reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Czesc dziewczyny! Dlugo sie nie odzywalam, ale straszny nawal zajec cale szczescie w tym tygodniu mamy ferie wiec moze zlapie troche oddechu:tak:.
Chcialabym was prosic zebyscie trzymaly kciuki za moja jutrzejsza wizyte.;-) Jutro wielki dzien bo pierwszy raz zobacze swoje malenstwo na usg:-) Bedzie to usg z badaniami genetycznymi (pobranie krwi). Jakos tak strasznie sie stresuje, mimo ze to moje trzecie dziecko, ale to chyba normalne:tak:
Wpadne jutro i napisze wam jak bylo:tak:
 
reklama
Ja znow
u tylko na chwilke...
Dziekuje Wam bardzo ze jestescie ze mna, to dla mie naprawde bardzo cwazne..
Jutro bede miala pobierana krew i usg kontrolne.
Mysle ze jutro sie okaze
Bo je sie, juz sie stresuje..
Poki co nie plamie, ale to jeszcze nic nie znaczy..
Jutro dam znac jak bede cos wiedziala, poki co zycze Wam spokojnej nocy
 
Pralinka Zatem zaciskamy kciuki za Ciebie i za Twoje maleństwo.. będzie dobrze - musi być!

Asia- vectra ja bym nie bagatelizowała takich plamień.. Niechcę Cię denerwować, ale u mnie wystąpiły ona wtedy kiedy było juz za pózno żeby cokolwiek zaradzić. Zadzwoń jutro koniecznie do gina, dmuchaj na zimne!!! 3mam kciuki również za ciebie żeby wszystko było w porządku.

Ja zaczynam dzisiaj 10 tydzień - alle fajnie mi z tym...:tak:
 
Czesc dziewczyny! Dlugo sie nie odzywalam, ale straszny nawal zajec cale szczescie w tym tygodniu mamy ferie wiec moze zlapie troche oddechu:tak:.
Chcialabym was prosic zebyscie trzymaly kciuki za moja jutrzejsza wizyte.;-) Jutro wielki dzien bo pierwszy raz zobacze swoje malenstwo na usg:-) Bedzie to usg z badaniami genetycznymi (pobranie krwi). Jakos tak strasznie sie stresuje, mimo ze to moje trzecie dziecko, ale to chyba normalne:tak:
Wpadne jutro i napisze wam jak bylo:tak:
No to nie jesteś sama ja jutro też mam usg na 15 i też cholernie sie stresuje,a zarazem ciesze sie ze ujrze swoje maleństwo:-)

ja własnie wróciłam z basenu na który wybrałam sie ze swoją szwagierką,troszkę ruchu sie przyda :tak: ale nie ukrywam ze jestem wykończona zaraz szybka kąpiel i do łózeczka pod kocyk:tak:
 
Witam walentynkowo! właśnie leżę obżarta piza i lodami, byliśmy z mężem na romantycznej kolacyjce :-p
U mnie plamienia ozanczały krwiaka, najlepiej jak się pojawią duzo leżeć i odpoczywać, jak pojawi się żywa krew to nie ma co czekać tylko biegiem do szpitala. Asia jak powtórzą ię te plamienia to dzwoń do gina :tak:

Mpik witaj! czy ty przypadkiem nie bywasz na wizażu? bo jak tak to się znamy :rofl2:
 
Pralinka Zatem zaciskamy kciuki za Ciebie i za Twoje maleństwo.. będzie dobrze - musi być!




Asia- vectra ja bym nie bagatelizowała takich plamień.. Niechcę Cię denerwować, ale u mnie wystąpiły ona wtedy kiedy było juz za pózno żeby cokolwiek zaradzić. Zadzwoń jutro koniecznie do gina, dmuchaj na zimne!!! 3mam kciuki również za ciebie żeby wszystko było w porządku.

Chyba za wczesnie sie przestraszyłam.. narazie cisza bez plamien i mam nadzieje ze tak zostanie... Co to progesteronu to gine profilaktycznie dała mi Duphaston. A jezeli chodzi o plamienia ja tez je miałam w poprzedniej ciąży, niestety u mnie też było juz za późno- na szczescie są one zupełnie inne. I tym sie pocieszam.

Małapralinka jesteśmy wszystkie z Tobą .... i trzymam dalej kciukasy :-D

Ja zaczynam dzisiaj 10 tydzień - alle fajnie mi z tym...:tak:

Jedziemy na tym samym wózku :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malapralinka- również mocko trzymam kciuki
Cholera, ale mnie męczy dziś zgaga.Oszaleć idzie normalnie.Do tego leń nie z tej ziemi.Za to mogłam dzis jeść wszystko na co miałam ochotę i nie było mdłości ani obejmowania kibelka :happy:
 
Do góry