki sie zrobil ze tylko go nosic i nic wiecej;/
 
Dagna, Ritka ja też chrzczę małego w I dzień świąt i nawet ubranka jeszcze nie kupiłam chciałam jutro podjechać ale dziś się okazało że mój P. musi iść na noc do pracy :wściekła/y: Jestem strasznie zła na tego jego szefa bo o takich sprawach powinnien informować przynajmniej 2 dni wcześniej a nie tego samego dnia tyle że rano:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nici z zakupów a jeszcze dziś mamy jakieś spotkanie w kościele w sprawie tej całej ceremonii i będę musiała iść sama:-(
Guusia może Skrzacik ma rację że mały przechodzi jakiś skok rozwojowy, a może ma po prostu gorszę dni;-)
a co do naszej malutkiej Laury też postaram się coś wyskrobać ale niestety muszę poczekać do 10 z racji tego że jestem bezrobotna i jedynie co dostaje to kredyt studencki no chyba że na chrzciny dostaniemy troszkę gotówki to z wielką chęcią się podzielimy ;-) a i 1% od męża też przekażemy;-)

U nas też strasznie mroźno my już z Kacprem krótki spacer na rehab. zaliczyliśmy o 8 rano tak więc nie pospaliśmy sobie dzisiaj... Małego dziś podczas ćwiczeń jakiś diabeł opętał pierwszy raz się tak darł i to tylko dlatego że musiał poleżeć chwilę nie w tej pozycji co chciał a zmęczył się tak że śpi aż do teraz :-) Ja już większość prezentów kupiłam zostały tylko 4 tak więc nie jest źle ale na chrzciny nie mam kompletnie nic :(
Dziś może choineczkę kupię niestety taką malutką bo większa się nie zmieści ale Kacper jak dziś ujrzał choinę w przychodni to był nią tak oczarowany że stwierdziłam że i ja ubiorę ją w weekend a nich ma radochę i kolejnego kompana do gadania:-)
 
kERNA NAPISAŁAM cI WIADMOMOŚC NA GG
i tak sobie jeszcze myśle że moze nie każdy z nas ma tyle pieniążków żeby ci przelać ale może wspomożemy Cię rzeczami które np wystawisz na aukcje allegro?????
ja np moge podarowac Ci mate fisher price...
 
Klacha ale ona napisała cyt "Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazywanie 1% podatku lub wpłaty na konto fundacji koniecznie z dopiskiem DAROWIZNA NA LECZENIE I REHABILITACJE LAURY ZIOBRO"
wiec mysle ze mozemy smiała wpałacac... ja juz zrobiłam.. tylko na 20zl ale nie mam wiecej...

Ja też zrobiłam przelew. Biedna mała, mam nadzieję, że operacja jej pomoże. Wiem, jak to jest chodzić od lekarza do lekarza z dzieckiem, bo moja Karolinka jest od pierwszego tygodnia pod opieką ortopedy - miała przekręcone stópki prawie do tyłu, a teraz okazało się, że ma też przekręcone podudzia. Narazie zakładają jej gipsy. Cały czas mam nadzieję, że to pomoże i obejdzie się bez operacyjnych zabiegów.
 
Witam!
A u mnei sukces maly spi w lozeczku!
Dwa dni mi kupy nie robil i martwilam sie (jak si enie martwie ze duzo robi to sie martwie ze wogole nie robi)a dzisaj mi sie jak zebzdzial to cale plecy wszytko bylo brudne musialam go kapac he,no ale juz spokojna jestem:)
Walsnie pichci sie bigosik na swieta zawekuje go zeby nie robic wszystkiego na jeden dzien!!
Pocztytam co tam u was puki maly terrorysta spi!!
Milego piatku!!



 
Ja również cosik wrzuciłam na konto Laury i zalinkowałam stronę na moim blogu.

U nas tak sobie, Franek od wtorku ma problemy z zasypianiem co dotąd u nas się nie zdarzało:szok::szok::szok::szok:, a teraz zasypianie w dzień to dramat, wieczorne zasypianie również, nie mam pojęcia co jest??!!! Może skok rozwojowy??? bo taki marudny się zrobił , płaczliwy dziś go na rękach usypiałam z pół godziny - a klocek już koło 6 kg waży:szok: dodam, że on noszenia na rekach nienawidzi, a teraz tylko mama i mama i nikt inny.
normalnie ręce mi opadają , miałam takiego aniołeczka a teraz mały czort się z niego zrobił:baffled:
 
reklama
Ja juz tez właciłam na konto pieniązki Laurce...ja w tym roku 2010 wpłaciłam 1% na rzecz naszej kolezanki synka starszego z naszego forum dla Gosia211, chyba ją pamietacie teraz ma Tomeczka.
 
Do góry