reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
waga sama spadnie ekspresowo- karmienie piersia i spacery, spacery;-)

nadiu u mnie niestety to się nie sprawdziło, to chyba zależy od tego jak w naszej rodzinie to przebiega, moja mama też po mnie długo zrzucała więc i ja się po każdej ciąży męczę:zawstydzona/y: A z kg jest tak że nawet jak się schudnie na początku to niestety nie ma bata żeby nie przytyć później:laugh2: A te z was co przez I trymestr przytyły z 2 kg to mieszczą się w normie. Tyle powinno się przybrać jeśli nie ma się nadwagi;-)
 
czesc dziewczyny
Ja wkoncu prawie wyspana , bo to nocne wstawanie do wc mnie wybudza za mocno i potem nie moge spac, a co do krost to mi tez wyskakuja ale najbardziej na twarzy na plecach raczej rzadko
 
Witam dziewczynki! ja poki co to jakos nie przytylam, wczoraj zaczelam 9 tydzien chociaz w moim brzuszku siedza dwa dzidziusie :D tylko brzuszek coraz wieszky mi sie robi i jest zauwazalny dla otoczenia..nie wiem jak bede wygladac potem hehe
 
wiecie co nie wiem o co chodzi z tym suwaczkiem , na tym pokazuje mi 10 tydzien na innym jak chcialam zrobic to bylo 9 tydzien , bo dni mi sie zgadzaja

No a kiedy mialaś ostatnia @ ??

Dzień dobry wszystkim, jak ja dawno nie piłam kawki, dzisiaj juz sobie sprawialam i zobaczymy jak mój organizm zareaguje. U nas ferie sie skończyły i mój Hubi wreszcie poszedł do przedszkola. Wszystko wróciło więc do ładu i niech już tak pozostanie. Musze się wziąc za porządki i prasowanie, wczoraj się zorientowałam ja bardzo zaniedbałam mój domek. Także piję kawkę i do roboty!!

Milego dnia kobitki!!
 
Witam!
Ja wlasnie wcinam sniadanko buleczke z pomidorkiem i herbatka!
Jak narazie ranek bez mdlosci! a jutro na9 usg ale sie boje!!!!
Chcialabym juz byc PO ;-)
Spadnie mi kamien z serca jak dowiem sie ze wsyztko jest okey!!
Milego dnia wam zycze !!pozdrawiam!!!



 
reklama
;)witam wrześnióweczki
ja też własnie zjadłam śniadanko i teraz popijam sobie kawke;-)
samopoczucie ok,troszke senna jestem ale da sie wytrzymać,
ja dzisiaj ide na usg o 15 ,trzymajcie kciuki zeby było wszystko dobrze,a tak sie denerwuje jak nigdy:szok:
 
Do góry